دسته بندی ها
وب سایت رسمی شرکت ASI

تلویزیون شهری

تلویزیون شهری

تلویزیون شهری چیست و انواع آن کدام است ؟ 

این یک مسئله بزرگ برای کسانی است که تازه میخواهند با این حوزه آشنا شوند و ما در این مقاله به آن خواهیم پرداخت، پس در ادامه با ما همراه باشید.

جستجو در دنیای تلویزیون شهری: راهنمای انواع و قطعات آن

مقدمه :

تلویزیون شهری یا همان نمایشگر های تبلیغاتی هستند که از تعدادی کابینت در ابعاد دقیق cm ۹۶*۹۶ تشکیل شده اند و بر روی یک سازه مستحکم قرار می گیرند تا محتوا نمایشی را بر روی انواع ماژول های متناسب با نمایشگر شما به نمایش در بیاورد. این نمایشگر از قطعات مختلفی تشکیل شده اند که در پایین تر به آن ها اشاره خواهیم کرد. هدف از تولید این محصول، نمایش تبلیغات تصویری با کیفیت بالا، در محیط شهری (میادین، بوستان‌ها، مراکز خرید،  پاساژها، تالارهای پذیرایی، سالن های کنفرانس و …) است. تلویزیون تبلیغاتی شهری در دنیای پیشرفته امروزی، یکی از قدرتمندترین ابزارهای تبلیغاتی با ظاهری زیبا و مدرن است. کسب و کارهایی می‌توانند در ارائه خدمات و محصولات خود به مشتریان موفق باشند، که توانایی استفاده حداکثری از ابزارهای تبلیغاتی را داشته باشند. به همین دلیل تلویزیون های شهری تهران و شهرستان ها می‌تواند در موفقیت کسب و کار، اثر مثبتی بگذارد.

نام قطعات مورد استفاده در تلویزیون شهری

در ساختار تلویزیون شهری یکسری قطعات همیشه ثابت هستند ولی نسبت به نیاز ما مدل یا برند آنها تغییر می کند.

1- ماژول

2- منبع تغذیه یا پاور

3- کارت کنترلر

4- پروسسور

5- کابینت

6- خنک کننده 

7- سازه

ما در اینجا مختصری درباره هرکدام از این قطعات به شما توضیح خواهیم داد و برای توضیح کامل هر قطعه می توانید روی اسم آن که با رنگ قرمز مشخص شده است کلیک نموده تا به صفحه مورد نظر هدایت شده و آنجا توضیحات کامل را مطالعه نمایید.

1- ماژول :

ماژول ها به بلوک های LED گفته می شود که در یک قاب پلاستیکی کنار هم قرار گرفته و قابلیت نمایش دادن انواع تصاویر ، متن و پخش ویدئو های تبلیغاتی را دارند.

2- منبع تغذیه :

منبع تغذیه پالسی (به انگلیسی: Switched-mode power source (به اختصار SMPS) یا به عبارت ساده سوئیچ یک منبع تغذیه الکترونیکی است و یکی از مهم ترین قسمت های تلویزیون شهری  و  ویدئو وال است که شامل یک تنظیم کننده جریان برای داشتن بسیار راندمان بالا زمانی که تبدیل انرژی الکتریکی است. مانند سایر منابع تغذیه، یک SMPS انرژی را از یک منبع به یک مقصد (مصرف کننده) تبدیل می کند و در عین حال ویژگی های ولتاژ و جریان را تغییر می دهد.

3- کارت کنترلر :

برای نمایش و انتقال اطلاعات شامل متن عکس و فیلم نیاز به برد کنترل می باشد که از درگاه های ,USB, LAN WIRLESSو… انتقال اطلاعات به کارت انجام می پذیرد، برد کنترل ها به دو دسته کلی دارای حافظه برای ذخبره (آنلاین) و پخش اطلاعات و بدون حافظه (آفلابن) تقسیم می شوند.

4- پروسسور :

پروسسور در تلویزیون شهری یکی از اجزای کلیدی است که نقش مهمی در پردازش ویدئو و مدیریت نمایش محتوا ایفا می‌کند. با استفاده از قدرت پردازش پروسسور، تلویزیون شهری قادر است تبلیغات ویدئویی با کیفیت بالا را به‌طور فوق‌العاده نمایش دهد و محتواها را به‌روز رسانی کند. همچنین، امکانات شبکه و اتصال به اینترنت که توسط پروسسور فراهم می‌شود، این ابزار تبلیغاتی را به یک پلتفرم هوشمند و قابل ارتباط تبدیل می‌کند.

5- کابینت :

 

کابینت‌ (Cabinet)

کابینت‌ (Cabinet)

 

ماژول ها بر روی یک فریم یا قاب مخصوص به یکدیگر متصل می‌شوند. به این قاب، کابینت گفته می‌شود. کابینت‌ها با کنار هم قرار گرفتن صفحه اصلی یک تلویزیون را بوجود می‌آورند.کابینت های تلویزبون های سیار یا رنتال نسبت به ثابت ها دارای آلیاژ سبک تر و دارای قابلیت جا به جایی می باشند.

6- خنک کننده :

تمامی قطعات الکترونیکی در یک بازه دمایی مشخص شده قادر به کارکرد صحیح می باشند، قطعات تلویزیون شهری نیز به همین صورت می باشند لذا برای جلوگیری از آسیب دیدگی قطعات و تضمین کارکرد صحیح آن ها نیاز به سیستم خنک کننده یا تهویه می باشد، که با توجه به مکان، ابعاد و نوع ماژول ها  انتخاب می شوند.

7- سازه :

شازه همان طور که اسمش معلوم هست بابت نگهداری و تحمل وزن تلویزیون شهری و محاظت در برابر باد و طوفان ها می باشد که با آهن ساخته می شود.

چرا باید از تلویزیون شهری استفاده کنیم؟ و اهمیت تلویزیون شهری در تبلیغات

استفاده از تلویزیون شهری یا نمایشگر شهری در تبلیغات و نمایش محتواهای ویدئویی در محیط شهری دارای مزایای بسیاری است. در زیر تعدادی از این مزایا را بررسی می‌کنیم:

 1. جذابیت بالا: تلویزیون شهری با ویدئوهای بزرگ و با کیفیت، قابلیت جلب توجه بالا را دارد. محتواهای تبلیغاتی با رنگارنگی و جذابیت زیاد می‌توانند نظر عبوریان را به خود جلب کنند و برند و محصولات مورد نظر را در ذهن آن‌ها ثبت کنند.

 2. پوشش گسترده: تلویزیون شهری در محیط‌های شهری و خیابان‌های پر رفت و آمد قرار می‌گیرد. این به معنای دسترسی به یک جمعیت گسترده از مخاطبان پتانسیلی است که روزانه در این محیط‌ها حضور دارند. بنابراین، تبلیغات ویدئویی در تلویزیون شهری قادر است به طور گسترده‌تری مخاطبان را در مقایسه با روش‌های دیگر تبلیغاتی به خود جذب کند.

 3. انعطاف‌پذیری در محتوا: با استفاده از تلویزیون شهری، محتواهای تبلیغاتی را می‌توان به روزرسانی و تغییر داد. این انعطاف‌پذیری به کسب و کارها امکان می‌دهد تا به راحتی محتواهای تبلیغاتی جدید را در طول زمان نمایش دهند و اطلاعات را به‌روز کنند.

 4. اثربخشی بالا: تلویزیون شهری با ابعاد بزرگ و تصاویر روشن و واضح، قدرت بالایی در انتقال پیام‌های تبلیغاتی دارد. این ابعاد بزرگ تلویزیون شهری به طور معمول موجب جلب توجه مخاطبان در محیط شهری می‌شود. تصاویر روشن و واضح نیز باعث می‌شود که پیام‌های تبلیغاتی به‌طور کامل و درست به مخاطبان منتقل شود. این ترکیب از ابعاد بزرگ، تصاویر واضح و پیام‌های جذاب می‌تواند تأثیر قوی‌تری بر مخاطبان داشته باشد و از اثربخشی بالای تلویزیون شهری نشان دهد.

ساختار تلویزیون شهری

در تلویزیون های شهری با قرار گیری کابینت ها بر روی سازه اصلی تلویزیون شهری ایجاد می شود و هر کابینت به طور کاملا مستقل از دیگر کابینت‌ها می‌باشد. هنگامی که کابینت‌ها در کنار هم متصل می‌شوند به صورت هماهنگ با یکدیگر عمل می‌کنند. هر کابینت از تعداد ماژول تشکیل شده است، ولتاژ مورد نیاز ماژول‌ها، توسط چندین منبع تغذیه (Power Supply) تامین می‌شود. و بسته به تعداد و نوع ماژول های تلویزیون شهری تعداد پاور های تلویزیون شهری متفاوت است. برای اتصال و نمایش درست ماشژول ها در هر کابینت از کارت کنترلر های مخصوص آن نمایشگر تبلیغاتی استفاده می شود.

برای نمایش درست ویدئو ها یا تصاویر از دستگاه پروسسور استفاده میشود تا تصاویر را با ابعاد نمایشگر ساگار کرده و برای نمایش محیا سازد و خروجی متناسب را نسبت به ماژول ها ، سایز تصاویر ارسال نماید.

شرکت های تلویزیون شهری

شرکت هایی که در ایران  انواع تلویزیون شهری و ویدئو وال را ارائه می دهند زیاد هستند ولی شرکت هایی که خود وارد کننده و نصب را ارائه بدهند به تعداد انگشتان یک دست هم نمی شوند، مجموعه ای اس ای لایت یکی از این مجموعه هاست که خود بصورت عمده تمام لوازم را وارد نموده و در بازار توزیع می نماید و همچنین تیم نصب حرفه ای دارد و در هزینه های شما اختلاف فاحشی بین سفارش از مجموعه ای اس ای لایت با دیگر رقبا وجود دارد.

تلویزیون شهری اماکن ورزشی
ادامه مطلب

کافی است برای اثبات این صحبت یک بار با کارشناسان ما تماس گرفته و استعلام قیمت بگیرید.

انواع دات پیچ‌ها و کیفیت تصویر

به فاصله کانونی بین پیکسل‌های ماژول‌ SMD یا LED دات پیچ گفته می‌شود. فاصله دات پیچ‌ها هر چقدر کمتر باشد، تراکم پیکسلی بالاتری در متر مربع ایجاد می‌شود. هر‌چقدر عدد دات پیچ کمتر باشد، مرکز پیکسل‌های ماژول به یکدیگر نزدیکتر می‌شوند و کیفیت تصویر بهتر و رزولیشن بالاتری ارائه می‌کند. معمولا دات پیچ‌ها را با عدد P نمایش می‌دهند. (از 1P تا 8P  در بازار موجود است، باقی موارد در حال حذف هستند) عدد جلوی P بر حسب میلی‌متر است.

 

در خرید تلویزیون شهری تراکم پیکسلی(رزولیشن) به چه میزانی باشد و از چه ماژولی استفاده کنیم؟

جواب این سؤال به ارتفاع تلویزیون تا زمین،  زاویه و فاصله دید مخاطب و همچنین ابعاد تلویزیون های شهری بستگی دارد:

 1. هر چه ارتفاع تلویزیون از زمین و فاصله دید کمتر باشد بهتر است، دات پیچ با عدد کمتری استفاده کنیم، تا کیفیت تصویر بهتر شود.
 2. در ارتفاع‌های بلند می‌توان از ترام پیکسلی پایینتر (دات پیچ بیشتر) استفاده کرد. به‌علت فاصله زیاد تلویزیون شهری با مخاطب، فاصله خالی بین پیکسل‌ها قابل رویت نیست.

 

قیمت تلویزیون شهری

ابعاد تلویزیون شهری

ابعاد تلویزیون شهری بیشتری تاثیر و مستقیم ترین عامل تعیین قیمت آن است و ابعاد هرچه بیشتر باشد هزینه تمام شده بالاتر خواهد بود.

در اولین قدم

نوع ماژول ها

بسته به انتخاب شما و فاصله دید و محتوای نمایشی ماژول های پیشنهادی فرق خواهند داشت و هرچه دات پیچ ماژول ها پایین تر باشد کیفیت بالاتر و هزینه آن نیز به نسبت بالاتر خواهد بود.

در دومین قدم

نوع قطعات دیگر

در نمایشگر ها پایین ترین عامل تاثیر گذار بر قیمت قطعات دیگر مانند برند یا مدل کارت گنترلر ها یا پروسسور ها هستند و قیمت آنها آن چنان تاثیر بالایی در قیمت نهایی نخواهند داشت.

در سومین قدم

سیستم خنک کننده

سیستم خنک کننده بسته به انتخاب مشتری متغییر خواهد بود و ای اس آی لایت فقط پیشنهاد دهنده خواهد بود و هرچه سیستم خنک کننده قوی تر باشد هزینه تمام شده بالاتر خواهد بود ولی در نهایت با جلوگیری از خرابی قطعات بازگشت هزینه بالایی را برای شما خواهد داشت.

در چهارمین قدم

انواع تلویزیون شهری

تلویزیون شهری یا نمایشگر های تبلیغاتی به دو دسته کلی تقسیم می شوند ، دسته اول تلویزیون شهری شهری اوت دور و دسته دوم تلویزیون های شهری ایندور.

در ادامه به تفاوت این دو دسته می پردازیم:

1- تلویزیون شهری اوتدور یا فضای خارجی (Outdoor)

تلویزیون‌ اوت دور (Outdoor) در فضاهای بیرونی، میادین، نمای ساختمان هاو معابر شهری استفاده می‌شود. این تلویزیون‌ها در مقابل شرایط جوی و رطوبت مقاوم هستند (IP65) و به دلیل شدت نور بالا روزدید هستند.

از جمله مهمترین مکان ها برای اجرای تلویزیون های شهری در فضای خارجی می توان به معابر پر رفت و آمد مانند میادین، نما ساختمان ها ، ورزشگاه ها می توان نام برد همچنین به علت مقاوم بودن این نوع ماژول ها در برابر آب بهترین گزینه برای نصب در فضای استخر ها نیز می باشند.

در ورزشگاه ها و استادیوم ها نیز برای پخش تبلیغات در اطراف زمین و همچنین پخش مسابقات و نمایش نتیجه می توان از تلویزیون های شهری فضای خارج استفاده کرد.

 

2- تلویزیون های شهری ایندور و فضای داخلی یا داخل سالنی (Indoor)

تلویزیون ایندور (Indoor) در فضاهای داخلی مانند تالارهای پذیرایی، فروشگاها، بک استیج، سالن‌های ورزشی، سالن های کنفرانس، اتاق های مانیتورینگ و آمفی‌تئاترها استفاده می‌شود. رزولویشن و کیفیت بسیار بالا، شدت نور استاندارد و رفرش ریت (تجدید سازی تصویر) بالا، مصرف و وزن پایین تر از نمونه Outdoor از جمله مزیت‌های تلویزیون ایندور است. در مقابل نفوذ آب و رطوبت و حتی گرد و غبار آسیب‌پذیر بوده و بهترین محل برای نصب مکان‌های سرپوشیده و محیط‌های داخلی است.

 

همین طور که مطالعه کردید تلویزیون شهری ها بر اساس دو دسته تقسیم شدند و هر تلویزیون شهری کاربرد متفاوتی را دارد که در زیر این متن برای شما با یک کلیپ ویدئو یی با همین موضوع قرار داده ایم.

 • مراحل نصب تلویزیون شهری
 • خرید و فروش تلویزیون شهری

مراحل ساخت یک تلویزیون شهری به زبان ساده

اولین مرحله

در اولین مرحله ما ابعاد نمایشگر یا همان تلویزیون شهری را در می آوریم

دومین مرحله

در دومین مرحله ما هدف و نوع تبلیغات قابل پخش در نمایشگر تبلغیاتی شهری خود مشخص می کنیم.

سومین مرحله

در سومین مرحله ما ماژول مناسب برای ابعاد و نوع تلویزیون شهری شما انتخاب می کنیم.

چهارمین مرحله

در چهارمین مرحله به نسبت ماژول ها، کارت کنترل ها و مدل آن انتخاب می شوند.

پنجمین مرحله

در پنجمین مرحله باید منبع تغذیه انتخاب گردد که بسته به تعداد ماژول ها و کارت کنترل ها انتخاب می شوند.

ششمین مرحله

در ششمین مرحله پروسسور انتخاب می شود تا خرجی با صفحه نمایشگر یکی شود.

هفتمین مرحله

در هفتمین مرحله سازه ساخته می شود تا تلویزیون شهری روی آن قرار بگیرد.

هشتمین مرحله

در هشتمین مرحله و آخرین قسمت و بعد از نصب تلویزیون روی سازه نوبت به تست و خروجی گرفتن است تا پروژه به اتمام برسد.

ما در اینجا به روش های موثر و خلاقانه تلویزیون های شهری خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید:

ایجاد تبلیغات موثر و خلاقانه در تلویزیون های شهری نیازمند بررسی برخی ازعوامل مختلفی مانند هدف، مخاطبان، محتوا و بودجه است و ما در اینجا به چند روش برای ایجاد تبلیغات موثر و خلاقانه در رسانه تبلیغاتی ویژه خواهیم پرداخت:

شناخت مخاطبان:

برای ایجاد تبلیغات موثر، شناخت مخاطبان و نیازهای آن‌ها بسیار مهم است. باید با بررسی و تحلیل بازار و هدف‌های مشتریان، تبلیغاتی با محتوایی خلاقانه، جذاب و متناسب با نیازهای آن‌ها طراحی شود.

استفاده از عناصر چشم‌گیر:

استفاده از عناصر چشم‌گیر که بتواند تاثیر زیادی در مخاطب ایجاد نماید، مانند رنگ‌های جذاب، تصاویر با کیفیت بالا و انیمیشن‌های جذاب می‌تواند تبلیغات شما را جذاب‌تر نموده و تاثیر بهتری بر مخاطب هدف شما داشته بگذارد.

تبلیغات پر شور:

تبلیغات با شور و هیجان بالا، باعث ترغیب مخاطبان به اقدام و خرید محصولات شما می‌شوند. استفاده از آهنگ‌ها و نواهای جذاب در تلویزیون های تبلیغاتی که قابلیت پخش موسیقی را دارند باعث تاثیر بسزایی در انتخاب برند یا کالای شما خواهد داشت.

روشهای زیادی دیگری وجود دارد و در صورت نیاز در بخش کامنت ها اعلام نمایید تا برای شما و دیگران این مطالب را بروز کرده و روش های متعدد دیگری در سایت بارگذاری نماییم.

برخی از موارد پر تکرار شما عزیزان

ساخت تیزر برای تلویزیون شهری هم دارید ؟

بله در صورت نیاز به ساخت تیزر برای تلویزیون شهری تیم ما به شما می توانند کمک نمایند.

تلویزیون شهری سیار یا پرتابل
ادامه مطلب

اگر بخواهیم در زمینه فروش انواع تلویزیون شهری کار کنیم امکان دادن نمایندگی در شهرستان وجود دارد ؟

بله در صورت زیر ساخت فروش انواع تلویزیون شهری تیم ای اس آی لایت به شما کمک خواهد کرد تا شروع به کار خود را با قدرت بیشتر استارت بزنید.

برای استعلام قیمت انواع تلویزیون شهری راه ارتباطی ما با شما چیست ؟

شما می توانید با شماره هایی که در بخش تماس با ما در سایت درج شده تماس بگیرید و از این به بعد با همان کارشناسان تماس مستقیم داشته باشید.

آیا امکان آموزش ساخت تلویزیون شهری را برای عموم دارید ؟

در صورتی که خرید های شما از مجموعه ای اس آی لایت باشد بله

نحوه ساخت تلویزیون شهری با تابلو روان فرق می کند ؟

تا حدودی اختلاف دارد ولی بیس همه یکسان هستند و نحوه نصب تلویزیون شهری ها با یکدیگر یکسان می باشد.

آیا امکان دارد لیست قیمت تلویزیون شهری ها را برای ما هفته ای ارسال نمایید؟

بابت این مورد با تیم فروش هماهنگ شوید.

آموزش کار با تلویزیون شهری به صورت کلیپ آماده دارید؟

بابت این مورد می توانید از تیم فنی کمک بگیرید و درخواست بدهید و در کل اگر خرید شما از مجموعه ما باشد بله

آیا امکان نصب انواع تلویزیون های شهری در همه مکان ها وجود دارد ؟

خیر شما باید در نظر داشته باشید که تلویزیون شهری های ایندور داخل مکان های سرپوشیده نصب می شوند و باید به دور از گرمای شدید و نور مستقیم خورشید و رطوبت باشند و تلویزیون های شهری اوت دور باید بیرون از سالن های سرپوشیده نصب گردنند و تلویزیون های شهری اوت دور تحمل گرما و نور مستقیم و حتی باران و رطوبت بالا را دارند.

چگونه می‌توان تعداد بیشتری از مخاطبان را به تلویزیون شهری جذب کرد؟

جذب تعداد بیشتری از مخاطبان برای تلویزیون شهری می‌تواند با انتشار محتوای جذاب و بکارگیری روش‌های تبلیغاتی مناسب انجام شود. برای مثال، می‌توانید با انتشار تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی و وبسایت‌های مرتبط، کاربران را به تلویزیون شهری جذب کنید. همچنین ارائه برنامه‌های جذاب و تنوع بخش، می‌تواند برای جذب مخاطبان مفید باشد.

چگونه می‌توان هزینه‌های تولید برنامه در تلویزیون شهری را کاهش داد؟

هزینه‌های تولید برنامه در تلویزیون شهری می‌تواند با انجام برنامه‌هایی که به شکل ساده و با استفاده از تجهیزات کم هزینه تولید می‌شوند، کاهش داده شود. همچنین استفاده از تکنولوژی‌های جدید و مدرن مانند استفاده از دوربین‌های دیجیتال و نرم‌افزارهای تدوین ویدیو، می‌تواند هزینه‌های تولید را کاهش دهد. به علاوه، استفاده از منابع بیرونی مانند آژانس‌های تبلیغاتی و فیلمبرداری، همچنین می‌تواند به کاهش هزینه‌های تولید برنامه کمک کند.

چگونه می‌توان برای تلویزیون شهری تولید محتوای جذاب و جدید ایجاد کرد؟

برای تولید محتوای جذاب و جدید برای تلویزیون شهری، می‌توانید با تحقیق درباره نیازهای مخاطبان و تحلیل برنامه‌های مشابه در شبکه‌های دیگر، به دنبال ایده‌های جدید برای برنامه‌های خود باشید. همچنین با بررسی اخبار و موضوعات مهم در شهر و منطقه خود، می‌توانید محتوای جذاب و جدیدی را تولید کنید. به علاوه، برنامه‌های زنده مانند برنامه‌های شاد، مسابقات و برنامه‌های تفریحی می‌توانند نقش مهمی در جذب مخاطبان و تولید محتوای جذاب برای تلویزیون شهری ایفا کنند.

برای مشاهده عکس تلویزیون شهری های مختلف به بخش گالری سایت مراجعه نمایید.

سوالات متداول شما :

چه عواملی مستقیم تاثیر بر قیمت تلویزیون شهری دارد؟

در تلویزیون شهری ابعاد آن، نوع ماژول استفاده شده، برند ماژول، تعداد پاور، نوع پروسسور، سیستم خنک کندده تاثیر مستقیم بر قیمت تمام شده دارد ولی این را در نظر داشته باشید که جنس سازه و ظاهر آن در اهمیت دوم قرار دارد، که می تواند هزینه نهایی شما را بالا ببرد.

آیا امکان نمایش آنلاین در تلویزیون های شهری وجود دارد ؟

بله با وجود پروسسور های آنلاین این امکان در تلویزیون های شهری وجود دارد.

تلویزیون های شهری در باران و آفتاب به مشکل برنخواهند خورد ؟

خیر ، تمام قطعات بابت آب و هوای گرم و سرد و رطوبت بالا عایق و بهینه شده اند و باید توجه داشت که حتما برای فضاهای اوت دور از ماژول های مخصوص اوت دور استفاده نمایید.

تلویزیون شهری آیا برق سه فاز نیاز دارد ؟

خیر می تواند با برق تک فاز کار کند

آیا شما تیم نصب هم دارید؟

بله ما در مجموعه ای اس ای لایت تیم مجرب مخصوص نصب در محل را داریم و می توانید قبل از سفارش مشاوره رایگان از کارشناسان ما بگیرید.

لیست قطعات تلویزیون شهری

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۳۸ رای

103 دیدگاه در “تلویزیون شهری

 1. حسن کمندانی گفت:

  هزینه طراحی و ساخت کلیپ ها برای نمایش در تلویزیون شهری بالاست شما چه راهکاری برای پایین آوردن این هزینه ها دارید.

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   شما میتونین برای کاهش هزینه طراحی و ساخت کلیپ از پروژه های آماده و لایه باز استفاده کنین و تغییراتی که مورد نیازتون هست مثل استفاده از لوگو و متن دلخواهتون روی پروژه ها اعمال کنین.

 2. عباسیان گفت:

  سلام خدمت شما
  علت قیمتهای مختلف فروشنده ها در تلویزیون هایی که دارای مشخصات یکسان هستند چیست؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   مهمترین دلیل اختلاف قیمت یک کالا بین فروشنده ها دست به دست شدن اون کالا از واردکننده به عمده فروش و از عمده فروش به خرده فروش است
   به عبارت دیگر شما اگر خرید خودتون رو از واردکننده به صورت مستقیم انجام بدین قطعا قیمت نهایی پایین تر خواهد آمد.

 3. ایرج کریمی گفت:

  سلام چند سوال داشتم
  1- آیا این نمایشگرها مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی هستند؟
  2- آیا میتوان تصاویر و ویدئوهای با کیفیت بالا را بر روی این نمایشگرها نمایش داد؟
  3- آیا قابلیت پخش محتوای زنده در این نمایشگرها وجود دارد؟
  ممنون میشم پاسخ بدهید تا قبل از زنگ زدن در باره یکسری از موارد اطلاعات کافی داشته باشم و بهتر انتخاب کنم.

  1. مدیر سایت گفت:

   با سلام و احترام
   1- بله تمام نمایشگر های تبلیغاتی اوتدور (بیرونی) ضد آب هستند و در سرما و گرما عایق و محافظ شده هستند.
   2- باید در زمان سفارش این موضوع را با تیم فروش و فنی مطرح نمایید تا پیشنهادات مناسب با کیفیت شما ارائه گردد و انتخاب نمایید.
   لازم به ذکر هستند همان طور که در محتوای پیش رو ذکر شده هرچه دات پیچ کمتری انتخاب نمایید کیفیت بالاتری خواهید داشت.
   3- بله
   همکاران ما از 9 صبح تا 9 شب پاسخگو سوالات شما هستند.

 4. رسول عسگری گفت:

  سلام عزیز دیدم دیروقته گفتم پیغام بزارم و نمیشه زنگ زد
  من بابت خرید یک نمایشگر تبلیغاتی در ابعاد حدودی 280 در 160 سانتی برای داخل پاساژ تازه تاسیس دنبال سرچ کردم و سایت شما رو دیدم و میخواستم ببینم هزینه اش چقدره و چقدر زمان میبره تحویل بدید .
  ممنون میشم خبر رو حتما برام ارسال کنید از این هم بفرستید خوبه میبینم

  1. مدیر سایت گفت:

   با سلام و احترام
   بابت این سوال نمیشه قیمت دقیق داد و باید پارامترهای دیگری جز ابعاد هم لحاظ شود. اطلاعات شما برای تیم فروش ارسال شد و به زودی با شما ارتباط خواهند گرفت.
   ارادتمند

 5. صدرا معین زاده گفت:

  سلام برای مدرسه هم میشه از تلویزیون شهری استفاده کرد یا نه

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   بله برای دریافت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرین

 6. محمد معینی گفت:

  قیمت تلویزیون تبلیغاتی برای پارک چقدر است ؟

 7. نصرت امامی گفت:

  سلام تلویزیون شهری تالار ها با تلویزیون شهری باغ تالار ها فرق دارد؟

  1. مدیر سایت گفت:

   با سلام و احترام
   در تلویزیون شهری داخل سالن تالار از ماژول های با دات پیچ پایین تر استفاده می شود و از کیفیت بالاتر نسبت به ماژول های اوتدور محتوا به نمایش داده می شود و ویژگی خیلی خوب تلویزیون شهری های باغ تالار یا همان نمایشگر های ویژه باغ تالار در حرارت ، رطوبت های بالا بسیار عالی کار کرده و برای این مورد ساخته شده اند.
   اگر نیاز به توضیحات بیشتر داشتید با همکاران ما در بخش فنی تماس بگیرید.
   ارادتمند

 8. یزدان محمدی گفت:

  سلام
  چرا سایت شما قیمت نداره ؟

  1. مدیر سایت گفت:

   با سلام و احترام
   سایت ما بعلت وارد کننده بودن اجازه درج قیمت به صورت مستقیم را ندارد و در صورت نیاز به استعلام قیمت با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.
   ارادتمند.

 9. حسام گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  از بین ماژول هایی که دارین کدومشون کیفیت بیشتری دارن؟ و اینکه همشون گارانتی دارن؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   شرکت ای اس آی لایت همیشه سعی بر واردات برندهای مطرح چین رو داشته و همه ماژول ها دارای بهترین کیفیت هستند
   تمامی ماژول های اوتدور و ایندور همه برندها دارای گارانتی هستند.

 10. باباپور گفت:

  سلام خودتون اجرا پروژه هم انجام میدین یا فقط قطعات میفروشین؟

  1. مدیر سایت گفت:

   با سلام و احترام
   بله ما هم قطعات رو داریم و هم امکان اجرای پروژه را به صورت حرفه ای ، در صورت نیاز با بخش فروش مجموعه هماهنگ نمایید.

 11. ناصر زینعلی گفت:

  سلام فاکتور رسمی هم دارید

 12. میرزایی گفت:

  سلام قطعاتتون چند وقت گارانتی دارن؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   گارانتی قطعات مختلف باهم متفاوت هستند
   برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش در تماس باشین.

 13. mardani گفت:

  سلام لیست ماژولاتون رو میشه داشته باشم؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   تمامی ماژول های موجود در انبار ASI در سایت در بخش ماژول قابل مشاهده هستند.

 14. میثاقیان گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  برای سالن همایش چه قطعاتی پیشنهاد میدین؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   بستگی به پارامترهای مختلفی داره مثل فاصله دید،بودجه تخصیص یافته،شرایط محیطی و …
   برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش شرکت ASI تماس بگیرین.

  2. حسنعلی گفت:

   سلام وققتون بخیر ساعت کاریتون تا چند هست میخواستم مزاحمتون بشم بابت دیدن ماژول هاتون؟

   1. ادمین گفت:

    سلام و عرض ادب
    ساعت کاری شرکت ASI از 9 الی 17 می باشد.

 15. سید محسن حسینی گفت:

  سلام ی تی وی با ماژول p6 داریم بخوایم بزرگترش کنیم میشه؟؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   بله این امکان وجود داره ، البته باید باید به این نکته توجه داشت که ماژولی که می خواهید به کار اضافه کنید باید با ماژولی که قبلا استفاده کردید یک کد داشته باشند.
   برای اطلاعات بیشتر در این مورد با کارشناسان فنی شرکت ASI تماس بگیرین.

 16. Hamze گفت:

  سلام نمونه ماژولاتون رو کجا میشه دید؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   تمامی ماژول های موجود در انبار ASI در سایت در بخش ماژول قابل مشاهده هستند.
   داخل شرکت ASI نیز یک بخش نمایشگاه وجود دارد که تمامی ماژول ها در آنجا به نمایش گذاشته شده اند . آدرس شرکت ASI در بخش تماس با ما قابل مشاهده است.

 17. رضاییان گفت:

  سلام امکان برنامه دهی از راه دور هم وجود داره؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   بله این امکان وجود دارد.

 18. حسن پور گفت:

  سلام ما یک تلویزیون شهری داریم به ابعاد ۱۰ متر مربع با ماژول پی۸ ولی آفلاینه می‌خوایم آنلایمش کنیم چیکار باید انجام بدیم؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   باید از بردهای آنلاین استفاده کنین(رسیور و سندر و پروسسور)

 19. گلپایگانی گفت:

  سلام وقتتون بخیر روی این تلویزیون ها فوتبال هم میشه نشون داد؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب بله ، ولی برای انجام این کار باید از سندر و پروسسور استفاده کرد که تلویزیون به صورت آنلاین برنامه های تلویزیونی را پخش کند.

 20. مسعود گفت:

  سلام شما قطعات تلویزیون شهری هم میفروشین یا فقط پروژه کار میکنین؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   بله شرکت ASI علاوه بر انجام پروژه های تلویزیون شهری ، قطعات و ملزومات تلویزیون شهری را نیز بفروش می رساند.

 21. سینا عبدی گفت:

  سلام نصب و راه اندازی رو خودتون انجام میدین ؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   بله تمامی مراحل مونتاژ نصب و راه اندازی توسط متخصصان مجرب ASI انجام می شود.

 22. ناصر عبدی گفت:

  سلام من می خوام یک تابلو تبلیغاتی رو در یک پنجره مغازه نصب کنم. چه صفحه نمایشی رو پیشنهاد می کنید؟

  1. ادمین گفت:

   با سلام و عرض ادب
   بستگی به فاصله دید و بودجه شما و یک سری پارامترهای دیگر داره
   با کارشناسان فروش تماس بگیرین تا راهنماییتون کنن
   ممنونم

 23. محسن نیشابوری گفت:

  سلام دوست عزیز قیمت تلویزیون شهری، خرید تلویزیون شهری، فروش تلویزیون شهری رو چطور محاسبه میکنید؟

 24. محمد محسنی گفت:

  سلام
  برای فضای بیرونی و اعلان سلامت و عدم حادثه بین پرنسل کارخانه یک تلویزیون شهری شرکتی میخواستیم اما قبلش میخواستم ببینم امکان سینک کردن با نرم افزار های ما وجود دارد یا خیر
  دیروز با دفتر مرکزی تماس گرفتم کسی پاسخگو نبود.

  1. مدیر سایت گفت:

   با سلام و احترام
   جناب محسنی گل روز های تعطیل رسمی لطفا با تلفن های پشتیبان همراه که در سایت درج شده تماس بگیرید.
   بابت سینک شدن نرم‌افزار شما لطفا با تیم فنی در تماس باشید تا از لحاظ فنی این مورد چک شود.
   ارادتمند

 25. احمد منصوری راد گفت:

  سلام مدت زمان یک مانیتور تبلیغاتی بزرگ برای پخش مسابقات چقدر زمان میبرد؟
  آیا برای مسابقات جام جهانی به دست ما خواهد رسید؟
  ممنون میشم سریع تر جواب بدید

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما
   بستگی به ابعاد کار شما داره
   برای مشاوره با کارشناسان فروش ما در تماس باشین

 26. محمد میثاقیان گفت:

  سلام نرم افزارهای تابلو روان و تلویزیون شهری رو از کجا میتونم بگیرم
  HD player رو نیاز دارم

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب جناب میثاقیان عزیز
   ورژن های مختلف نرم افزار های ایرانی و چینی در بخش دانلود ها منتشر شده اند و قابل دریافت هستند
   ممنون بابت نظرتون

 27. عباس زاده گفت:

  سلام روزتون بخیر
  برای استفاده در سالن کنفرانس از چه ماژولی استفاده کنیم بهتره؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   برای سالن های کنفرانس از ماژول های ایندور استفاده می شود
   دات پیچ ماژول بستگی به عوامل مختلفی مثل فاصله دید ، بودجه شما و .. دارد
   برای مشاوره رایگان با کارشناسان فروش ما در تماس باشین
   ممنونم

 28. رسول احمدی گفت:

  سلام ما برای داخل کافه می‌خواستیم تلویزیون شهری ببندیم.
  یک سوال تلویزیون شهری کافه با بقیه فرق میکنه؟
  مناسب کافه چه نوع تلویزیون شهری رو پیشنهاد می کنید ؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   برای استفاده در کافه و فضای داخل باید از ماژول های ایندور استفاده بشه
   برای مشاوره بیشتر و اطلاع از قیمت ها و شرایط با مسئول فروش تماس بگیرین ممنونم

 29. قوام گفت:

  سلام برای استفاده در کافه به فضای ۲۵۰ متری برای پخش تصاویر بالای استیج دی جی به ابعاد طول نهایتا ۳ متر و عرض نهایتا ۲.۵ متر بدون دیده شدن فاصله بین هر صفحه چه پیشنهادی دارید و مبلغ ؟؟؟ با تشکر

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   بستگی به فاصله دید و بودجه شما و عوامل دیگه داره
   برای اطلاعات کامل از قیمت و شرایط با مسئول فروش تماس بگیرین
   ممنونم

 30. تابش گفت:

  سلام وقت بخیر آیا از راه دور هم میشه تابلوها رو مدیریت کرد و برنامه بهشون داد؟

  1. رضا قنبریان گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما
   بله این قابلیت رو دارن که در مقاله بالا روش های اتصال از راه دور گفته شده

 31. ابوالفضل ممبینی گفت:

  سلام ماژول های dip بهتر هستن یا smd ؟

  1. رضا قنبریان گفت:

   با سلام و احترام
   مزایای SMD نسبت به DIP :
   · زاویه دید بیشتر

   · درخشندگی بیشتر (نور تیزتر)

   · وزن کمتر

   · سایز کوچکتر

   · مصرف برق کمتر

   · ترکیب رنگ بهتر

   · وضوح بیشتر

 32. ترابی گفت:

  سلام تلویزیون شهری داخل سالن ارزونتر هست یا بیرون سالن؟

  1. رضا قنبریان گفت:

   سلام و عرض ادب
   قیمت تلویزیون شهری بستگی به نوع ماژول ، دات پیچ و سایر قطعات استفاده شده در تلویزیون دارد
   برای اطلاع دقیق از قیمت ها با کارشناسان فروش ما در تماس باشین
   با تشکر

 33. محسن رضاوند گفت:

  سلام توی هر متر چه تعداد پاور مورد نیاز هست؟؟

  1. رضا قنبریان گفت:

   سلام و عرض ادب
   بستگی به مدل ماژول استفاده شده و جریانی که اون ماژول میکشه داره

 34. عباسی گفت:

  سلام مصرف برق تلویزیون های شهری چقدره؟

  1. رضا قنبریان گفت:

   با سلام و احترام
   به تعداد پاورهای استفاده شده بستگی داره
   برای مثال هر پاور 40 آمپر 200 وات برق مصرف میکنه

 35. جواد حیاتی گفت:

  فروش چکی هم دارید ؟

 36. غلامرضا حیاتی گفت:

  چرا اینقد کم؟

 37. قربانعلی شریعتی گفت:

  برای خرید حضوری میشه آدرس بدید خدمت برسیم ؟

 38. محمدحسن مددی گفت:

  aaaaliii bood

 39. نیشابوری گفت:

  مطلبتون بسیار مفید بود

 40. مجتبی ایمانی گفت:

  هزینه مشاورتون چنده؟

 41. بهزاد دستغیب گفت:

  امکان خرید آنلاین هست ؟

  1. عباس برداران گفت:

   سلام
   تماس گرفتم دفتر فکر کنم تعطیل بود
   ما قطعات رو از مجموعه دیگری گرفته ایم و متاسفانه موقع نصب اذیت کردند و وسایل رو رها کردند .
   آیا امکان داره مجموعه شما زحمت نصب و راه اندازی رو بکشد.

 42. محمدجواد توسلی گفت:

  خیلی ممنون از توضیحاتون خوبتون

 43. حسین خمسه گفت:

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنین

 44. محمدحسن گنجی گفت:

  میشه در مورد یک مسئله زنگ بزنم و راهنماییم کنید.

 45. حسینعلی گودرزی گفت:

  حرف نداشت👌🏻

 46. مهران شجاعی گفت:

  اگر خرید کنیم و بعد پیشمون بیشم امکان عودت هست ؟

 47. بهزاد نوروزی گفت:

  مشاوره آنلاین از چه طریقی صورت می گیره؟

 48. جمشید طاهری گفت:

  با اجازتون بازنشر شد

 49. بهمن واعظی گفت:

  حرف نداری

 50. میثم جلیلی گفت:

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنین بنده ارسال کنین

 51. ناصر فاطمی گفت:

  خیلی دنبال این موضوع بودم

 52. حمید رفیعی گفت:

  دمتون گرم

 53. عبدالله بهبهانی گفت:

  دفتر مرکزیتون کجا قرار داره

 54. بهرام توفیق گفت:

  بسیار گویا و شفاف بیان کردید.

 55. حبیب قادری گفت:

  خیلی خوب بود

 56. امیر براتی گفت:

  منابع این مطلب کجاست؟

 57. عبدالحسین خوئینی ها گفت:

  بیشتری بنویسین لطفا

 58. مهدی بیگی گفت:

  محتوا خوبی بود

 59. ابراهیم ترابی گفت:

  قیمت مشاورتون چقدره؟

 60. موسی ذولفقاری گفت:

  آدرس دفترتون کجاست

 61. غلامحسین گودرزی گفت:

  مطلب خوبی بود همکار گرامی

 62. جعفر بابایی گفت:

  یه سوال داشتم خرید حضوری هم دارید

 63. اصغر مرتضوی گفت:

  مطلب خوبی بود

 64. سیدعلی خلیلی گفت:

  سلام عالی بود

 65. عباس مددی گفت:

  ممنون از توضیحات کاملتون

 66. مرادی گفت:

  سلام تی وی برای استفاده در باغ تالار چی پیشنهاد میدین؟؟

  1. مدیر سایت گفت:

   با سلام و احترام
   با توجه یکسری پارامترها برای محاسبه تلویزیون شهری در باغ تالار ها، با بخش فروش تماس بگیرید تا راهنمایی لازم انجام گردد.
   ارادتمند

 67. مهدی خداکرمی گفت:

  دمتون گرم خیلی آموزنده بود

  1. مدیر سایت گفت:

   با سلام و احترام
   سپاس بابت نظرات شما
   ارادتمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
0 مقایسه
خانه