مقالات

نکات مهم برای خرید تلویزیون شهری در رشت

خرید تلویزیون شهری در رشت

آیا با خرید تلویزیون شهری در رشت آشنا هستید؟ آیا می‌ دانید ویدئو وال‌ و تلویزیون‌ شهری چه کاربرد و عملکردی دارد؟ شما برای انجام تبلیغات و برندینگ کدام یک را ترجیح می‌ دهید؟ غیر قابل ارتقا بودن ابزارهای تبلیغاتی سنتی و هم چنین هزینه‌ های بالا جهت تعویض آن ها برای مراسمات مختلف از مهم‌ ترین دلایلی بود که موجب منسوخ شدن آن ها و جایگزینی نسل جدید ابزارهای تبلیغاتی مانند تابلو روان، ویدئو وال و تلویزیون شهری شد.

شاید به جرات بتوانیم تلویزیون شهری را سرآمد تمامی این وسیله‌ های تبلیغاتی مدرن بدانیم که قابلیت‌ های مختلف آن مانند پخش آنلاین برتری آن را نیز به اثبات رسانده است، به طوری که صاحبان برخی از مشاغل، برندها و نهادهای دولتی مختلف ترجیح می‌ دهند تلویزیون شهری را برای مصارف خود استفاده کنند و امروزه در اکثر شهرها این وسیله پرکاربرد مورد استفاده قرار می‌ گیرد. در این مقاله نیز استفاده از تلویزیون شهری در رشت را بررسی می‌ کنیم.

استفاده و خرید تلویزیون شهری در رشت

اگر هدف شما استفاده از تلویزیون شهری برای کارهای متفاوتی مانند برندینگ یا تبلیغات است، در این حالت شهرهایی مانند رشت گزینه‌ های خوبی محسوب می‌ شوند، چون علاوه بر ساکنان شهر همواره گردشگران و مسافران زیادی نیز به چنین شهرهایی مسافرت می‌ کنند، بنابراین مخاطبان بیش تری هدف تبلیغات شما خواهند بود، اما برای استفاده از تلویزیون شهری چند نکته مهم زیر را در نظر داشته باشید:

خرید تلویزیون شهری در رشت

خرید تلویزیون شهری در رشت

نکات مهم برای خرید تلویزیون شهری در رشت چیست؟

چه برای خرید تلویزیون شهری در رشت چه برای اجاره تلویزیون شهری حتماً باید به موارد زیر توجه کرده و مطابق با آن ها اقدام به تهیه تلویزیون کنید:

۱-قیمت تلویزیون

برای خرید هر گونه کالایی از جمله خرید تلویزیون شهری در رشت ، قطعاً نخستین موضوعی که به ذهن همه ما خطور می‌ کند، قیمت‌ های آن است که تلویزیون‌ های شهری نیز متناسب با ابعاد و برند تولید کننده‌ شان در قیمت‌ های متفاوتی عرضه می‌ شوند، از طرفی هر چه که قابلیت‌ های نسل جدید تلویزیون شهری بیش تر باشد، قطعاً قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

در خصوص این موضوع فراموش نکنید که شما نیاز به خرید برخی قطعات جانبی جهت راه‌ اندازی تلویزیون خواهید داشت که یکی از مهم‌ ترین آن ها کنترلر است و برای خرید آن باید مبلغی را نیز پرداخت کنید. برای نصب و راه‌ اندازی کردن نیز هزینه‌ هایی برای شما خواهد داشت که کلیه آن ها در نهایت قیمت تلویزیون شهری را مشخص می‌ کند.

 

پیشنهاد ما مطالعه مقالات زیر می باشد، با توجه اطلاعات ارائه شده می توانید به صورت دقیق تر برای خرید تلویزیون شهری و ویدئو وال اقدام کنید:

۲-ابعاد تلویزیون شهری | خرید تلویزیون شهری در رشت

موضوع دیگر هنگام خرید تلویزیون شهری در رشت ابعاد تلویزیون شهری است. واضح است که هر چه ابعاد یک تلویزیون بزرگ تر باشد، نحوه ارتباط موثر شما با مخاطبان نیز بیش تر خواهد بود، اما فراموش نکنید که بحث هزینه‌ ها در این راستا مهم است و اولین موضوعی که بر روی قیمت تاثیر خودش را اعمال می‌ کند، ابعاد تلویزیون است، بنابراین اگر به دنبال مدیریت کردن هزینه‌ ها هستید، سعی کنید تلویزیون را مطابق با محیط نصب خود انتخاب کرده و اگر یک تلویزیون با ابعاد کوچک پاسخگوی نیازهای شما است، از خرید تلویزیون شهری با ابعاد بزرگ اجتناب کنید.

خرید تلویزیون شهری در رشت

خرید تلویزیون شهری در رشت

۳-در نظر گرفتن فضای نصب

حال که موارد بالا را در نظر گرفته و انتخاب خودتان را کردید، در این مرحله باید به نوع ایندور یا اوتدور تلویزیون نیز توجه داشته باشید که گزینه اول برای مکان‌ های سرپوشیده مانند فروشگاه‌ ها و گزینه دوم برای مکان‌ های باز و گسترده مانند خیابان‌ ها و چهارراه‌ ها طراحی شده است، هرگز این دو مورد را به جای یک دیگر استفاده نکنید، چون ویژگی‌ ها و مشخصات آن ها برای مکان سرپوشیده یا سرباز با یک دیگر متفاوت است، مثلاً تلویزیون‌ های اوتدور که دارای قاب با استحکامی هستند و شدت نور در آن ها بالا می‌ باشد، اما در عوض وضوح تصاویر کم تری دارند که این موارد در تلویزیون‌ های ایندور کاملاً برعکس است.

خرید تلویزیون شهری در رشت

خرید تلویزیون شهری در رشت

۴-انتخاب مکان مناسب

پس از آن که مطابق با نکات ذکر شده تلویزیون شهری مورد نظرتان را خریدید، حال نوبت آن است که مکان مناسبی را برای نصب آن انتخاب کنید. فراموش نکنید که یک مکان مناسب و ایده‌ آل چه تاثیری در روند موفقیت شما خواهد داشت و حتماً باید این مکان را مطابق با نوع استفاده و محتواهای تولید شده خودتان در نظر بگیرید.

مثلاً اگر هدف فرهنگ سازی برای عموم مردم است قطعاً مکان‌ هایی مانند لابی هتل‌ ها، پارک‌ ها، رستوران‌ ها و موارد این چنینی گزینه مناسب هستند، اما وقتی صحبت از برندینگ و تبلیغ محصولات می‌ شود، بهتر است به سراغ فروشگاه‌ ها و مراکز خرید بزرگی بروید تا محتواهای تولید شده شما بیش تر و بهتر دیده شوند. البته برای راه‌ اندازی تلویزیون شهری شما باید مجوز شهرداری و حتی اداره ارشاد اسلامی را به دست بیاورید و تبلیغات مورد نظرتان کاملاً در راستای قوانین و مقررات جاری کشور باشد.

۵-انجام مراحل نصب

آخرین مرحله در خصوص استفاده و خرید تلویزیون شهری در رشت ساخت پایه و ستون تلویزیون و نصب آن می‌ باشد که این کار باید بسیار تخصصی و فنی انجام شده و شما بتوانید یک پایه مستحکم برای تلویزیون خود به وجود بیاورید، چون این پایه قراره است به مدت طولانی مدت از تلویزیون شما محافظت کند و هر چه ابعاد تلویزیون بزرگ تر باشد، باید پایه نیز به همان نسبت بزرگ تر و مقاوم‌ تر ایجاد شود. برای این کار نیز باید از افراد متخصص و با تجربه در این زمینه کمک بگیرید.

نصابان ماهر در این زمینه پس از اجرای پایه و ستون و نصب کردن تلویزیون حتی می‌ توانند در خصوص راه‌ اندازی و نحوه استفاده از آن نیز به شما کمک کنند.

البته چند نکته در این مرحله وجود دارد، نخست آن که حتماً باید طرح و نقشه سازه مورد نظر ما به صورت مهندسی و حرفه‌ ای انجام شده باشد و سپس مواد و مصالح مقاومی مانند بتن و آهن برای ساخت آن استفاده شود، از طرفی نیز این سازه باید به گونه‌ ای باشد که ظاهر جذاب آن نظر مخاطب را جلب کند.

فراموش نکنید که در این مرحله شما علاوه بر هزینه‌ های ایجاد پایه و ستون هزینه‌ ای را نیز برای نصابان باید پرداخت کنید. اما به هیچ وجه توصیه نمی‌ کنیم که نصب و راه‌ اندازی این وسیله را خودتان انجام دهید، چون ممکن است نواقص و مشکلات به وجود آمده در آن شما را وادار به پرداخت هزینه‌ های بیش تر در این زمینه کند.

جمع‌ بندی

در این مقاله موضوع استفاده و خرید تلویزیون شهری در رشت را بررسی کردیم. نکات مطرح شده در این مقاله به شما کمک می‌ کند تا به درستی خرید تلویزیون شهری در رشت یا اجاره تلویزیون شهری و سپس نصب و استفاده از آن را انجام دهید. در سایت ای آی لایت بیش تر با موضوع استفاده از تلویزیون شهری در رشت، مزیت‌ های استفاده از آن در این شهر بزرگ و هم چنین نحوه استفاده از دیگر وسیله‌ های تبلیغاتی مدرن مانند بیلبورد تبلیغاتی یا ویدئو وال آشنا شوید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *