مقالات

مراحل نصب تلویزیون شهری در ساری چگونه است؟

تلویزیون شهری در ساری

مراحل نصب تلویزیون شهری در ساری به چه صورت است؟ و چه کاربردی دارد؟ شما در انتخاب یک وسیله تبلیغاتی تلویزیون شهری را ترجیح می‌ دهید یا ویدئو وال‌ ها و بیلبوردهای تبلیغاتی را؟ پس از آن که تلویزیون‌ های شهری به عنوان وسیله‌ های پیشرفته برای اطلاع رسانی، اعلام وقایع روز، تبلیغات کسب و کارها، بازاریابی و برندینگ و… تولید و وارد بازار شد با سرعت چشم گیر و بالایی استفاده از آن گسترش پیدا کرد، به گونه‌ای که در اندک زمانی در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفت.

در کشور ما نیز این وسیله در اکثر شهرها به ویژه در کلان شهرها نصب و مورد استفاده قرار می‌ گیرد که شهرهای شمالی کشور مانند ساری نمونه‌ هایی از آن هستند، چون از جمله مکان‌های پرجمعیت و پر تردد محسوب می‌ شوند و برای نصب کردن تلویزیون شهری مناسب می‌ باشند. در این مقاله موارد مهم در خصوص نصب تلویزیون شهری در ساری را بررسی می‌ کنیم.

نکات مهم نصب تلویزیون شهری در ساری

برای خرید و حتی اجاره تلویزیون شهری مناسب با نوع فعالیت حتماً باید در این خصوص اطلاعات لازم و کافی را داشته باشید، مثلاً بدانید چه نکاتی برای خرید مهم هستند و چگونه می‌ توانید نوع مناسب این ابزار تبلیغاتی را تهیه کنید. نمونه‌هایی از این نکات و اطلاعات لازم عبارتند از:

تلویزیون شهری در ساری

تلویزیون شهری در ساری

  • توجه به نکات موثر در قیمت تلویزیون

برای خرید هر نوع از لوازم و وسیله‌ های الکتریکی توجه به برخی از موارد ضروری می‌باشد که در خصوص تلویزیون شهری در ساری نیز توجه به ماژول‌ های به کار رفته در تلویزیون، رزولوشن و وضوح تصاویر در آنها، شدت نور بالا در انواع تلویزیون‌های اوتدور و هم چنین استحکام بالای قاب این نوع تلویزیون‌ ها مهم هستند.

مثلاً تعداد ماژول‌ ها و کیفیت آن بر روی کیفیت تلویزیون موثر است و هر چه تعداد ماژول بیش تر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. یا مثلاً نوع تلویزیون‌ های اوتدور حتماً باید قاب مستحکمی داشته باشند که اسیب‌ های محیطی مانند تابش مداوم آفتاب، باران و برف و غیره موجب خرابی و نقص آن نشود. شدت نور در آنها نیز باید بالا باشد که مخاطب از فاصله‌ های دور نیز قادر به دیدن تصاویر و کلیپ های آن باشد.

مورد دیگر اندازه تلویزیون می‌ باشد، این مورد را شما باید خودتان مدیریت کنید، یعنی ابتدا مکان نصب را مشخص کرده و سپس اندازه تلویزیون را انتخاب کنید. در این حالت برای محیط‌های بسیار وسیع ابعاد بزرگ مناسب‌ تر هستند، چون قطعاً بیشتر در معرض دید شهروندان می باشند. این افراد به دفعات بیشتری با محتواهای پخش شده برخورد می‌کنند، اما به همان اندازه که ابعاد آن افزایش داشته باشد، قیمت نیز بالاتر خواهد بود که جهت مدیریت کردن بودجه و هزینه‌ های پرداختی پیشنهاد می‌کنیم برای محیط‌های پوشیده و کوچک تلویزیون‌های کوچک را نیز در نظر بگیرید که نیاز به پرداخت بهای بیشتری بابت خرید آن نداشته باشید.

قابلیت و کارایی تلویزیون و همچنین برخورداری از آپشن‌های به روز نیز مورد مهم دیگر جهت انتخاب تلویزیون مناسب است که البته هرچه تلویزیون به روزتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر است، اما در عوض شما می‌توانید از امکانات بیشتر آن استفاده کنید.

تلویزیون شهری در ساری

تلویزیون شهری در ساری

  • طی کردن مراحل قانونی نصب تلویزیون شهری در ساری

چون تلویزیون‌های شهری در اماکن عمومی مانند سطح شهر و خیابان‌های بزرگ، میادین، پارک‌ها و غیره نصب می‌شوند، بنابراین شما حتماً باید این کار را به صورت قانونی انجام داده و مجوز نصب آن را از شهرداری مکان مورد نظر خودتان اخذ کنید. در چنین مواقعی اگر به شهرداری بدهکاری داشته باشید، باید آن را تسویه کنید تا این نهاد اجازه نصب تلویزیون را به شما بدهد. پس از آن نیز باید به دنبال مجوز وزارت ارشاد باشید، چون کلیپ‌ها و تصاویر تولید شده شما نباید هیچ گونه مغایرتی با شئونات اخلاقی و قوانین رایج کشور داشته باشد.

  • ایجاد فونداسیون مناسب برای نصب تلویزیون شهری در ساری

آخرین مرحله پس از خرید اخذ مجوز، نصب و پیدا کردن محل مناسب برای این کار و ایجاد فونداسیون جهت نصب می‌باشد. یعنی شما باید با یک طرح و نقشه از پیش آماده شده یک پایه و ستون مقاوم و در عین حال زیبا و جذاب را جهت نصب به وجود بیاورید. این کار باید کاملاً حرفه‌ای و با مهارت بالا انجام شود، در ساخت پایه و ستون نیز از آهن و بتن استفاده می‌شود که نهایت استحکام و دوام در آن را به وجود بیاورند.

در کنار استحکام نیز بهتر است ظاهر فونداسیون شما زیبا باشد تا بتواند در روند تبلیغات جهت جذب مخاطب موثر عمل کند. سپس نصابان به شما کمک می‌کنند تا تلویزیون را بر روی پایه آن قرار دهید، پس از آن نیز تلویزیون را راه‌اندازی کرده و اطلاعات لازم در خصوص استفاده درست از آن را در اختیار شما قرار می‌دهند.

حال شما باید تصاویر و کلیپ‌هایی تولید کنید که کاملاً مطابق با هدف شما باشد و در عین حال از نوآوری و خلاقیت نیز بهره برده باشد. این موضوع بسیار مهم است و هر چه محتواهای شما نو و به روز باشند، مخاطب رغبت بیشتری جهت دیدن آنها به خرج می‌دهد و حتی ممکن است در بیشتر مواقع این افراد به مشتریان و خریداران محصولات شما تبدیل می‌شوند.

موضوع مهمی در خصوص اجاره تلویزیون شهری خرید بیلبورد تبلیغاتی، تلویزیون شهری و یا ویدئو وال این است که شما علاوه بر پرداخت بهای وسیله تبلیغاتی، باید هزینه‌های دیگری را نیز متحمل شوید که شامل خرید تجهیزات جانبی، خرید مواد و مصالح لازم برای ساخت پایه و ستون ،اجرای ستون، دستمزد نصاب و غیره می‌باشد. بنابراین برای استفاده کردن از یک تلویزیون شهری تنها به قیمت خود تلویزیون توجه نکنید، چون این هزینه‌ها را نیز برای راه‌اندازی آن باید در نظر داشته باشید.

تلویزیون شهری در ساری

تلویزیون شهری در ساری

نتیجه‌ گیری

موضوع این مقاله تلویزیون شهری در ساری بود. ساری از شهرهای پرتردد در شمال کشورمان است که همه سال پذیرای مسافران و گردشگران بسیار زیادی از داخل و خارج کشور است، به همین دلیل اگر بتوانیم یک تلویزیون را با اهداف مختلف در سطح این شهر راه اندازی کنیم یک گام موثر بیش تر جهت رسیدن به اهداف خودمان برداشته‌ ایم. در سایت ای اس آی لایت با موضوع نصب تلویزیون شهری در ساری، کاربردهای متفاوت تجهیزات تبلیغاتی مانند بیلبورد تبلیغاتی یا تلویزیون شهری و غیره آشنا شوید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۷ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *