تلویزیون شهری

تلویزیون شهری

ویدئو تلویزیون شهری | ویدیو تلویزیون شهری

فهرست مطالب

تلویزیون شهری چیست ؟ (نمایشگر شهری)

تلویزیون شهری و ویدئو وال شهری نوعی تابلو تبلیغاتی است، که از قرارگیری کابینت‌هایی به ابعاد مختلف معمولا cm ۹۶*۹۶  تشکیل می‌شود. هدف از تولید این محصول، نمایش تبلیغات تصویری با کیفیت بالا، در محیط شهری(میادین، بوستان‌ها، مراکز خرید،  پاساژها، تالارهای پذیرایی، سالن های کنفرانس و …) است. تلویزیون تبلیغاتی شهری در دنیای پیشرفته امروزی، یکی از قدرتمندترین ابزارهای تبلیغاتی با ظاهری زیبا و مدرن است. کسب و کارهایی می‌توانند در ارائه خدمات و محصولات خود به مشتریان موفق باشند، که توانایی استفاده حداکثری از ابزارهای تبلیغاتی را داشته باشند. به همین دلیل تلویزیون های شهری تهران می‌تواند در موفقیت کسب و کار، اثر مثبتی بگذارد. با ما همراه باشید تا  به بررسی نمایشگر تبلیغاتی شهری بپردازیم و همچنین در ادامه همین مقاله درباره مشخصات فنی تلویزیون شهری نیز آوزشی قرار می دهیم.

ساختار تلویزیون شهری

در تلویزیون های شهری هر کابینت به طور کاملا مستقل از دیگر کابینت‌ها می‌باشد. هنگامی که کابینت‌ها در کنار هم متصل می‌شوند به صورت هماهنگ با یکدیگر عمل می‌کنند. هر کابینت از تعداد ماژول تشکیل شده است، ولتاژ مورد نیاز ماژول‌ها، توسط چندین منبع تغذیه (Power Supply) تامین می‌شود.

تشریح بخش‌های صفحه نمایش + تلویزیون‌های سه‌بعدی

در ویدیو بالا انواع کابینت و روش مونتاژ ماژول ایندور، اوت دور، ضد آب، با کیفیت‌های پیکسلی مختلف قابل مشاهده است. همچنین در مورد تولید صفحه نمایشگر در ابعاد بزرگ، تلویزیون‌های منحنی و سه‌بعدی نیز صحبت می شود.

انواع دات پیچ‌ها و کیفیت تصویر

به فاصله کانونی بین پیکسل‌های ماژول‌ SMD یا LED دات پیچ (Dot Pich) گفته می‌شود. فاصله دات پیچ‌ها هر چقدر کمتر باشد، تراکم پیکسلی بالاتری در متر مربع ایجاد می‌شود. هر‌چقدر عدد دات پیچ کمتر باشد، مرکز پیکسل‌های ماژول به یکدیگر نزدیکتر می‌شوند و کیفیت تصویر بهتر و رزولیشن بالاتری ارائه می‌کند. معمولا دات پیچ‌ها را با عدد P نمایش می‌دهند. (از 1P تا 8P  در بازار موجود است، باقی موارد در حال حذف هستند) عدد جلوی P بر حسب میلی‌متر است.

در خرید تلویزیون شهری تراکم پیکسلی(رزولیشن) به چه میزانی باشد و از چه ماژولی استفاده کنیم؟ جواب این سؤال به ارتفاع تلویزیون تا زمین،  زاویه و فاصله دید مخاطب و همچنین ابعاد تلویزیون های شهری بستگی دارد:

 1. هر چه ارتفاع تلویزیون از زمین و فاصله دید کمتر باشد بهتر است، دات پیچ با عدد کمتری استفاده کنیم، تا کیفیت تصویر بهتر شود.
 2. در ارتفاع‌های بلند می‌توان از ترام پیکسلی پایینتر (دات پیچ بیشتر) استفاده کرد. به‌علت فاصله زیاد تلویزیون شهری با مخاطب، فاصله خالی بین پیکسل‌ها قابل رویت نیست.

ss

مراحل نصب و راه اندازی

نصب و راه‌اندازی تلویزیون‌های شهری، ویدیو وال ها و تابلوهای روان ، توسط تیم فنی مهندسی شرکت ASI به صورت دقیق و بر روی سازه‌های مهندسی مستحکم اجرا می شود.

خدمات شرکت ASI در کنار مشتری از 0 تا 100

تولبد و فروش تلویزیون های شهری
تامین قطعات و لوازم مورد نیاز
ارتقاء قطعات و تکنولوژی‌های ارتباطی
رفع مشکلات فنی و خدمات پس از فروش
تبلیغات اثر بخش با سفارش تلویزیون شهری

تلویزیون های شهری یکی از ابزارهای مؤثر در تبلیغات محیطی است که، می‌تواند روی موفقیت یک کسب و کار اثر زیادی بگذارد.

خرید و اجاره تلویزیون شهری

برای رفع یکی از دغدغه‌های مشتریان که خرید ابن محصول می باشد. تمام تلاش خود را جهت هر‌چه بهتر عملی کردن خواسته‌های مشتریان در‌این زمینه به‌کار بسته‌ایم. که از ان جمله می‌توان به واردات قطعات این فیلد از برندهای معتبرمانند هایک ویژن، کایلیانگ، چیانگلی، میعاد، GKGD و … که دارای کیفیت بالا ،  ساعات کار طولانی مطابق با استانداردهای جهانی و  به صورت کاملا انحصاری و بدون واسطه اشاره کرد.
همچنین ارائه مشاوره‌های تخصصی فنی همراه با پشتیبانی از صفر تا صد اشاره کرد.

قابلیت‌های کلیدی تلویزیون شهری

ابزارهای تبلیغاتی که تکنولوژی غیر قابل ارتقاء دارند (تابلوهای بنر، تابلوهای فلکسی، تابلوهای LED ثابت و تابلو نئون) همگی یکبار مصرف هستند و هزینه‌های بالای تعویض آن ها در مناسبت‌های گوناگون، یکی از دلایل مهم برتری نسل جدید است. همچنین تاثیرات بسیار پایین ابزارهای تبلیغاتی قدیمی در نگاه عابران، نسبت به نمایشگرهای شهری از جمله دلایل ضعف آنها بوده است.

قابلیت‌های ویژه تلویزیون های شهری مدرن :

اجرای تمامی فرمت‌های صوتی و تصویری.
انعطاف پذیری و راه اندازی حتی به صورت منحنی و سه بعدی.
ضد‌ ضربه و ضد‌آب، مقاوم در برابر نفوذ گرد و غبار و  شرایط‌ بد جوی (ماژول های اوتدور).
طول‌ عمر بسیار بالای قطعات و لوازم مصرفی.
خروجی صدای استریو و اضافه‌ شدن سیستم‌های صوتی قدرتمند.
زاویه دید و رزولیشن بالا از فاصله نزدیک و دور با شدت نور بسیار‌ بالا.
دامنه کنترلی و ارتباطی گسترده بین اپراتور و نمایشگر شهری…
استفاده آسان در شبکه‌های درون سازمانی.
اتصال همراه با امنیت بسیار بالا، از راه‌دور بر بستر شبکه‌های وایرلس، فیبر نوری و اینترنتی.
قابلیت کنترل بین‌شهری و بین‌استانی در هر‌نقطه با سیستم‌های کلود.
پخش آفلاین و آنلاین (سندر، رسیور و استفاده از ویدیو پروسسور)
این مزایا در هیچ‌یک از ابزارهای تبلیغاتی که پیش‌تر ذکر شد وجود ندارند. همین امر دلیل خوبی بر قدرت غیر‌قابل مقایسه این محصول با سایر محصولات هم‌رده خود است.

اهمیت تلویزیون شهری در تبلیغات

نمایشگر شهری معمولا در تقاطع‌های پر رفت و آمد و میادین شهری نصب می‌شود. از آنجایی که معمولا تراکم عبور و مرور در چنین محل‌هایی زیاد است، یک تبلیغ به دفعات زیادی توسط عابران مشاهده می‌شود. به همین دلیل چنین تبلیغاتی ماندگاری بالایی در ذهن مخاطب ایجاد می‌کند.

یک مدل از این نوع تبلیغات تابلو های روان هستند که این تابلو ها بریخ قابلیت پخش متن ها و برخی قابلیت نمایش فیلم را دارند.

قیمت انواع تلویزیون شهری داخل سالن

قیمت تلویزیون شهری داخل سالن تحت تاثیر فاکتورهای مختلفی است، تلویزیون شهری قیمت های مختلفی دارد که  موجب بالا یا پایین رفتن قیمت نهایی فاکتور شما خواهد‌شد.

در بخش زیر آن‌ها را بررسی خواهیم کرد:

ابعاد تلویزیون شهری

ابعاد و اندازه روی قیمت تمام شده تاثیر مستقیم دارد. هر چه ابعاد تلویزیون شهری بزرگ‌تر باشد، باید سازه قوی‌تری برای نگهداری آن داشته باشیم. بالطبع در مورد تلویزیون های شهری اوتدور فونداسیون مناسبی نیز مورد نیاز است. با بزرگتر‌شدن صفحه‌نمایش، ماژول‌های استفاده شده و همچنین تعداد پاورهاو کنترل بردها افزایش پیدا خواهد‌کرد. در نهایت با‌تغییر ابعاد تلویزیون، هزینه تمام‌شده افزایش پیدا می‌کند.

خنک کننده

یک تلویزیون به صورت طبیعی گرمای زیادی را از طریق منبع تغذیه و ماژول خود ایجاد می‌کند. باید از ابتدای طراحی، به فکر خنک‌سازی و نصب فن یا کولر بر روی پایه تلویزیون باشیم. هر‌چقدر دستگاه شما درجه‌حرارت کمتری داشته باشد، عمر بالاتر و همچنین ایمنی بیشتری خواهد‌داشت. همچنین رطوبت محیط نیز در کارکرد قطعات تاثیر گذار است که با استفاده از کولر گازی در مناطق مرطوب می توان میزان رطوبت را کاهش داد.
نکته مهم : دمای کارکرد قطعات معمولا زیر 30 تا 40 درجه سلسیوس می باشد.

منبع تغذیه چیست و چه کاربردی در تابلو روان دارد؟
ادامه مطلب

جنس و برند قطعات

قطعات مورد استفاده (نوع و جنس کابینت‌ها و پوشش‌بدنه، نوع و برند ماژول، پاور، کارت‌کنترلر یا مین‌برد، ویدیو پروسسور و …) می‌تواند بر روی قیمت تمام شده تاثیر بگذارد.

امنیت تلویزیون شهری

حفاظت نرم‌افزاری و سخت افزاری تلویزیون اهمیت زیادی دارد. برای اینکه سارقین یا هکرها نتوانند به تلویزیون و تجهیزات آن دسترسی پیدا کنند باید تجهیزات ایمنی بر روی آن نصب شود. همچنین برای محافظت از جان اپراتوری که کار تعمیر و نگهداری تلویزیون را برعهده می‌گیرد نیز باید پلکان مطمئن و نرده‌های حفاظتی نصب نمود.

هنگام خرید تلویزیون شهری باید علاوه بر قیمت به تجربه و توانایی و خدمات پس از فروش شرکت مجری نیز توجه داشت. نمایشگرهای شهری یک محصول با عمر طولانی هستند و سالیان سال مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

انواع تلویزیون تبلیغاتی شهری

تلویزیون‌های شهری به لحاظ جنس پیکسل به دو نوع اصلی تقسیم می‌شوند. با پیشرفت تکنولوژی ساخت انواع ماژول و با توجه به قوانین سخت گیرانه مصرف انرژی در اکثر کشورهای دنیا، SMD جایگزین تمام ماژول‌ها خواهد‌شد.

2 دسته اصلی در مدل‌های فول کالر:

 • مدل فول کالر RGB که در آن هر پیکسل دارای یک LED قرمز، سبز و آبی است(منسوخ شده است).
 • مدل فول کالرDIP(پایه های LED از سطح PCB عبور کرده و در سمت دیگر آن متصل می شوند) که در آن هر پیکسل دارای یک Led از ترکیب قرمز، سبز و آبی(3IN1) است(منسوخ شده است).
 • مدل فول کالر SMD (پایه های LED روی سطح PCB متصل می شوند)که در آن هر پیکسل دارای یک Led از ترکیب قرمز، سبز و آبی (3IN1) است.

مزایای SMD نسبت به DIP :

 • زاویه دید بیشتر
 • درخشندگی بیشتر (نور تیزتر)
 • وزن کمتر
 • سایز کوچکتر
 • مصرف برق کمتر
 • ترکیب رنگ بهتر
 • وضوح بیشتر

تلویزیون‌های شهری به لحاظ کاربرد

1- فضای خارجی (Outdoor)

b2

تلویزیون‌ اوت دور (Outdoor) در فضاهای بیرونی، میادین، نمای ساختمان هاو معابر شهری استفاده می‌شود. این تلویزیون‌ها در مقابل شرایط جوی و رطوبت مقاوم هستند (IP65) و به دلیل شدت نور بالا روزدید هستند.

از جمله مهمترین مکان ها برای اجرای تلویزیون های شهری در فضای خارجی می توان به معابر پر رفت و آمد مانند میادین، نما ساختمان ها ، ورزشگاه ها می توان نام برد همچنین به علت مقاوم بودن این نوع ماژول ها در برابر آب بهترین گزینه برای نصب در فضای استخر ها نیز می باشند.

در ورزشگاه ها و استادیوم ها نیز برای پخش تبلیغات در اطراف زمین و همچنین پخش مسابقات و نمایش نتیجه می توان از تلویزیون های شهری فضای خارج استفاده کرد.

2- فضای داخلی یا داخل سالنی (Indoor)

b3

تلویزیون ایندور (Indoor) در فضاهای داخلی مانند تالارهای پذیرایی، فروشگاها، بک استیج، سالن‌های ورزشی، سالن های کنفرانس، اتاق های مانیتورینگ و آمفی‌تئاترها استفاده می‌شود. رزولویشن و کیفیت بسیار بالا، شدت نور استاندارد و رفرش ریت (تجدید سازی تصویر) بالا، مصرف و وزن پایین تر از نمونه Outdoor از جمله مزیت‌های تلویزیون ایندور است. در مقابل نفوذ آب و رطوبت و حتی گرد و غبار آسیب‌پذیر بوده و بهترین محل برای نصب مکان‌های سرپوشیده و محیط‌های داخلی است.

ff

هک تلویزیون شهری

هک کردن تلویزیون شهری قدیمی عملا غیر ممکن است، در ایران بیشتر تلویزیون های قدیمی شهری ها از طریق یک سیستم داخلی که به هیچ اینترنتی دسترسی ندارد اقدام به پخش فیلم و کلیپ های داده با برنامه ریزی پخش می کند و خارج از این سیستم هیچ شخص یا هیچ سیستمی با این تلویزیون شهری ها دسترسی ندارد، اما برخی از تلویزیون شهری ها که دارای سیستم آنلاین و کنترل از دور هستند از یک آی پی استاتیک در تلویزیون شهری استفاده می کنند و هیچ شخصی به این آی پی دسترسی ندارد و این آی پی توسط کد و نرم افزار های امنیتی شبکه محافظت می شود و هکر باید اول و قبل از مه بتواند به این آی پی دست پیدا کند و به اصلاح راحت تر باید آی پی دستگاه را پیدا کند و بعد اقدام به هک آن نماید و به آن دسترسی پیدا کند.

حتما اگر از سیستم آنلاین و تحت شبکه برای تلویزیون شهری ها استفاده می نمایید ، امنیت را برای این سیستم ها فراموش نکنید و هر از گاهی رمز های عبور خود را تغییر دهید. در تلویزین های جدید همه آنلاین شده و امنیت مسئله بسیار حساسی می باشد.

tt

تلویزیون شهری سیار

در دنیای امروزه نیاز و درخواست باعث تغییر روش هایی در کسب و کارها و برنامه های تبلیغاتی کرده است. یکی از ایت نوع تبلیغات تلویزیون شهری ها متحرک است که برخی از مواقع در اماکن بزرگ ماشین یا وسیله های تبلیغاتی با امکان نمایش فیلم و تصویر را دیده اید که به این وسایل تلویزیون شهری سیار نیز گفته می شود. این سبک از تلویزیون تبلیغاتی شهری ها بیشتر برای اماکنی که امکان نصب تلویزیون شهری یا تابلو های تبلیغاتی ندارد و یا نیازی نیست برای همیشه آن مکان دارای تلویزیون شهری تبلیغاتی باشد استفاده شود. پس بهترین کار همین سبک از تلویزیون شهری ها می باشد که به راحتی روی یک وسیله نقلیه سوار شده و حتی نیاز به برق مجزا نخواهد داشت و با یک موتور برق مناسب امکان نمایش را برای شما فراهم می کند.

تلویزیون شهری متحرک

در مراسمات فراوانی دیده اید که از تلویزیون شهری های کوچک استفاده شده تا نما و زیبایی خاصی به برنامه نمایشی خود بدهند. این مراسمات بعلت برگذاری یکبار یا حداکثر چند بار در زمان بسیار کم نیاز نیست بصورت دائمی باشند و بعد از این گونه مراسم ها به مراسم دیگری منتقل می شوند. پس باید خیلی سریع نصب و جمع آوری شوند.

تلویزیون شهری های متحرک بهترین گزینه برای این سبک از برنامه های شادی یا مذهبی می باشد. امکان نصب آسان و سریع ، امکان جمع آوری سریع این امکان را می دهد که در کمتر از یکساعت تمامی استیج خود را نصب و جمع نمایید.

خرید تلویزیون شهری رنگی

خرید تلویزیون شهری رنگی یک اصلاح قدیمی در این حوزه است و علت آن نیز استفاده از تلویزیون شهری ها ی تک رنگ در گذشته است و با پیشرفت تکنولوژی دیگر کسی از این مدل های تک رنگ استفاده نمی کنند و عملا صرفه اقتصادی هم ندارند و خرید تلویزیون شهری رنگی بصرفه تر می باشد.

ویدئو وال
ادامه مطلب

قطعات تلویزیون شهری

مجموعه ای اس آی لایت یکی از بزرگترین وارد کننده های قطعات تلویزیون شهری در ایران می باشد و خیلی از فعالین در حوزه تلویزیون شهری این مجموعه را به عنوان وارد کننده تلویزیون شهری می شناسند و سالهای فراوان از مجموعه ای اس آی لایت خرید کرده نموده اند.

تلویزیون شهری سه‌بعدی (3D)

b4

اخیرا تلویزیون های شهری سه بعدی مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. پخش تصاویر سه بعدی از طریق این تلویزیون باعث جلب توجه (حتی حیرت) بینندگان می‌شود. به همین دلیل می‌توان با کمک آن‌ها تبلیغات بسیار اثربخشی را در محیط‌های نمایشگاهی یا فروشگاهی ایجاد نمود.

تلویزیون شهری سه بعدی با کمک جلوه‌های ویژه بصری می‌تواند یک تجربه جدید را برای مخاطب خلق کند.

راه اندازی تلویزیون شهری

برای راه اندازی تلویزیون شهری نیاز به یک متخصص دارید تا در مرحله اول راه اندازی را برای شما انجام دهد در صورت سفارش تلویزیون شهری ایندور و اوت دور کارشناسان ما بصورت رایگان راه اندازی را انجام داده و آموزش لازم را به کارشناسان شما خواهند داد.

تلویزیون شهری سیار یا رنتال

a6

مواقعی به علت برگزاری همایش یا جشن نیاز است تا یک نمایشگر شهری سیار(رنتال) در محلی اجرا شود. فرض کنید یک کنفرانس علمی در یک سالن در‌حال برگزاری است. در شرایطی که سالن مجهز به سیستم نمایشی نیست. استفاده از تلویزیون شهری سیار می‌تواند به عنوان یک راه‌حل منطقی محسوب شود.

تلویزیون شهری

در این محصول که از کنار هم قرار گرفتن کابینت های دایکست(از جنس منزیم و آلمینیوم)  که معمولا در ابعاد cm50*50 و cm64*64 هستند تشکیل می شود هر کابینت دارای منبع تغذیه و کارت کنترلر می باشد و کابینت ها به وسیله کابل برق و شبکه با یکدیگر در ارتباط قرار میگیرند به علت وزن کم و قابلیت جا به جایی راحت تر،  حمل و نقل تلویزیون رنتال کار چندان مشکلی نیست.

a9

می‌توان کابینت‌های تلویزیون را از یکدیگر جداکرده و در باکس‌های مخصوصی (هارد کیس) قرارداد تا در هنگام جابه‌جایی دچار آسیب یا مشکل نشوند.

تلویزیون شهری

نحوه نصب تلویزیون شهری

اجرای فونداسیون

بسته به ابعاد تلویزیون  باید فنداسیون مناسب با آن  اجرا شود. اجرای این مرحله باید با نظرات یک مهندس عمران و متخصص در ابن امر  باشد.

اجرای نمای و بدنه

در این مرحله با استفاده از  پنل‌های کامپوزیت پایه نمایشگر و بدنه نما می‌شوند، تا تلویزیون تبلیغاتی شهری به لحاظ ظاهری زیبا شود.

نحوه ساخت تلویزیون شهری

با نصب و راه‌اندازی کابینت‌های تلویزیون بر روی سازه، تقریبا کار نصب تلویزیون شهری خاتمه می‌یابد و حالا زمان نصب نرم‌افزارها و نمایش تبلیغات است.

البته باید توجه داشته باشیم که تلویزیون‌های شهری نیاز به تعمیر و نگهداری مستمر داردن تا از استهلاک قطعات آن‌ها جلوگیری شود.

آشنایی با قطعات تلویزیون‌های شهری

مشخصات فنی تلویزیون شهری

ماژول SMD

a11

همانطور که در بالا اشاره شد یک ماژول SMD از قرارگیری LEDها در کنار یکدیگر شکل می‌گیرد. فاصله بین این LED ها بر حسب میلی‌متر تعیین می‌شود که اصطلاحا به آن دات پیچ گفته می‌شود.

a10

قیمت ماژول تلویزیون شهری بسته به نوع ماژول متفاوت است.

a13

a12

برد کنترل یا ویدئو پرسسور

a14

برای نمایش و انتقال اطلاعات شامل متن عکس و فیلم نیاز به برد کنترل می باشد که از درگاه های ,USB, LAN WIRLESSو… انتقال اطلاعات به کارت انجام می پذیرد، برد کنترل ها به دو دسته کلی دارای حافظه برای ذخبره (آنلاین)و پخش اطلاعات و بدون حاقظه(آفلابن) تقسیم می شوند.

a15

برای کنترلر های آنلاین علاوه برد کنترلری(رسیور) که پشت ماژول ها نصب می شود نباز به سندر و ویدئو پروسسور(دارای ورودی های متنوع می باشد و برای تغییر سایز تصویر ورودی به سایز تلویزیون های شهری مورد استفاده قرار می گیرد).

a16

توجه: برای رزولیشن های بالا (دات پیچ بالا) بهتر است از کنترلر های آنلاین استفاده شود.

a17

کابینت‌ (Cabinet)

کابینت‌ (Cabinet)

ماژول ها بر روی یک فریم یا قاب مخصوص به یکدیگر متصل می‌شوند. به این قاب، کابینت گفته می‌شود. کابینت‌ها با کنار هم قرار گرفتن صفحه اصلی یک تلویزیون را بوجود می‌آورند.کابینت های تلویزبون های سیار یا رنتال نسبت به ثابت ها دارای آلیاژ سبک تر و دارای قابلیت جا به جایی می باشند.

منبع تغذیه (Power Supply)

a19

برای تامیین انرژی مورد نیاز برد کنترلر و ماژول ها در تلویزیون تبلیغاتی شهری از منبع تغذیه استفاده می شود. پاور در تلویزیون‌ها اهمیت زیادی دارد چون استفاده از منبع تغذیه نا مرغوب و غیر استاندارد می تواند به تمام قطعات آسیب وارد کند لذا در هنگام خرید پاور به برند و جنس پاور حتما دقت کنید .

توجه: ولتاژ مستقیم (DC) مورد نیاز کنترلر و ماژول ها 5 ولت می باشد.

خنک کننده یا سیستم تهویه

تلویزیون شهری

تمامی قطعات الکترونیکی در یک بازه دمایی مشخص شده قادر به کارکرد صحیح می باشند، قطعات تلویزیون شهری نیز به همین صورت می باشند لذا برای جلوگیری از آسیب دیدگی قطعات و تضمین کارکرد صحیح آن ها نیاز به سیستم خنک کننده یا تهویه می باشد، که با توجه به مکان، ابعاد و نوع ماژول ها  انتخاب می شوند.

a21

امکانات برد کنترلرها

ارسال اطلاعات به صورت بیسیم(WIFI)

a22

در کارت های افلاین دارای ماژول وای فای(WIFI) یا متصل به روتر وای فای پس از نصب اپلیکیشن (برای IOS و ANDROID) مخصوص کنترلر با اتصال به وای فای امکان ارسال اطلاعات و ذخیره در حافظه و پخش آن روی تلویزیون می باشد و همچنین قادر به انجام تنظیمات دیگر مانند تغییر شدت روشنایی، روشن و خاموش کردن و… می باشد.

a23a24a25a26

سیستم کنترل ابری(CLOUD)

a27

اتصال به سرورهای اختصاصی مجازی ابری (Cloud Server) شرکت سازنده مین بردها، برای کنترل از راه دور در مکان‌هایی مانند اتوبان‌ها، ارتفاعات بالا و نقاط با دسترسی مشکل که تلویزیون در آنجا نصب شده است کاربرد دارد تا شما از راه دور امکان کنترلر بیشتر بر نمایشگر تبلیغاتی خود داشته باشید.

a28

پورت‌های ورودی و خروجی

a29

دارای انواع ورودی از جمله USB و LAN (کانکتور RJ 45) همراه با هماهنگی کامل در شبکه‌های درون سازمانی، قابلیت ست کردن IP به صورت دستی یا اتوماتیک و خروجی صدای استریو هستند که هرکدام در بخش های مختلف بکار خواهد آمد، پس در زمان انتخاب کارت کنترلر یا رسیور ها باید دقت کافی را به خرج داد.

a30

ss1

نمونه پروژه‌های انجام شده

نمونه های زیادی انجام شده که برخی از آنها را در بخش پروژه های سایت ما م یتوانید ببینید برای ورود به بخش پروژه های اینجا کلیک نمایید.
در صورتی که نیاز به مشاهده پروژه های بیشتر داشتید با تیم فروش مجموعه ارتباط بر قرار نمایید تا نمونه های مشابه سفارش شما برایتان ارسال شود.

شرکت های تلویزیون شهری

شرکت هایی که در ایران  انواع تلویزیون شهری و ویدئو وال را ارائه می دهند زیاد هستند ولی شرکت هایی که خود وارد کننده و نصب را ارائه بدهند به تعداد انگشتان یک دست هم نمی شوند، مجموعه ای اس ای لایت یکی از این مجموعه هاست که خود بصورت عمده تمام لوازم را وارد نموده و در بازار توزیع می نماید و همچنین تیم نصب حرفه ای دارد و در هزینه های شما اختلاف فاحشی بین سفارش از مجموعه ای اس ای لایت با دیگر رقبا وجود دارد.

تلویزیون شهری هوشمند
ادامه مطلب

کافی است برای اثبات این صحبت یک بار با کارشناسان ما تماس گرفته و استعلام قیمت بگیرید.

tt

برخی از موارد پر تکرار شما عزیزان

ساخت تیزر برای تلویزیون شهری هم دارید ؟

بله در صورت نیاز به ساخت تیزر برای تلویزیون شهری تیم ما به شما می توانند کمک نمایند.

اگر بخواهیم در زمینه فروش انواع تلویزیون شهری کار کنیم امکان دادن نمایندگی در شهرستان وجود دارد ؟

بله در صورت زیر ساخت فروش انواع تلویزیون شهری تیم ای اس آی لایت به شما کمک خواهد کرد تا شروع به کار خود را با قدرت بیشتر استارت بزنید.

برای استعلام قیمت انواع تلویزیون شهری راه ارتباطی ما با شما چیست ؟

شما می توانید با شماره هایی که در بخش تماس با ما در سایت درج شده تماس بگیرید و از این به بعد با همان کارشناسان تماس مستقیم داشته باشید.

آیا امکان آموزش ساخت تلویزیون شهری را برای عموم دارید ؟

در صورتی که خرید های شما از مجموعه ای اس آی لایت باشد بله

نحوه ساخت تلویزیون شهری با تابلو روان فرق می کند ؟

تا حدودی اختلاف دارد ولی بیس همه یکسان هستند و نحوه نصب تلویزیون شهری ها با یکدیگر یکسان می باشد.

آیا امکان دارد لیست قیمت تلویزیون شهری ها را برای ما هفته ای ارسال نمایید؟

بابت این مورد با تیم فروش هماهنگ شوید.

آموزش کار با تلویزیون شهری به صورت کلیپ آماده دارید؟

بابت این مورد می توانید از تیم فنی کمک بگیرید و درخواست بدهید و در کل اگر خرید شما از مجموعه ما باشد بله

آیا امکان نصب انواع تلویزیون های شهری در همه مکان ها وجود دارد ؟

خیر شما باید در نظر داشته باشید که تلویزیون شهری های ایندور داخل مکان های سرپوشیده نصب می شوند و باید به دور از گرمای شدید و نور مستقیم خورشید و رطوبت باشند و تلویزیون های شهری اوت دور باید بیرون از سالن های سرپوشیده نصب گردنند و تلویزیون های شهری اوت دور تحمل گرما و نور مستقیم و حتی باران و رطوبت بالا را دارند.

برای مشاهده عکس تلویزیون شهری های مختلف به بخش گالری سایت مراجعه نمایید.

سوالات متداول شما :

چه عواملی مستقیم تاثیر بر قیمت تلویزیون شهری دارد؟

در تلویزیون شهری ابعاد آن، نوع ماژول استفاده شده، برند ماژول، تعداد پاور، نوع پروسسور، سیستم خنک کندده تاثیر مستقیم بر قیمت تمام شده دارد ولی این را در نظر داشته باشید که جنس سازه و ظاهر آن در اهمیت دوم قرار دارد، که می تواند هزینه نهایی شما را بالا ببرد.

آیا امکان نمایش آنلاین در تلویزیون های شهری وجود دارد ؟

بله با وجود پروسسور های آنلاین این امکان در تلویزیون های شهری وجود دارد.

تلویزیون های شهری در باران و آفتاب به مشکل برنخواهند خورد ؟

خیر ، تمام قطعات بابت آّ و هوای گرم و سرد و رطوبت بالا عایق و بهینه شده اند و باید توجه داشت که حتما برای فضاهای اوت دور از ماژول های مخصوص اوت دور استفاده نمایید.

تلویزیون شهری آیا برق سه فاز نیاز دارد ؟

خیر می تواند با برق تک فاز کار کند

آیا شما تیم نصب هم دارید؟

بله ما در مجموعه ای اس ای لایت تیم مجرب مخصوص نصب در محل را داریم و می توانید قبل از سفارش مشاوره رایگان از کارشناسان ما بگیرید.

لیست قطعات تلویزیون شهری

آیا این مطلب مفید بود یا سوالی دارید در بخش نظرات بفرمایید تا پاسخ دهیم.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۰۶ رای

92 دیدگاه در “تلویزیون شهری

 1. نصرت امامی گفت:

  سلام تلویزیون شهری تالار ها با تلویزیون شهری باغ تالار ها فرق دارد؟

  1. مدیر سایت گفت:

   با سلام و احترام
   در تلویزیون شهری داخل سالن تالار از ماژول های با دات پیچ پایین تر استفاده می شود و از کیفیت بالاتر نسبت به ماژول های اوتدور محتوا به نمایش داده می شود و ویژگی خیلی خوب تلویزیون شهری های باغ تالار یا همان نمایشگر های ویژه باغ تالار در حرارت ، رطوبت های بالا بسیار عالی کار کرده و برای این مورد ساخته شده اند.
   اگر نیاز به توضیحات بیشتر داشتید با همکاران ما در بخش فنی تماس بگیرید.
   ارادتمند

 2. یزدان محمدی گفت:

  سلام
  چرا سایت شما قیمت نداره ؟

  1. مدیر سایت گفت:

   با سلام و احترام
   سایت ما بعلت وارد کننده بودن اجازه درج قیمت به صورت مستقیم را ندارد و در صورت نیاز به استعلام قیمت با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.
   ارادتمند.

 3. حسام گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  از بین ماژول هایی که دارین کدومشون کیفیت بیشتری دارن؟ و اینکه همشون گارانتی دارن؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   شرکت ای اس آی لایت همیشه سعی بر واردات برندهای مطرح چین رو داشته و همه ماژول ها دارای بهترین کیفیت هستند
   تمامی ماژول های اوتدور و ایندور همه برندها دارای گارانتی هستند.

 4. باباپور گفت:

  سلام خودتون اجرا پروژه هم انجام میدین یا فقط قطعات میفروشین؟

  1. مدیر سایت گفت:

   با سلام و احترام
   بله ما هم قطعات رو داریم و هم امکان اجرای پروژه را به صورت حرفه ای ، در صورت نیاز با بخش فروش مجموعه هماهنگ نمایید.

 5. ناصر زینعلی گفت:

  سلام فاکتور رسمی هم دارید

 6. میرزایی گفت:

  سلام قطعاتتون چند وقت گارانتی دارن؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   گارانتی قطعات مختلف باهم متفاوت هستند
   برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش در تماس باشین.

 7. mardani گفت:

  سلام لیست ماژولاتون رو میشه داشته باشم؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   تمامی ماژول های موجود در انبار ASI در سایت در بخش ماژول قابل مشاهده هستند.

 8. میثاقیان گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  برای سالن همایش چه قطعاتی پیشنهاد میدین؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   بستگی به پارامترهای مختلفی داره مثل فاصله دید،بودجه تخصیص یافته،شرایط محیطی و …
   برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش شرکت ASI تماس بگیرین.

  2. حسنعلی گفت:

   سلام وققتون بخیر ساعت کاریتون تا چند هست میخواستم مزاحمتون بشم بابت دیدن ماژول هاتون؟

   1. ادمین گفت:

    سلام و عرض ادب
    ساعت کاری شرکت ASI از 9 الی 17 می باشد.

 9. سید محسن حسینی گفت:

  سلام ی تی وی با ماژول p6 داریم بخوایم بزرگترش کنیم میشه؟؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   بله این امکان وجود داره ، البته باید باید به این نکته توجه داشت که ماژولی که می خواهید به کار اضافه کنید باید با ماژولی که قبلا استفاده کردید یک کد داشته باشند.
   برای اطلاعات بیشتر در این مورد با کارشناسان فنی شرکت ASI تماس بگیرین.

 10. Hamze گفت:

  سلام نمونه ماژولاتون رو کجا میشه دید؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   تمامی ماژول های موجود در انبار ASI در سایت در بخش ماژول قابل مشاهده هستند.
   داخل شرکت ASI نیز یک بخش نمایشگاه وجود دارد که تمامی ماژول ها در آنجا به نمایش گذاشته شده اند . آدرس شرکت ASI در بخش تماس با ما قابل مشاهده است.

 11. رضاییان گفت:

  سلام امکان برنامه دهی از راه دور هم وجود داره؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   بله این امکان وجود دارد.

 12. حسن پور گفت:

  سلام ما یک تلویزیون شهری داریم به ابعاد ۱۰ متر مربع با ماژول پی۸ ولی آفلاینه می‌خوایم آنلایمش کنیم چیکار باید انجام بدیم؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   باید از بردهای آنلاین استفاده کنین(رسیور و سندر و پروسسور)

 13. گلپایگانی گفت:

  سلام وقتتون بخیر روی این تلویزیون ها فوتبال هم میشه نشون داد؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب بله ، ولی برای انجام این کار باید از سندر و پروسسور استفاده کرد که تلویزیون به صورت آنلاین برنامه های تلویزیونی را پخش کند.

 14. مسعود گفت:

  سلام شما قطعات تلویزیون شهری هم میفروشین یا فقط پروژه کار میکنین؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   بله شرکت ASI علاوه بر انجام پروژه های تلویزیون شهری ، قطعات و ملزومات تلویزیون شهری را نیز بفروش می رساند.

 15. سینا عبدی گفت:

  سلام نصب و راه اندازی رو خودتون انجام میدین ؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   بله تمامی مراحل مونتاژ نصب و راه اندازی توسط متخصصان مجرب ASI انجام می شود.

 16. ناصر عبدی گفت:

  سلام من می خوام یک تابلو تبلیغاتی رو در یک پنجره مغازه نصب کنم. چه صفحه نمایشی رو پیشنهاد می کنید؟

  1. ادمین گفت:

   با سلام و عرض ادب
   بستگی به فاصله دید و بودجه شما و یک سری پارامترهای دیگر داره
   با کارشناسان فروش تماس بگیرین تا راهنماییتون کنن
   ممنونم

 17. محسن نیشابوری گفت:

  سلام دوست عزیز قیمت تلویزیون شهری، خرید تلویزیون شهری، فروش تلویزیون شهری رو چطور محاسبه میکنید؟

 18. محمد محسنی گفت:

  سلام
  برای فضای بیرونی و اعلان سلامت و عدم حادثه بین پرنسل کارخانه یک تلویزیون شهری شرکتی میخواستیم اما قبلش میخواستم ببینم امکان سینک کردن با نرم افزار های ما وجود دارد یا خیر
  دیروز با دفتر مرکزی تماس گرفتم کسی پاسخگو نبود.

  1. مدیر سایت گفت:

   با سلام و احترام
   جناب محسنی گل روز های تعطیل رسمی لطفا با تلفن های پشتیبان همراه که در سایت درج شده تماس بگیرید.
   بابت سینک شدن نرم‌افزار شما لطفا با تیم فنی در تماس باشید تا از لحاظ فنی این مورد چک شود.
   ارادتمند

 19. احمد منصوری راد گفت:

  سلام مدت زمان یک مانیتور تبلیغاتی بزرگ برای پخش مسابقات چقدر زمان میبرد؟
  آیا برای مسابقات جام جهانی به دست ما خواهد رسید؟
  ممنون میشم سریع تر جواب بدید

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما
   بستگی به ابعاد کار شما داره
   برای مشاوره با کارشناسان فروش ما در تماس باشین

 20. محمد میثاقیان گفت:

  سلام نرم افزارهای تابلو روان و تلویزیون شهری رو از کجا میتونم بگیرم
  HD player رو نیاز دارم

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب جناب میثاقیان عزیز
   ورژن های مختلف نرم افزار های ایرانی و چینی در بخش دانلود ها منتشر شده اند و قابل دریافت هستند
   ممنون بابت نظرتون

 21. عباس زاده گفت:

  سلام روزتون بخیر
  برای استفاده در سالن کنفرانس از چه ماژولی استفاده کنیم بهتره؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   برای سالن های کنفرانس از ماژول های ایندور استفاده می شود
   دات پیچ ماژول بستگی به عوامل مختلفی مثل فاصله دید ، بودجه شما و .. دارد
   برای مشاوره رایگان با کارشناسان فروش ما در تماس باشین
   ممنونم

 22. رسول احمدی گفت:

  سلام ما برای داخل کافه می‌خواستیم تلویزیون شهری ببندیم.
  یک سوال تلویزیون شهری کافه با بقیه فرق میکنه؟
  مناسب کافه چه نوع تلویزیون شهری رو پیشنهاد می کنید ؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   برای استفاده در کافه و فضای داخل باید از ماژول های ایندور استفاده بشه
   برای مشاوره بیشتر و اطلاع از قیمت ها و شرایط با مسئول فروش تماس بگیرین ممنونم

 23. قوام گفت:

  سلام برای استفاده در کافه به فضای ۲۵۰ متری برای پخش تصاویر بالای استیج دی جی به ابعاد طول نهایتا ۳ متر و عرض نهایتا ۲.۵ متر بدون دیده شدن فاصله بین هر صفحه چه پیشنهادی دارید و مبلغ ؟؟؟ با تشکر

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   بستگی به فاصله دید و بودجه شما و عوامل دیگه داره
   برای اطلاعات کامل از قیمت و شرایط با مسئول فروش تماس بگیرین
   ممنونم

 24. تابش گفت:

  سلام وقت بخیر آیا از راه دور هم میشه تابلوها رو مدیریت کرد و برنامه بهشون داد؟

  1. رضا قنبریان گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما
   بله این قابلیت رو دارن که در مقاله بالا روش های اتصال از راه دور گفته شده

 25. ابوالفضل ممبینی گفت:

  سلام ماژول های dip بهتر هستن یا smd ؟

  1. رضا قنبریان گفت:

   با سلام و احترام
   مزایای SMD نسبت به DIP :
   · زاویه دید بیشتر

   · درخشندگی بیشتر (نور تیزتر)

   · وزن کمتر

   · سایز کوچکتر

   · مصرف برق کمتر

   · ترکیب رنگ بهتر

   · وضوح بیشتر

 26. ترابی گفت:

  سلام تلویزیون شهری داخل سالن ارزونتر هست یا بیرون سالن؟

  1. رضا قنبریان گفت:

   سلام و عرض ادب
   قیمت تلویزیون شهری بستگی به نوع ماژول ، دات پیچ و سایر قطعات استفاده شده در تلویزیون دارد
   برای اطلاع دقیق از قیمت ها با کارشناسان فروش ما در تماس باشین
   با تشکر

 27. محسن رضاوند گفت:

  سلام توی هر متر چه تعداد پاور مورد نیاز هست؟؟

  1. رضا قنبریان گفت:

   سلام و عرض ادب
   بستگی به مدل ماژول استفاده شده و جریانی که اون ماژول میکشه داره

 28. عباسی گفت:

  سلام مصرف برق تلویزیون های شهری چقدره؟

  1. رضا قنبریان گفت:

   با سلام و احترام
   به تعداد پاورهای استفاده شده بستگی داره
   برای مثال هر پاور 40 آمپر 200 وات برق مصرف میکنه

 29. جواد حیاتی گفت:

  فروش چکی هم دارید ؟

 30. غلامرضا حیاتی گفت:

  چرا اینقد کم؟

 31. قربانعلی شریعتی گفت:

  برای خرید حضوری میشه آدرس بدید خدمت برسیم ؟

 32. محمدحسن مددی گفت:

  aaaaliii bood

 33. نیشابوری گفت:

  مطلبتون بسیار مفید بود

 34. مجتبی ایمانی گفت:

  هزینه مشاورتون چنده؟

 35. بهزاد دستغیب گفت:

  امکان خرید آنلاین هست ؟

  1. عباس برداران گفت:

   سلام
   تماس گرفتم دفتر فکر کنم تعطیل بود
   ما قطعات رو از مجموعه دیگری گرفته ایم و متاسفانه موقع نصب اذیت کردند و وسایل رو رها کردند .
   آیا امکان داره مجموعه شما زحمت نصب و راه اندازی رو بکشد.

 36. محمدجواد توسلی گفت:

  خیلی ممنون از توضیحاتون خوبتون

 37. حسین خمسه گفت:

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنین

 38. محمدحسن گنجی گفت:

  میشه در مورد یک مسئله زنگ بزنم و راهنماییم کنید.

 39. حسینعلی گودرزی گفت:

  حرف نداشت👌🏻

 40. مهران شجاعی گفت:

  اگر خرید کنیم و بعد پیشمون بیشم امکان عودت هست ؟

 41. بهزاد نوروزی گفت:

  مشاوره آنلاین از چه طریقی صورت می گیره؟

 42. جمشید طاهری گفت:

  با اجازتون بازنشر شد

 43. بهمن واعظی گفت:

  حرف نداری

 44. میثم جلیلی گفت:

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنین بنده ارسال کنین

 45. ناصر فاطمی گفت:

  خیلی دنبال این موضوع بودم

 46. حمید رفیعی گفت:

  دمتون گرم

 47. عبدالله بهبهانی گفت:

  دفتر مرکزیتون کجا قرار داره

 48. بهرام توفیق گفت:

  بسیار گویا و شفاف بیان کردید.

 49. حبیب قادری گفت:

  خیلی خوب بود

 50. امیر براتی گفت:

  منابع این مطلب کجاست؟

 51. عبدالحسین خوئینی ها گفت:

  بیشتری بنویسین لطفا

 52. مهدی بیگی گفت:

  محتوا خوبی بود

 53. ابراهیم ترابی گفت:

  قیمت مشاورتون چقدره؟

 54. موسی ذولفقاری گفت:

  آدرس دفترتون کجاست

 55. غلامحسین گودرزی گفت:

  مطلب خوبی بود همکار گرامی

 56. جعفر بابایی گفت:

  یه سوال داشتم خرید حضوری هم دارید

 57. اصغر مرتضوی گفت:

  مطلب خوبی بود

 58. سیدعلی خلیلی گفت:

  سلام عالی بود

 59. عباس مددی گفت:

  ممنون از توضیحات کاملتون

 60. مرادی گفت:

  سلام تی وی برای استفاده در باغ تالار چی پیشنهاد میدین؟؟

  1. مدیر سایت گفت:

   با سلام و احترام
   با توجه یکسری پارامترها برای محاسبه تلویزیون شهری در باغ تالار ها، با بخش فروش تماس بگیرید تا راهنمایی لازم انجام گردد.
   ارادتمند

 61. مهدی خداکرمی گفت:

  دمتون گرم خیلی آموزنده بود

  1. مدیر سایت گفت:

   با سلام و احترام
   سپاس بابت نظرات شما
   ارادتمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
0 مقایسه
خانه