مقالات

تلویزیون شهری در سمنان، ۳ راهنمایی برای استفاده و نصب

تلویزیون شهری در سمنان

نصب تلویزیون شهری در سمنان چگونه است؟ تلویزیون شهری چیست؟ چگونه می‌ توان از یک تلویزیون شهری به طرز درست و صحیحی استفاده کرد؟ چه راه‌ هایی را جهت استفاده درست از این وسیله پیشنهاد می‌ کنید؟ ابزارهای تبلیغاتی قدیمی به علت نواقص و کمبودهای خود و هم چنین عدم قابلیت ارتقا یافتن، امروزه جای خودشان را به ابزارهای تبلیغاتی جذاب و مدرنی مانند تلویزیون شهری داده اند که علاوه بر داشتن قابلیت ارتقا یافتن، کارایی‌ های بسیار خوب و بالا، بسیاری از نواقص و کمبودهای ابزارهای قدیمی را ندارد.

این موضوع موجب شده است تلویزیون شهری در کوتاه مدت پس از ظهور خود در مکان‌ های مختلف گسترش پیدا کند، به طوری که در بسیاری از شهرهای بزرگ و کوچک مانند سمنان نصب و راه‌ اندازی شده‌ اند. در این مقاله استفاده از تلویزیون شهری در سمنان را بررسی می‌ کنیم.

تلویزیون شهری در سمنان

جهت استفاده از تلویزیون شهری در سمنان قطعاً اطلاعات و آگاهی‌ های لازم در خصوص نحوه خرید تلویزیون شهری، نحوه استفاده و تولید محتوا و هم چنین مراحل مختلف راه‌ اندازی آن بسیار ضروری است و به شما کمک می‌ کند به طرز درستی از این وسیله مدرن استفاده کنید. نکات مهم در این مورد عبارتند از:

تلویزیون شهری در سمنان

تلویزیون شهری در سمنان

  • خرید تلویزیون شهری مناسب 

در هنگام خرید و اجاره تلویزیون شهری انتخاب نوع مناسب آن بسیار مهم است و بهتر است که با اطلاعات کاملی در این راستا قدم بردارید، برای این منظور ابتدا برند خود را انتخاب کرده و سعی کنید برند انتخابی شما با قابلیت‌ ها و آپشن‌ های بالایی تولید کرده باشد. پس از انتخاب برند، ابعاد و اندازه تلویزیون را انتخاب کنید.

برای انتخاب ابعاد مناسب حتماً باید محیطی را برای نصب در نظر داشته باشید. توجه کنید هر چه ابعاد تلویزیون بزرگ تر باشد، در مکان‌ هایی مانند چهارراه‌ ها بیش تر جلب توجه می‌ کند و کلیپ‌ ها و تصاویر شما بیش تر در معرض دید مخاطب قرار خواهد گرفت، اما فراموش نکنید که ابعاد تلویزیون ارتباط مستقیم با قیمت آن دارد که باید به این موضوع توجه داشته و متناسب با بودجه خودتان اقدام کنید.

نکته دیگر برای اجاره یا خرید تلویزیون شهری در سمنان تهیه لوازم جانبی و قطعات آن است، چون برخی از قطعات مهم آن مانند کنترلر به صورت جداگانه به فروش می‌ رسد و واضح است که قیمت آن نیز جدا از قیمت تلویزیون می‌باشد که البته به همان اندازه مهم است که خرید تلویزیون شهری مهم می‌باشد. چون حتماً باید کنترلر دارای قابلیت‌های گسترده و به روزی باشد تا شما بتوانید هر چه بیشتر و بهتر از آن جهت دستیابی به اهداف خودتان استفاده کنید. کنترلر قطعه‌ای است که کنترل و مدیریت کردن تصاویر، کلیپ‌ها و کلیه محتواهای تولید شده را انجام می‌دهد و شما با استفاده از آن مشخص می‌کنید که چه محتوا در چه زمانی پخش شود.

تلویزیون شهری در سمنان

تلویزیون شهری در سمنان

  • اخذ مجوزهای نصب تلویزیون شهری در سمنان

چون تلویزیون شهری در محیط‌ها و مکان‌های عمومی مانند خیابان‌ها، میادین، پارک‌ها و غیره نصب می‌شود، بنابراین شما موظف هستید، نسبت به اخذ مجوزهای لازم آن به شهرداری منطقه مورد نظر مراجعه کنید. در این حالت اگر شما به شهرداری بدهی داشته باشید، حتماً باید آنها را تسویه کنید.

پس از به دست آوردن مجوز شهرداری حال باید مجوز اداره ارشاد شهر را نیز به دست بیاورید، چون کلیه محتواهای تولیدی شما حتماً باید در چهارچوب استانداردها و قوانین کشور باشد تا اجازه فعالیت داشته باشید. به هیچ وجه بدون مجوز نصب نسبت به راه‌اندازی تلویزیون شهری اقدام نکنید چون در این حالت نه تنها از فعالیت‌های شما پیشگیری شده، بلکه حتی مشمول پرداخت جریمه در این زمینه نیز خواهید شد.

  • نصب پایه و ستون

پس از آنکه مجوزهای شهرداری و اداره ارشاد را کسب کردید، حال باید سراغ مرحله بعدی یعنی اجرای نقشه جهت ساخت پایه و ستون بروید، ابتدا نقشه این پایه توسط مهندسین طراحی و در اختیار شما قرار داده می‌شود، سپس شما مطابق با این نقشه مصالح و مواد مورد نیاز را آماده کرده و پایه و ستون را می‌سازید که معمولاً از مصالحی مانند بتن و آهن جهت این کار استفاده می‌کنند.

برای این کار نیز استحکام و مقاومت را فراموش نکنید و سعی کنید پایه‌ای با دوام بالا را به وجود بیاورید که قدرت نگهداری تلویزیون به صورت طولانی مدت را داشته باشد، چون در بیشتر مواقع تلویزیون شهری برای طولانی مدت و استفاده مداوم در مکان‌های عمومی نصب می‌شود و واضح است که پایه آن باید استحکام بالایی داشته باشد تا در برابر مخاطرات و شرایط تغییرات آب و هوای مختلف دچار هیچگونه آسیبی نشود.

در این خصوص هزینه‌هایی که بابت نصب و راه‌اندازی در نظر گرفته می‌شود، به دیگر هزینه‌های خرید تلویزیون شهری اضافه شده و بر عهده خریدار خواهد بود، بنابراین وقتی تصمیم به اجاره تلویزیون یا خرید تلویزیون شهری می‌گیرید، تنها به قیمت یک تلویزیون توجه نکنید، چون شما در کنار آن باید قطعات جانبی را خریداری کرده و هزینه‌های برپایی پایه و ستون را بپردازید و مبلغی را نیز بابت دستمزد نصاب‌ها در نظر بگیرید.

پس از آنکه پایه و ستون را بنا کردید، حال باید به کمک نصابان ماهر در این زمینه تلویزیون را در جای خودش قرار دهید، سپس این افراد به شما کمک می‌کنند تا نحوه استفاده از تلویزیون شهری را یاد بگیرید و تنظیمات لازم در این خصوص را نیز برای شما انجام خواهند داد. مهم ترین مرحله نیز تولید محتواهای مورد نیاز و البته متناسب با اهداف ما می‌باشد، یعنی شما باید محتواهایی را تولید کنید که دارای نبوغ و خلاقیت بوده و حرف جدیدی برای گفتن داشته باشید که بتوانید نظر مخاطبان را جلب کرده و آنها را از یک مخاطب و رهگذر عادی به مشتریان و خریداران پروپاقص تبدیل کنید.

تلویزیون شهری در سمنان

تلویزیون شهری در سمنان

جمع‌ بندی

در این مقاله به استفاده از تلویزیون شهری در سمنان پرداختیم. برای استفاده از تلویزیون شهری در سمنان یا هر شهری دیگری به مواردی که توضیح دادیم دقت داشته باشید تا بتوانید به طرز صحیح نصب آن را انجام داده و در این زمینه به موفقیت دست پیدا کنید. در سایت ای اس آی لایت بیشتر با استفاده از تلویزیون‌های شهری در سمنان و حتی دیگر ابزارهای تبلیغاتی مانند تابلو روان و ویدیو وال، نکات مثبت و منفی در خصوص آنها، نحوه تولید محتوا و غیره آشنا شوید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۷ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *