مقالات

تلویزیون شهری | قیمت تلویزیون شهری + راهنمای کامل خرید و نصب

تلویزیون شهری

تلویزیون شهری چیست؟  فروشنده ی مرکزی یا همان فروشگاه اصلی تلوزیون شهری در ایران کجاست؟  همه همکاران و فروشندگان معتبر از کجا انواع نمایشگر شهری یا همان تلویزیون تبلیغاتی را تهیه و در سایت ها یا فروشگاه های خود به فروش می رسانند؟

 امروز و در همین جا با سیر تا پیاز نمایشگر های شهری آشنا خواهید شد و با داشتن اطلاعات کافی نسبت به انواع پرفروش و کاربرد هر کدام، تلویزیونی که مناسب کار شما است را انتخاب کرده و در صورت تمایل، با قیمت مناسب تر از همه و مستقیم از وارد کننده اصلی خریداری خواهید کرد. همراه ما باشید.

شماره تماس

تلویزیون شهری چیست؟

به زبان ساده یک نمایشگر تبلیغاتی دیجیتال است که از سرهم شدن تعدادی کابینت با قطعات دیگر تشکیل شده است و بر روی یک سازه مستحکم و خاص قرار می گیرد  و قابلیت پخش انواع تصاویر تبلیغاتی را دارد. ابعاد این کابینت ها در سایز واقعی ۹۶ سانتی‌متر در ۹۶ سانتی‌متر می باشد. شاید برای شما مانند برخی ها گیج کننده باشد، برای همین برای شما، یک پادکست در زیر با توضیح حرفه ای از یک فروشنده ی باتجربه را قرار داده ایم و با گوش کردن به آن می تواند این مطلب کاملا برای شما جا بیفتد.

معرفی تلویزیون شهری

همین طور که مطالعه کردید تلویزیون های شهری بر اساس دو دسته تقسیم شدند و هر تلویزیون کاربرد متفاوتی را دارد که در زیر این متن برای شما با یک کلیپ ویدئو یی با همین موضوع قرار داده ایم.

برخی از نمونه کارهای تلویزیون شهری

هدف از تولید این محصول، نمایش تبلیغات تصویری با کیفیت بالا، در محیط شهری (میدان‌ها، بوستان‌ها، مراکز خرید، پاساژها، تالارهای پذیرایی، سالن های کنفرانس و …) است. تلویزیون تبلیغاتی شهری در دنیای پیشرفته امروزی، یکی از قدرتمندترین ابزارهای تبلیغاتی با ظاهری زیبا و مدرن است.

کسب و کارهایی می‌توانند در ارائه خدمات و محصولات خود به مشتریان موفق باشند، که توانایی استفاده حداکثری از ابزارهای تبلیغاتی را داشته باشند. به همین دلیل تلویزیون های شهری تهران و شهرستان ها می‌تواند در موفقیت کسب و کار، اثر مثبتی بگذارد. نام دیگر تلویزیون شهری که در سطح شهر می بینید و از تکنولوژی قدیمی تری استفاده می شود را rgb های تلویزیون های شهری یا نمایشگر های شهری آر جی بی می نامند.

محاسبه گر قیمت تلویزیون شهری

توجه: این قیمت تقریبی می باشد، و جمع کل بدون در نظر گرفتن ویدئو پروسسو و سندر محاسبه شده است.

قیمت تلویزیون شهری

ابعاد تلویزیون شهری

ابعاد تلویزیون شهری بیشتری تاثیر و مستقیم ترین عامل تعیین قیمت آن است و ابعاد هرچه بیشتر باشد هزینه تمام شده بالاتر خواهد بود.

در اولین قدم

نوع ماژول ها

بسته به انتخاب شما و فاصله دید و محتوای نمایشی ماژول های پیشنهادی فرق خواهند داشت و هرچه دات پیچ ماژول ها پایین تر باشد کیفیت بالاتر و هزینه آن نیز به نسبت بالاتر خواهد بود.

در دومین قدم

نوع قطعات دیگر

در نمایشگر ها پایین ترین عامل تاثیر گذار بر قیمت قطعات دیگر مانند برند یا مدل کارت گنترلر ها یا پروسسور ها هستند و قیمت آنها آن چنان تاثیر بالایی در قیمت نهایی نخواهند داشت.

در سومین قدم

سیستم خنک کننده

سیستم خنک کننده بسته به انتخاب مشتری متغییر خواهد بود و ای اس آی لایت فقط پیشنهاد دهنده خواهد بود و هرچه سیستم خنک کننده قوی تر باشد هزینه تمام شده بالاتر خواهد بود ولی در نهایت با جلوگیری از خرابی قطعات بازگشت هزینه بالایی را برای شما خواهد داشت.

در چهارمین قدم

در این بخش لیست قیمت تلویزیون های شهری LED در انواع مختلف را مشاهده می کنید. قیمت ها حدودی می باشد و می تواند از این کمتر و یا بیشتر شود و برای استعلام قیمت روز تلویزیون شهری پیشنهاد می کنیم برای حتما با کارشناسان فروش ما هماهنگ نمایید تا از قیمت های روز مطلع گردید.

قیمت تلویزیون شهری LED

تلویزیون شهری

LED ها نیاز به تعریف ندارند و برای همه شناخته شده اند، حال اینکه کدام نوع آن را با چه قیمتی بخرید شاید دغدغه اکنون شما باشد. اول از همه نوع کاربرد خود را تعیین کنید، اگر که قصد دارید برای تبلیغات فضای سرپوشیده و داخلی خرید نمایید، حتما باید تلویزیون شهری ایندور بخرید که برای فضاهای سرپوشیده چون سالن ها ساخته شده است. اما اگر هدف شما تبلیغ در فضای باز و برای عموم مردم است، پس قطعا باید تلویزیون شهری اوتدور که از همه لحاظ برای فضای بیرون بهینه شده است را خرید نمایید. قیمت این دو نوع از تی وی وال با توجه به قطعات و اندازه ی درخواستی متفاوت است و برای همین منظور جدولی را در قسمت زیر آماده کرده ایم تا قیمت تلویزیون های شهری ایندور و اوت دور پرفروش و پر کاربرد را برای شما نمایش دهد.

لیست قیمت تلویزیون شهری ایندور

مدل تلویزیون شهری دات پیچ تعداد ماژول در متر مبع تلویزیون شهری حدود قیمت هر متر مربع تلویزیون شهری
تلویزیون شهری P1.53
۱۸ عدد ماژول
۹۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان
تلویزیون شهری P2
۱۸ عدد ماژول
۶۰ تا ۷۰ میلیون تومان
تلویزیون شهری P2.5
۱۸ عدد ماژول
۳۷ تا ۴۵ میلیون تومان
تلویزیون شهری P3
۱۸ عدد ماژول
۳۲ تا ۴۰ میلیون تومان
تلویزیون شهری P4
۱۸ عدد ماژول
۲۷ تا ۳۲ میلیون تومان
تلویزیون شهری P5
۱۸ عدد ماژول
۲۱ تا ۲۵ میلیون تومان

لیست قیمت تلویزیون شهری اوتدور

مدل تلویزیون شهری دات پیچ تعداد ماژول در متر مبع تلویزیون شهری حدود قیمت هر متر مربع تلویزیون شهری
تلویزیون شهری P4
۱۸ عدد ماژول
۳۷ تا ۴۵ میلیون تومان
تلویزیون شهری P5
۱۸ عدد ماژول
۳۰ تا ۳۵ میلیون تومان
تلویزیون شهری P6.6
۱۸ عدد ماژول
۲۵ تا ۳۰ میلیون تومان
تلویزیون شهری P8
۱۸ عدد ماژول
۲۱ تا ۲۶ میلیون تومان

همان طور که قبلا اشاره شد تلویزیون شهری قیمت مختلف دارند که به عوامل مختلفی مانند نوع ماژول، نوع پاور، نوع کارت کنترلر و تعداد آن، پروسسور بستگی دارد و قیمت گذاری می گردد.

دپارتمان مجموعه ای اس آی لایت

۰۲۱۴۴۳۴۷۲۹۶

دفتر مرکزی

۰۹۱۲۸۴۴۵۶۱۹

مهندس یاشار وفایی: کارشناس فنی

۰۹۱۲۴۵۷۰۰۳۶

آقای مهدی قنبریان: کارشناس فروش

asilight.com@gmail.com

ایمیل

asi_led

اینستاگرام

۰۹۳۳۷۰۹۴۶۹۵

تلگرام

مشخصات فنی تلویزیون شهری

این نمایشگر از قطعات مختلفی تشکیل شده اند که در قسمت زیر، کامل به آن ها اشاره می کنیم.

قطعات مورد استفاده در تلویزیون شهری

در ساختار تلویزیون شهری یکسری قطعات همیشه ثابت هستند ولی نسبت به نیاز ما مدل یا برند آنها تغییر می کند.

۱- ماژول  ۲- منبع تغذیه یا پاور ۳- کارت کنترلر ۴- پروسسور ۵- کابینت ۶- خنک کننده ۷- سازه

ما در اینجا مختصری درباره هرکدام از این قطعات به شما توضیح خواهیم داد و برای توضیح کامل هر قطعه می توانید روی اسم آن که با رنگ قرمز مشخص شده است کلیک نموده تا به صفحه مورد نظر هدایت شده و آنجا توضیحات کامل را مطالعه نمایید.

۱-ماژول تلویزیون شهری:

ماژول ها به بلوک های LED گفته می شود که در یک قاب پلاستیکی کنار هم قرار گرفته و قابلیت نمایش دادن انواع تصاویر، متن و پخش ویدئو های تبلیغاتی را دارند.

۲-منبع تغذیه تلویزیون شهری:

منبع تغذیه پالسی (به انگلیسی: Switched-mode power source (به اختصار SMPS) یا به عبارت ساده سوئیچ یک منبع تغذیه الکترونیکی است و یکی از مهم ترین قسمت های بیلبورد دیجیتال  و  ویدئو وال است که شامل یک تنظیم کننده جریان برای داشتن بسیار راندمان بالا زمانی که تبدیل انرژی الکتریکی است. مانند سایر منابع تغذیه، یک SMPS انرژی را از یک منبع به یک مقصد (مصرف کننده) تبدیل می کند و در عین حال ویژگی های ولتاژ و جریان را تغییر می دهد.

۳-کارت کنترلر تابلو روان و تلویزیون شهری:

برای نمایش و انتقال اطلاعات شامل متن عکس و فیلم نیاز به برد کنترل می باشد که از درگاه های ,USB, LAN WIRLESSو… انتقال اطلاعات به کارت انجام می پذیرد، برد کنترل ها به دو دسته کلی دارای حافظه برای ذخبره (آنلاین) و پخش اطلاعات و بدون حافظه (آفلابن) تقسیم می شوند.

۴-پروسسور تلویزیون شهری :

پروسسور در تی وی شهری یکی از اجزای کلیدی است که نقش مهمی در پردازش ویدئو و مدیریت نمایش محتوا ایفا می‌کند. با استفاده از قدرت پردازش پروسسور، نمایشگر شهری قادر است تبلیغات ویدئویی با کیفیت بالا را به‌طور فوق‌العاده نمایش دهد و محتواها را به‌روز رسانی کند. همچنین، امکانات شبکه و اتصال به اینترنت که توسط پروسسور فراهم می‌شود، این ابزار تبلیغاتی را به یک پلتفرم هوشمند و قابل ارتباط تبدیل می‌کند.

۵-کابینت تلویزیون شهری :

کابینت های رنتال

ماژول ها بر روی یک فریم یا قاب مخصوص به یکدیگر متصل می‌شوند. به این قاب، کابینت گفته می‌شود. کابینت‌ها با کنار هم قرار گرفتن صفحه اصلی یک تلویزیون را بوجود می‌آورند.کابینت های تلویزبون های سیار یا رنتال نسبت به ثابت ها دارای آلیاژ سبک تر و دارای قابلیت جا به جایی می باشند.

۶-سیستم خنک کننده تلویزیون شهری :

سیستم خنک کننده

تمامی قطعات الکترونیکی در یک بازه دمایی مشخص شده قادر به کارکرد صحیح می باشند، قطعات تلویزیون شهری نیز به همین صورت می باشند لذا برای جلوگیری از آسیب دیدگی قطعات و تضمین کارکرد صحیح آن ها نیاز به سیستم خنک کننده یا تهویه می باشد، که با توجه به مکان، ابعاد و نوع ماژول ها  انتخاب می شوند.

۷-سازه تلویزیون شهری :

سازه همان طور که اسمش معلوم هست بابت نگهداری و تحمل وزن تلویزیون شهری و محاظت در برابر باد و طوفان ها می باشد که با آهن ساخته می شود.

تلویزیون شهری + چند نکته طلایی

تلویزیون شهری asi یا همان بیلبورد های دیجیتال است که امکان پخش تصاویر آنلاین را دارند.

چند نکته های طلایی تلویزیون های شهری داریم که اگر رعایت کنید در هزینه و طول عمر انواع تلویزیون شهری led کمک فرفوانی به شما می کند.

۱- در زمان خرید حتما از مشاوره رایگان مجموعه ای اس آی بهره ببرید تا در انتخاب خرید قطعات به صورت حرفه ای به شما کمک شود تا شامل هزینه اضافی یا خرید مجدد و یا تعویض کالای خریداری شده نگردد. به طور مثال شما یک نمایشگر تبلیغاتی شهری برای بیرون ساختمان یا به اصطلاح نمایشگر تبلیغاتی خارج از سالن نیاز دارید که می توان آن را به هزینه خیلی کمتر از نمایشگر های داخل سالنی تهیه کنید و به اشتباه شما از تلویزیون شهری داخل سالن را تهیه می کنید و مشکلات و هزینه اضافی به شما تحمیل می شود. تلویزیون شهری داخل سالن تحمل گرما و رطوبت محیط های روباز را ندارند و به سرعت تخریب  می شوند، پس اگر مشاوره صحیح بگیرید از قطعات تلویزیون شهری مناسب برای شما استفاده خواهد شد که دچار مشکلات بعدی نگردید.

۲- هدف شما از خرید تلویزیون شهری چیست ؟ هدف و پلن خود را مشخص نمایید تا بتوانید انتخاب درست تری داشته باشید و با مشکلات بعدی مواجه نشوید. برای مثال شما نیاز به یک تلویزیون شهری دارید که برخی موارد بتواند در کافه یا رستوران یا هر مکان دیگر برای مشتریان یا مخاطبین خود برنامه هیجانی مانند فوتبال را پخش نمایید. پس اگر قطعه مناسب را خریداری نکرده باشید این امکان از شما گرفته خواهد شدو نیاز هزینه مجدد خواهید شد. پس بهترین کار هدف گذاری است و بعد خرید و مشاوره قبل از خرید.

۳- زمانی که تلویزیون شهری خریداری می کنید بهتر است که تعدادی از همان ماژول و یک کارت کنترلر یک هم تهیه کنید تا در صورت بسته بودن شرکت بتوانید همان لحظه خودتان قطعه خراب را تعویض کنید ، درست است که مجموعه ای اس آی لایت همیشه سعی کرده بهترین خدمات را در کمترین زمان ارائه کند ولی مئارد تعطیلات چند روزه ای وجود خواهد داشت و یا مبنی بر توضیح قبلی شما تا دو ساعت دیگر می خواهید یک برنامه هیجان انگیز را به نمایش در بیاورید ولی ساعت ۸ شب یهو دو یا چند عدد از ماژول های شما از کار می افتد و تا ارسال مجدد یک قطعه برای شما ، مطمئن باشید که آن شب را از دست داده اید پس بهترین راه حل این است که از قبل چند عدد از قطعات را داشته باشید تا بتوانید با راهنمایی یا آموزش در زمان خرید خودتان آن قطعه معیوب را به سرعت تعویض نمایید.

۴- نکته بعدی هم میرسه به نگهداری حتما در زمان خرید از کارشناسان بخش فنی درخواست نمایید تا آموزش نگهداری و کارهای لازم برای عمر بیشتر را به شما آموزش دهند تا با رعایت آن نکات عمر تلویزیون شهری شما چندین برابر گردد.

چرا باید از تلویزیون شهری استفاده کنیم؟ و اهمیت تلویزیون شهری در تبلیغات

استفاده از تلویزیون شهری یا همان نمایشگر شهری در تبلیغات و نمایش محتواهای ویدئویی در محیط شهری دارای مزایای بسیاری است.

تعدادی از این مزایا تلویزون شهری را بررسی می‌کنیم:

 1. جذابیت بالا: تلویزیون شهری با ویدئوهای بزرگ و با کیفیت، قابلیت جلب توجه بالا را دارد. محتواهای تبلیغاتی با رنگارنگی و جذابیت زیاد می‌توانند نظر عبوریان را به خود جلب کنند و برند و محصولات مورد نظر را در ذهن آن‌ها ثبت کنند.

 2. پوشش گسترده: تلویزیون شهری در محیط‌های شهری و خیابان‌های پر رفت و آمد قرار می‌گیرد. این به معنای دسترسی به یک جمعیت گسترده از مخاطبان پتانسیلی است که روزانه در این محیط‌ها حضور دارند. بنابراین، تبلیغات ویدئویی در نمایشگر های تبلیغات شهری قادر است به طور گسترده‌تری مخاطبان را در مقایسه با روش‌های دیگر تبلیغاتی به خود جذب کند.

 3. انعطاف‌پذیری در محتوا: با استفاده از نمایشگر شهری، محتواهای تبلیغاتی را می‌توان به روزرسانی و تغییر داد. این انعطاف‌پذیری به کسب و کارها امکان می‌دهد تا به راحتی محتواهای تبلیغاتی جدید را در طول زمان نمایش دهند و اطلاعات را به‌روز کنند.

 4. اثربخشی بالا: تلویزیون شهری با ابعاد بزرگ و تصاویر روشن و واضح، قدرت بالایی در انتقال پیام‌های تبلیغاتی دارد. این ابعاد بزرگ تلویزیون تبلیغاتی به طور معمول موجب جلب توجه مخاطبان در محیط شهری می‌شود. تصاویر روشن و واضح نیز باعث می‌شود که پیام‌های تبلیغاتی به‌طور کامل و درست به مخاطبان منتقل شود. این ترکیب از ابعاد بزرگ، تصاویر واضح و پیام‌های جذاب می‌تواند تأثیر قوی‌تری بر مخاطبان داشته باشد و از اثربخشی بالای تلویزیون شهری نشان دهد.

ای اس آی لایت

ساختار تلویزیون شهری

در تلویزیون های شهری با قرار گیری کابینت ها بر روی سازه اصلی تلویزیون شهری ایجاد می شود و هر کابینت به طور کاملا مستقل از دیگر کابینت‌ها می‌باشد. هنگامی که کابینت‌ها در کنار هم متصل می‌شوند به صورت هماهنگ با یکدیگر عمل می‌کنند. هر کابینت از تعداد ماژول تشکیل شده است، ولتاژ مورد نیاز ماژول‌ها، توسط چندین منبع تغذیه (Power Supply) تامین می‌شود. و بسته به تعداد و نوع ماژول های تلویزیون شهری تعداد پاور های تلویزیون شهری متفاوت است. برای اتصال و نمایش درست ماشژول ها در هر کابینت از کارت کنترلر های مخصوص آن نمایشگر تبلیغاتی استفاده می شود.

برای نمایش درست ویدئو ها یا تصاویر از دستگاه پروسسور استفاده میشود تا تصاویر را با ابعاد نمایشگر ساگار کرده و برای نمایش محیا سازد و خروجی متناسب را نسبت به ماژول ها ، سایز تصاویر ارسال نماید.

شرکت های تلویزیون شهری

شرکت هایی که در ایران  انواع تلویزیون شهری و ویدئو وال را ارائه می دهند زیاد هستند ولی شرکت هایی که خود وارد کننده و نصب را ارائه بدهند به تعداد انگشتان یک دست هم نمی شوند، مجموعه ای اس ای لایت یکی از این مجموعه هاست که خود بصورت عمده تمام لوازم را وارد نموده و در بازار توزیع می نماید و همچنین تیم نصب حرفه ای دارد و در هزینه های شما اختلاف فاحشی بین سفارش از مجموعه ای اس ای لایت با دیگر رقبا وجود دارد.

کافی است برای اثبات این صحبت یک بار با کارشناسان ما تماس گرفته و استعلام قیمت بگیرید.

نمایشگرهای سه بعدی

تلویزیون شهری سه بعدی

تلویزیون شهری ۳ بعدی یا نمایشگرهای غول‌ پیکر تبلیغاتی سه بعدی، ابتکاری نوآورانه در زمینه تبلیغات و انتقال اطلاعات به جامعه هستند. این نمایشگرها با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته تصویربرداری و ایجاد افکت‌های واقع‌گرایانه سه بعدی، تصاویر و محتواهای تبلیغاتی را به نمایش می‌گذارند. از طریق ایجاد تجربه تصویری زنده و جذاب، این نمایشگرها به تبلیغات محصولات و خدمات مختلف، اطلاع‌رسانی، و حتی تجربه تعاملی با مخاطبان کمک می‌کنند.

نمایشگرهای غول‌پیکر تبلیغاتی سه بعدی دارای ویژگی‌های منحصر به فردی هستند که آنها را از تبلیغات سنتی متمایز می‌کند:

تجربه سه بعدی: این تلویزیون شهری های سه بعدی به وسیله ایجاد تصاویر با افکت‌های سه بعدی، عمق و واقعیت به تبلیغات می‌بخشند که باعث جلب توجه بیشتری می‌شود.

پویایی و حرکت: نمایشگرهای سه بعدی معمولاً توانایی پخش ویدئوها و محتواهای متحرک را دارند، این ویژگی باعث می‌شود پیام تبلیغاتی با جذابیت بیشتری منتقل شود.

مکان استراتژیک: در مکان‌های پرتردد مانند خیابان‌ها، مراکز خرید، فرودگاه‌ها و ایستگاه‌های عمومی، این نمایشگرها با توجه به اندازه بزرگ خود توجه بیشتری را به خود جلب می‌کنند.

انعطاف‌پذیری محتوا: محتواهای نمایش داده شده بر روی این نمایشگرها به سرعت قابل تغییر و به‌روزرسانی هستند که به تبلیغ‌دهندگان امکان ارائه پیام‌های جدید و متنوع را می‌دهد.

ارتباط تعاملی: برخی از تلویزیون شهری سه بعدی امکان ایجاد تعامل با مخاطبان را دارند؛ به عنوان مثال، مخاطبان می‌توانند با استفاده از تکنولوژی تعاملی به تبلیغات و محتواهای مرتبط دسترسی پیدا کنند.

استفاده از نمایشگرهای غول‌پیکر تبلیغاتی سه بعدی با توجه به توانایی‌های تصویری بالا و قابلیت جذب توجه، به عنوان یک راه‌حل مؤثر برای تبلیغات و انتقال اطلاعات در مکان‌های عمومی مورد استفاده قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است مونتاژ تلویزیون شهری سه بعدی باید با دقت بیشتری انجام پذیرد تا خروجی بی نقصی را به شما ارائه دهد.

انواع دات پیچ‌ها و کیفیت تصویر

به فاصله کانونی بین پیکسل‌های ماژول‌ SMD یا LED دات پیچ گفته می‌شود. فاصله دات پیچ‌ها هر چقدر کمتر باشد، تراکم پیکسلی بالاتری در متر مربع ایجاد می‌شود. هر‌چقدر عدد دات پیچ کمتر باشد، مرکز پیکسل‌های ماژول به یکدیگر نزدیکتر می‌شوند و کیفیت تصویر بهتر و رزولیشن بالاتری ارائه می‌کند. معمولا دات پیچ‌ها را با عدد P نمایش می‌دهند. (از ۱P تا ۸P  در بازار موجود است، باقی موارد در حال حذف هستند) عدد جلوی P بر حسب میلی‌متر است.

 

در خرید تلویزیون شهری تراکم پیکسلی(رزولیشن) به چه میزانی باشد و از چه ماژولی استفاده کنیم؟

جواب این سؤال به ارتفاع تلویزیون تا زمین، زاویه و فاصله دید مخاطب و همچنین ابعاد تلویزیون های شهری بستگی دارد:

 1. هر چه ارتفاع تلویزیون از زمین و فاصله دید کمتر باشد بهتر است، دات پیچ با عدد کمتری استفاده کنیم، تا کیفیت تصویر بهتر شود.
 2. در ارتفاع‌های بلند می‌توان از ترام پیکسلی پایینتر (دات پیچ بیشتر) استفاده کرد. به‌علت فاصله زیاد تلوزیون شهری با مخاطب، فاصله خالی بین پیکسل‌ها قابل رویت نیست.

انواع تلویزیون شهری

تلویزیون شهری یا نمایشگر های تبلیغاتی به دو دسته کلی تقسیم می شوند ، دسته اول تلویزیون شهری شهری اوت دور و دسته دوم تلویزیون های شهری ایندور. در ادامه به تفاوت این دو دسته می پردازیم:

۱-تلویزیون شهری اوتدور یا فضای خارجی

 (Outdoor)

تلویزیون‌ اوت دور (Outdoor) در فضاهای بیرونی، میادین، نمای ساختمان هاو معابر شهری استفاده می‌شود. این تلویزیون‌ها در مقابل شرایط جوی و رطوبت مقاوم هستند (IP65) و به دلیل شدت نور بالا روزدید هستند. از جمله مهمترین مکان ها برای اجرای تلویزیون های شهری در فضای خارجی می توان به معابر پر رفت و آمد مانند میادین، نما ساختمان ها ، ورزشگاه ها می توان نام برد همچنین به علت مقاوم بودن این نوع ماژول ها در برابر آب بهترین گزینه برای نصب در فضای استخر ها نیز می باشند. در ورزشگاه ها و استادیوم ها نیز برای پخش تبلیغات در اطراف زمین و همچنین پخش مسابقات و نمایش نتیجه می توان از تلویزیون های شهری فضای خارج استفاده کرد.

۲-تلویزیون های شهری ایندور و فضای داخلی یا داخل سالنی

 (Indoor)

تلویزیون ایندور (Indoor) در فضاهای داخلی مانند تالارهای پذیرایی، فروشگاها، بک استیج، سالن‌های ورزشی، سالن های کنفرانس، اتاق های مانیتورینگ و آمفی‌تئاترها استفاده می‌شود. رزولویشن و کیفیت بسیار بالا، شدت نور استاندارد و رفرش ریت (تجدید سازی تصویر) بالا، مصرف و وزن پایین تر از نمونه Outdoor از جمله مزیت‌های تلویزیون ایندور است. در مقابل نفوذ آب و رطوبت و حتی گرد و غبار آسیب‌پذیر بوده و بهترین محل برای نصب مکان‌های سرپوشیده و محیط‌های داخلی است.

 • مراحل نصب تلویزیون شهری
 • خرید و فروش تلویزیون شهری

مراحل ساخت یک تلویزیون شهری به زبان ساده

اولین مرحله ساخت تلویزیون شهری

در اولین مرحله ما ابعاد نمایشگر یا همان تلویزیون شهری را در می آوریم

دومین مرحله ساخت تلویزیون شهری

در دومین مرحله ما هدف و نوع تبلیغات قابل پخش در نمایشگر تبلغیاتی شهری خود مشخص می کنیم.

سومین مرحله ساخت تلویزیون شهری

در سومین مرحله ما ماژول مناسب برای ابعاد و نوع تلویزیون شهری شما انتخاب می کنیم.

چهارمین مرحله ساخت تلویزیون شهری

در چهارمین مرحله به نسبت ماژول ها، کارت کنترل ها و مدل آن انتخاب می شوند.

پنجمین مرحله ساخت تلویزیون شهری

در پنجمین مرحله باید منبع تغذیه انتخاب گردد که بسته به تعداد ماژول ها و کارت کنترل ها انتخاب می شوند.

ششمین مرحله ساخت تلویزیون شهری

در ششمین مرحله پروسسور انتخاب می شود تا خرجی با صفحه نمایشگر یکی شود.

هفتمین مرحله ساخت تلویزیون شهری

در هفتمین مرحله سازه ساخته می شود تا تلویزیون شهری روی آن قرار بگیرد.

هشتمین مرحله ساخت تلویزیون شهری

در هشتمین مرحله و آخرین قسمت و بعد از نصب تلویزیون روی سازه نوبت به تست و خروجی گرفتن است تا پروژه به اتمام برسد.

توضیحات اولیه هر تلویزیون شهری

نمایشگر P1.53 indoor

تلویزیون شهری P1.53 INDOOR، دروازه‌ای به دنیای رنگ و تصویر در فضای داخلی است. این نمایشگر با وضوح تصویر خیره‌کننده و روشنایی فوق‌العاده، تجربه‌ای بصری بی‌نظیر را برای شما به ارمغان می‌آورد.

وضوح تصویر بی‌نظیر: با رزولوشن ۱۰۸۰×۱۹۲۰، تصاویر واضح و شفافی را به نمایش می‌گذارد.
روشنایی فوق‌العاده: با روشنایی ۱۰۰۰ نیت، حتی در محیط‌های پرنور هم تصاویر به وضوح قابل مشاهده هستند.
نرخ رفرش بالا: با نرخ رفرش ۳۸۴۰ هرتز، تصاویر روان و بدون تاری را نمایش می‌دهد.
زاویه دید گسترده: از هر زاویه‌ای که به نمایشگر نگاه کنید، تصاویر با کیفیت و وضوح بالا قابل مشاهده هستند.
مصرف برق کم: با استفاده از تکنولوژی‌های جدید، مصرف برق را به حداقل رسانده است.
قابلیت نصب آسان: به راحتی می‌توان آن را در مکان‌های مختلف نصب کرد.
مناسب برای فضای داخلی: با طراحی زیبا و مدرن، برای استفاده در فضای داخلی مانند لابی هتل‌ها، مراکز خرید، رستوران‌ها و … مناسب است.

 

نمایشگر P2 indoor

تلویزیون‌های شهری P2 Indoor نسل جدیدی از نمایشگرهای LED هستند که برای استفاده در فضای داخلی طراحی شده‌اند. این نمایشگرها با وضوح تصویر بالا، روشنایی خیره‌کننده و زاویه‌ی دید گسترده، تجربه‌ای بصری بی‌نظیر را برای مخاطبان شما رقم می‌زنند.

وضوح تصویر بالا: وضوح تصویر P2 به معنای نمایش تصاویر با جزئیات دقیق و رنگ‌های زنده است. این وضوح تصویر، تجربه بصری جذابی را برای مخاطبان شما فراهم می‌کند.
روشنایی خیره‌کننده: تلویزیون‌های شهری P2 Indoor با روشنایی بالا، حتی در محیط‌های پرنور نیز تصاویر واضح و شفافی را نمایش می‌دهند.
زاویه‌ی دید گسترده: این نمایشگرها از زوایای مختلف قابل مشاهده هستند، بنابراین تمام مخاطبان شما می‌توانند به طور واضح تصاویر را مشاهده کنند.
قابلیت نصب آسان: تلویزیون‌های شهری P2 Indoor به آسانی نصب می‌شوند و می‌توان از آنها در مکان‌های مختلف مانند فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، هتل‌ها، فرودگاه‌ها و مراکز تجاری استفاده کرد.
مصرف انرژی کم: این نمایشگرها با مصرف انرژی کم، به حفظ محیط زیست کمک می‌کنند.
طول عمر بالا: تلویزیون‌های شهری P2 Indoor طول عمر بالایی دارند و می‌توانند برای سال‌های متوالی بدون افت کیفیت تصویر مورد استفاده قرار گیرند.

نمایشگر P2.5 indoor

تلویزیون شهری P2.5 Indoor، شاهکاری از تکنولوژی و زیبایی، دنیای رنگ‌ها و تصاویر را به دنیای شما می‌آورد. با وضوح خیره‌کننده و پیکسل‌های ریز ۲.۵ میلی‌متری، این نمایشگر غول‌پیکر، تجربه بصری بی‌نظیری را برای مخاطبان شما خلق می‌کند.

وضوح تصویر بی‌نظیر: با رزولوشن بالا و تراکم پیکسلی ۱۶۰۰۰۰ پیکسل در متر مربع، تصاویر و ویدئوها با وضوح و شفافیت خیره‌کننده‌ای نمایش داده می‌شوند.
روشنایی و کنتراست بالا: تصاویر در هر شرایط نوری، واضح و شفاف قابل مشاهده هستند.
رنگ‌های زنده و طبیعی: با استفاده از تکنولوژی‌های جدید، رنگ‌ها با دقت و طیف وسیعی نمایش داده می‌شوند.
قابلیت دید گسترده: تصاویر از زوایای مختلف به وضوح قابل مشاهده هستند.
نصب و راه اندازی آسان: این نوع تلویزیون شهری به راحتی نصب و راه اندازی می‌شود.
مصرف انرژی بهینه: با استفاده از تکنولوژی‌های جدید، مصرف انرژی به حداقل رسیده است.
قابلیت استفاده در مکان‌های مختلف: این نوع تلویزیون شهری برای استفاده در مکان‌های مختلف مانند سالن‌های همایش، مراکز خرید، هتل‌ها، رستوران‌ها و … مناسب است.

نمایشگر P3 indoor

تلویزیون شهری P3 Indoor نسل جدیدی از نمایشگرهای LED است که برای استفاده در فضای داخلی طراحی شده است. این نمایشگرها با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین، تجربه‌ای بصری خیره‌کننده و جذاب را برای مخاطبان به ارمغان می‌آورند.

کیفیت تصویر بی‌نظیر: وضوح تصویر بالا و رنگ‌های زنده و طبیعی، تصاویر را به گونه‌ای نمایش می‌دهند که گویی از دنیای واقعی به نمایشگر منتقل شده‌اند.

روشنایی بالا: روشنایی مناسب این نمایشگرها، امکان استفاده از آنها را در محیط‌های پرنور نیز فراهم می‌کند.

زاویه دید گسترده: تصاویر از هر زاویه‌ای با وضوح و کیفیت قابل قبولی قابل مشاهده هستند.

قابلیت نصب آسان: نصب و راه‌اندازی این نمایشگرها به سادگی انجام می‌شود.

مصرف انرژی کم: این نمایشگرها با مصرف انرژی کم، به حفظ محیط زیست کمک می‌کنند.

نمایشگر P4 indoor

تلویزیون‌های شهری P4 Indoor، دروازه‌ای به دنیای رنگ و نور در فضای داخلی هستند. این نمایشگرهای خیره‌کننده، با وضوح تصویر فوق‌العاده و روشنایی چشمگیر، تجربه‌ای بصری بی‌نظیر را برای مخاطبان شما خلق می‌کنند.

وضوح تصویر بی‌نظیر: با رزولوشن ۲۵۶×۲۵۶ پیکسل در هر متر مربع، تصاویر و ویدئوها با وضوح و شفافیت خیره‌کننده‌ای به نمایش در می‌آیند.
روشنایی بالا: این نمایشگرها با روشنایی ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ نیت، حتی در محیط‌های پرنور نیز تصاویر واضح و قابل‌مشاهده‌ای را ارائه می‌دهند.
رنگ‌های زنده و طبیعی: با استفاده از فناوری LED SMD، طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها با دقت و وضوح بالا نمایش داده می‌شوند.
قابلیت تنظیم زاویه دید: زاویه دید گسترده این نمایشگرها، امکان مشاهده تصاویر را از زوایای مختلف فراهم می‌کند.
مصرف برق کم: به دلیل استفاده از فناوری LED، این نمایشگرها مصرف برق پایینی دارند.
طول عمر بالا: عمر مفید این نمایشگرها به طور متوسط ۵۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ ساعت است.
قابلیت نصب آسان: نصب و راه‌اندازی این نمایشگرها آسان و سریع است.
مناسب برای فضای داخلی: این نمایشگرها برای استفاده در مکان‌های سرپوشیده مانند فروشگاه‌ها، مراکز خرید، رستوران‌ها، هتل‌ها، فرودگاه‌ها، و نمایشگاه‌ها طراحی شده‌اند.

نمایشگر P4 outdoor

تلویزیون‌های شهری P4 Outdoor، دروازه‌ای به دنیای جذاب و پویای تبلیغات و اطلاع‌رسانی در فضای باز هستند. این نمایشگرهای غول‌پیکر با وضوح تصویر خیره‌کننده و رنگ‌های زنده، توجه هر رهگذری را به خود جلب می‌کنند و پیام شما را به طور موثر به مخاطبان می‌رسانند.

وضوح تصویر فوق‌العاده: وضوح تصویر P4، تصاویر واضح و شفافی را ارائه می‌دهد که از هر زاویه‌ای قابل مشاهده هستند.
روشنایی بالا: این نمایشگرها با روشنایی بالا، حتی در نور مستقیم خورشید نیز تصاویر را به طور واضح نمایش می‌دهند.
قابلیت دید گسترده: زاویه دید گسترده این نمایشگرها، امکان مشاهده تصاویر را از زوایای مختلف فراهم می‌کند.
مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی: تلویزیون‌های شهری P4 Outdoor برای استفاده در فضای باز طراحی شده‌اند و در برابر شرایط آب و هوایی مختلف مقاوم هستند.
مصرف انرژی بهینه: این نمایشگرها با استفاده از تکنولوژی‌های نوین، مصرف انرژی را بهینه می‌کنند.
قابلیت نصب آسان: نصب و راه‌اندازی این نمایشگرها آسان و سریع است.

نمایشگر P5 outdoor

تلویزیون‌های شهری P5 Outdoor دروازه‌ای به دنیای رنگ و تصویر در فضای باز هستند. این نمایشگرهای غول‌پیکر با وضوح خیره‌کننده و روشنایی فوق‌العاده، تصاویر و ویدئوها را با کیفیتی بی‌نظیر به نمایش می‌گذارند و تجربه‌ای بصری منحصر به فرد را برای مخاطبان خلق می‌کنند.

ویژگی‌های کلیدی تلویزیون‌های شهری P5 Outdoor:

وضوح تصویر بالا: با رزولوشن ۱۶۰×۱۶۰ پیکسل در هر متر مربع، تصاویر و ویدئوها با وضوح و جزئیات خیره‌کننده‌ای نمایش داده می‌شوند.

روشنایی فوق‌العاده: این نمایشگرها با روشنایی ۶۰۰۰ نیت، حتی در زیر نور مستقیم خورشید نیز تصاویر واضح و شفافی را ارائه می‌دهند.

قابلیت دید گسترده: زاویه دید گسترده این نمایشگرها، امکان مشاهده تصاویر را از زوایای مختلف فراهم می‌کند.

مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی: این نمایشگرها با درجه حفاظت IP65 در برابر باران، برف، گرد و غبار و سایر شرایط آب و هوایی مقاوم هستند.

مصرف انرژی پایین: با استفاده از تکنولوژی‌های نوین، مصرف انرژی این نمایشگرها به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

نمایشگر P6.6 outdoor

تلویزیون‌های شهری P6.6 Outdoor با وضوح خیره‌کننده و تصاویر زنده، دنیای جدیدی از تبلیغات و اطلاع‌رسانی را در فضای باز به شما می‌گشایند. این نمایشگرهای LED با پیکسل‌های ۶.۶ میلی‌متری، تصویری واضح و شفاف را از فاصله‌های دور ارائه می‌دهند و توجه هر رهگذری را به خود جلب می‌کنند.

وضوح تصویر بالا: وضوح تصویر P6.6، تصویری شفاف و با جزئیات دقیق را ارائه می‌دهد که از فاصله‌های دور نیز قابل مشاهده است.

روشنایی و شفافیت: این نمایشگرها با روشنایی بالا، حتی در نور مستقیم خورشید نیز تصویری واضح و شفاف را به نمایش می‌گذارند.

قابلیت دید وسیع: زاویه دید گسترده این نمایشگرها، امکان مشاهده تصاویر را از زوایای مختلف فراهم می‌کند.

مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی: تلویزیون‌های شهری P6.6 Outdoor با استفاده از مواد و تکنولوژی‌های پیشرفته، در برابر باران، برف، گرد و غبار و سایر شرایط آب و هوایی مقاوم هستند.

مصرف انرژی کم: این نمایشگرها با استفاده از تکنولوژی‌های نوین LED، مصرف انرژی بسیار پایینی دارند.

قابلیت نصب و راه‌اندازی آسان: نصب و راه‌اندازی این نمایشگرها به سادگی انجام می‌شود و نیاز به تخصص خاصی ندارد.

مقرون به صرفه: تلویزیون‌های شهری P6.6 Outdoor با توجه به مزایای متعددی که دارند، از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه هستند.

نمایشگر P8 outdoor

تلویزیون شهری P8 Outdoor، شاهکار جدیدی از فناوری LED است که با وضوح تصویر خیره کننده و روشنایی فوق العاده، تجربه ای بی نظیر از تماشای تصاویر و ویدئوها را در فضای باز به شما هدیه می دهد. این نمایشگر غول پیکر، با به کارگیری جدیدترین تکنولوژی ها، تصاویری زنده و پویا را به نمایش می گذارد و توجه هر رهگذری را به خود جلب می کند.

وضوح تصویر فوق العاده: با رزولوشن P8، تصاویر با جزئیات دقیق و وضوح خیره کننده به نمایش گذاشته می شوند.

روشنایی بی نظیر: P8 با روشنایی فوق العاده خود، حتی در نور مستقیم خورشید نیز تصاویری واضح و قابل دید را ارائه می دهد.

قابلیت دید گسترده: زاویه دید گسترده P8، امکان مشاهده تصاویر را از زوایای مختلف بدون افت کیفیت فراهم می کند.

مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی: P8 با درجه حفاظت IP65، در برابر باران، گرد و غبار و سایر شرایط آب و هوایی مقاوم است.

مصرف انرژی بهینه: P8 با استفاده از تکنولوژی های نوین، مصرف انرژی را به طور قابل توجهی کاهش داده است.

نصب و راه اندازی آسان: P8 به گونه ای طراحی شده است که نصب و راه اندازی آن آسان و سریع باشد.

دریافت مجوز تلویزیون شهری:

برای دریافت مجوز نصب تلویزیون شهری و ارائه مجوز به شهرداری، شما باید مراحل زیر را دنبال کنید:

۱. تماس با شهرداری: ابتدا باید با شهرداری شهر یا منطقه خود تماس بگیرید و اطلاعات لازم در مورد مجوز نصب تلویزیون شهری بابت مکان انتخابی خود را دریافت کنید. 

۲. اطلاعات موردنیاز: در برخی از شهر ها مجوز های درخواستی متفاوت هستند پس از شهرداری منطقه خود اطلاعات مورد نیاز برای درخواست مجوز را بپرسید. این اطلاعات ممکن است شامل مدل و نوع تلویزیون شهری، مکان نصب پیشنهادی، برنامه‌های ارائه شده توسط تلویزیون شهری، و هزینه‌های مربوط به مجوز باشد.

۳. پرداخت هزینه: شما باید مبلغ مورد نیاز برای دریافت مجوز را به شهرداری پرداخت کنید. مقدار این هزینه نسبت به ابعاد و مکان نصب متفاوت است و باید از شهرداری اطلاعات دقیق را در این خصوص دریافت کنید.

۴. تهیه مدارک: باید تمام مدارک موردنیاز را آماده کنید. این مدارک ممکن است شامل مشخصات فنی تلویزیون شهری، مقررات ارتقاء و نگهداری آن، برنامه‌های موردنظر برای پخش محتوا و غیره باشد.

۵. ارائه درخواست: پس از تهیه مدارک و پرداخت هزینه، شما باید درخواست خود برای مجوز نصب تلویزیون شهری را به شهرداری ارائه دهید. این ممکن است به صورت مکتوب و یا از طریق یک فرم مشخصی انجام شود.

۶. بررسی و تصمیم: شهرداری پس از دریافت درخواست شما، مدارک و هزینه‌های مرتبط را بررسی می‌کند و تصمیم می‌گیرد که آیا مجوز صادر شود یا خیر.

۷. نصب تلویزیون شهری: اگر مجوز صادر شود، شما می‌توانید طبق مقررات و شرایط تعیین شده توسط شهرداری تلویزیون شهری خود را نصب کنید.

حتماً موارد دقیق و شرایط مربوط به دریافت مجوز تلویزیون شهری در شهر شما ممکن است متغیر باشد، بنابراین تماس با شهرداری و دنبال کردن دقیق راهنمایی‌های آنها بسیار مهم است. همچنین، رعایت قوانین و مقررات مرتبط با نصب و اداره تلویزیون شهری بسیار مهم است تا مشکلات حقوقی جلوگیری شود.

ای اس آی لایت

برخی از سولات متداول شما عزیزان

۱-ساخت تیزر برای تلویزیون شهری هم دارید ؟

بله در صورت نیاز به ساخت تیزر برای تلوزیون شهری تیم ما به شما می توانند کمک نمایند.

۲-اگر بخواهیم در زمینه فروش انواع تلویزیون شهری کار کنیم امکان دادن نمایندگی در شهرستان وجود دارد ؟
بله در صورت زیر ساخت فروش انواع تلویزیون شهری تیم ای اس آی لایت به شما کمک خواهد کرد تا شروع به کار خود را با قدرت بیشتر استارت بزنید.

۴-برای استعلام قیمت انواع تلویزیون شهری راه ارتباطی ما با شما چیست ؟
شما می توانید با شماره هایی که در بخش تماس با ما در سایت درج شده تماس بگیرید و از این به بعد با همان کارشناسان تماس مستقیم داشته باشید.

۵-آیا امکان آموزش ساخت تلویزیون شهری را برای عموم دارید ؟
در صورتی که خرید های شما از مجموعه ای اس آی لایت باشد بله

۶-چگونه می‌توان هزینه‌های تولید برنامه در تلویزیون شهری را کاهش داد؟
هزینه‌های تولید برنامه در تی وی شهری می‌تواند با انجام برنامه‌هایی که به شکل ساده و با استفاده از تجهیزات کم هزینه تولید می‌شوند، کاهش داده شود. همچنین استفاده از تکنولوژی‌های جدید و مدرن مانند استفاده از دوربین‌های دیجیتال و نرم‌افزارهای تدوین ویدیو، می‌تواند هزینه‌های تولید را کاهش دهد.

به علاوه، استفاده از منابع بیرونی مانند آژانس‌های تبلیغاتی و فیلمبرداری، همچنین می‌تواند به کاهش هزینه‌های تولید برنامه کمک کند.

۷-چگونه می‌توان برای تلویزیون شهری تولید محتوای جذاب و جدید ایجاد کرد؟
برای تولید محتوای جذاب و جدید برای تی وی شهری، می‌توانید با تحقیق درباره نیازهای مخاطبان و تحلیل برنامه‌های مشابه در شبکه‌های دیگر، به دنبال ایده‌های جدید برای برنامه‌های خود باشید. همچنین با بررسی اخبار و موضوعات مهم در شهر و منطقه خود، می‌توانید محتوای جذاب و جدیدی را تولید کنید. به علاوه، برنامه‌های زنده مانند برنامه‌های شاد، مسابقات و برنامه‌های تفریحی می‌توانند نقش مهمی در جذب مخاطبان و تولید محتوای جذاب برای تلویزیون شهری ایفا کنند.

۸-آیا امکان نمایش آنلاین در تلویزیون های شهری وجود دارد ؟
بله با وجود پروسسور های آنلاین این امکان در تلویزیون های شهری وجود دارد.

۹-تلویزیون های شهری در باران و آفتاب به مشکل برنخواهند خورد ؟
خیر ، تمام قطعات بابت آب و هوای گرم و سرد و رطوبت بالا عایق و بهینه شده اند و باید توجه داشت که حتما برای فضاهای اوت دور از ماژول های مخصوص اوت دور استفاده نمایید.

.

۱۰-نحوه ساخت تلویزیون شهری با تابلو روان فرق می کند ؟
تا حدودی اختلاف دارد ولی بیس همه یکسان هستند و نحوه نصب تلویزیون های شهری با یکدیگر یکسان می باشد.

۱۱-آیا امکان دارد لیست قیمت تلویزیون شهری ها را برای ما هفته ای ارسال نمایید؟
بابت این مورد با تیم فروش هماهنگ شوید.

۱۲-آموزش کار با تلویزیون شهری asi به صورت کلیپ آماده دارید؟
بابت این مورد می توانید از تیم فنی کمک بگیرید و درخواست بدهید و در کل اگر خرید شما از مجموعه ما باشد بله

۱۳-آیا امکان نصب انواع تلویزیون های شهری در همه مکان ها وجود دارد ؟
خیر شما باید در نظر داشته باشید که تلویزیون شهری های ایندور داخل مکان های سرپوشیده نصب می شوند و باید به دور از گرمای شدید و نور مستقیم خورشید و رطوبت باشند و تلویزیون های شهری اوت دور باید بیرون از سالن های سرپوشیده نصب گردنند و تلویزیون های شهری اوت دور تحمل گرما و نور مستقیم و حتی باران و رطوبت بالا را دارند.

۱۴-چگونه می‌توان تعداد بیشتری از مخاطبان را به تلویزیون شهری جذب کرد؟
جذب تعداد بیشتری از مخاطبان برای تلویزیون شهری می‌تواند با انتشار محتوای جذاب و بکارگیری روش‌های تبلیغاتی مناسب انجام شود. برای مثال، می‌توانید با انتشار تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی و وبسایت‌های مرتبط، کاربران را به تلویزیون شهری جذب کنید. همچنین ارائه برنامه‌های جذاب و تنوع بخش، می‌تواند برای جذب مخاطبان مفید باشد.

۱۵-چه عواملی مستقیم تاثیر بر قیمت تلویزیون شهری دارد؟
در تلویزیون شهری ابعاد آن، نوع ماژول استفاده شده، برند ماژول، تعداد پاور، نوع پروسسور، سیستم خنک‌کننده تاثیر مستقیم بر قیمت تمام شده دارد ولی این را در نظر داشته باشید که جنس سازه و ظاهر آن در اهمیت دوم قرار دارد، که می تواند هزینه نهایی شما را بالا ببرد و اینگونه  تلویزیون شهری قیمت گذاری می شود.

۱۶-تلویزیون شهری آیا برق سه فاز نیاز دارد ؟
خیر می تواند با برق تک فاز کار کند

۱۷-آیا شما تیم نصب هم دارید؟
بله ما در مجموعه ای اس ای لایت تیم مجرب مخصوص نصب در محل را داریم و می توانید قبل از سفارش مشاوره رایگان از کارشناسان ما بگیرید.

۱۸-آیا شما تعمیر تلویزیون شهری هم انجام می دهید؟
بله انواع تعمیر تلویزیون شهری از برند های معتبر بازار انجام می شود

ما در اینجا به روش های مؤثر و خلاقانه تلویزیون های شهری خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید:

ایجاد تبلیغات موثر و خلاقانه در تلویزیون های شهری نیازمند بررسی برخی ازعوامل مختلفی مانند هدف، مخاطبان، محتوا و بودجه است و ما در اینجا به چند روش برای ایجاد تبلیغات موثر و خلاقانه در رسانه تبلیغاتی ویژه خواهیم پرداخت:

شناخت مخاطبان:

برای ایجاد تبلیغات موثر، شناخت مخاطبان و نیازهای آن‌ها بسیار مهم است. باید با بررسی و تحلیل بازار و هدف‌های مشتریان، تبلیغاتی با محتوایی خلاقانه، جذاب و متناسب با نیازهای آن‌ها طراحی شود.

استفاده از عناصر چشم‌گیر:

استفاده از عناصر چشم‌گیر که بتواند تاثیر زیادی در مخاطب ایجاد نماید، مانند رنگ‌های جذاب، تصاویر با کیفیت بالا و انیمیشن‌های جذاب می‌تواند تبلیغات شما را جذاب‌تر نموده و تاثیر بهتری بر مخاطب هدف شما داشته بگذارد.

تبلیغات پر شور:

تبلیغات با شور و هیجان بالا، باعث ترغیب مخاطبان به اقدام و خرید محصولات شما می‌شوند. استفاده از آهنگ‌ها و نواهای جذاب در تلویزیون های تبلیغاتی که قابلیت پخش موسیقی را دارند باعث تاثیر بسزایی در انتخاب برند یا کالای شما خواهد داشت. روشهای زیادی دیگری وجود دارد و در صورت نیاز در بخش کامنت ها اعلام نمایید تا برای شما و دیگران این مطالب را بروز کرده و روش های متعدد دیگری در سایت بارگذاری نماییم.

مزیت تلویزیون های شهری و نمایشگر های تبلیغاتی در تبلیغات محیطی

تلویزیون شهری

چندین دهه قبل، تبلیغات در جاده ها و در مراکز شهری به‌صورت بیلبورد های استاتیک بود! ما به راحتی می توانستیم از این تصاویر بگذریم و آن ها را نادیده بگیریم! چرا؟ چون آن ها تصاویر استاتیک و ثابتی بودند که جذابیتی نداشتند! بیلبورد های دیجیتال و تلویزیون ها شهری، رفتار های مردم را تغییر داده است. مردم حتی اگر نخواهند به این تلویزیون ها نگاه کنند، نمی توانند!

تلویزیون های شهری، بیلبورد های تبلیغاتی جذاب !

صفحه نمایش تلویزیون های شهری، با آن همه رنگ و لعاب (فول کالر) یک جلب کننده توجه بسیار جذاب است. در سال های اخیر به‌خصوص در کشورمان ایران، این نوع از تلویزیون ها بسیار مورد توجه صاحبان مشاغل قرار گرفته اند. استفاده از بیلبورد های تبلیغاتی، یک روش نوین برای تبلیغات محیطی است. در تبلیغات، همیشه پیش قدم بودن حرف اول را می زند! می توان گفت تلویزیون شهری، آخرین و به روز ترین روش در تبلیغات محیطی به شمار می آید.

کمرنگ شدن رقیبان سنتی شما !

اگر رقیب تبلیغاتی سر سختی دارید، باید بدانید که در صورت استفاده از تلویزیون های شهری، رقبایتان کنار خواهند رفت! استفاده از این تکنولوژی بروز، همیشه بر بیلبورد های سنتی غلبه می کند و نتیجه مطلوب تری را برایتان به ارمغان خواهد آورد! در ادامه به ۴ مزیت استفاده از تلویزیون شهری و قابلیت آن ها می پردازیم.

۱-زنده بودن تصاویر در تلویزیون های شهری!

همانطور که گفته شد، شما نمی توانید چشم از حرکات رنگ ها در تلویزیون های شهری بردارید! این قابلیت، به‌خصوص در تلویزیون هایی که قابلیت صفحه نمایش LEDدارند، چندین برابر است (به دلیل واضح تر بودن رنگ ها) در این صورت، مردم در جاده ها و مرکز شهر، تمایل بیشتری به خواندن متن تبلیغات دارند. یکی دیگر از قابلیت های تلویزیون شهری ، نمایش ویدئو به جای تصاویر ثابت است. ما انسان ها، موجودات بصری هستیم و مغز ما عاشق رنگ، حرکت و متفاوت بودن است!

  نمایشگر داخل سالن

قابلیت تنظیم نور در تلویزیون های شهری

آیا تا به حال چیزی راجع به آلودگی نوری شنیده اید؟

بله ! نور ها نیز اگر به‌صورت غیرقابل کنترل استفاده شوند، می توانند دیگران را اذیت کنند. تلویزیون های شهری قابلیت این را دارند که نور را کاهش دهند! همچنین اگر نگران دیده نشدن تبلیغات خود در نور خورشید هستید، باید بدانید که می توان نور صفحه نمایش تلویزیون های شهری را افزایش داد و تبلیغات شما به‌صورت کامل در روشنایی روز نمایش داده شود.

۲-هزینه نصب و نگهداری کمتر

بیلبورد های سنتی، هزینه زیادی برای نگهداری و مواردی همچون چاپ و … نیاز دارند. در صورتی که تبلیغ دهنده هزینه چاپ تبلیغ را انجام داد، حال باید افرادی را استخدام کند که بیلبورد یا بنر را نصب کنند! همچنین در صورت خرابی لامپ ها و نورهای بیلبورد و یا پارگی رویه تبلیغ، زمان زیادی برای درست کردن آن نیاز است. تبلیغ دهندگان بابت رزرو بیلبورد های سنتی، به‌صورت ماهیانه هزینه های هنگفتی می کنند. در این صورت، صرف زمان یک یا چند روزه برای تعمیرات بیلبورد ها (که خرابی آن دور از ذهن نیست!)، کاملا ضرر و زیان است!

و اما تلویزیون های شهری

بر خلاف بیلبورد های سنتی، تلویزیون های شهری، هزینه نگهداری کمتری دارند.

معمولا تلویزیون های LED و یا LCD دوام زیادی در برابر بارندگی های شدید، گرد و غبار و باد و طوفان دارند. در نهایت، تلویزیون های تبلیغاتی، در فضای باز عمر طولانی تری دارند و در دراز مدت، باعث کاهش و صرفه جویی در هزینه ها می شوند.

۳-نمایش فرمت های مختلف تبلیغات در تلویزون های غول پیکر شهری

بیلبور های سنتی، تنها یک پیام را می توانند به مخاطب نشان دهند. اما با تلویزون های شهری، تبلیغات خلاق در فرمت های مختلف (تصاویر، ویدئو ها) می تواند نمایش داده شود. این موضوع به شرکت های تبلیغاتی کمک می کند تا دستشان در سناریو پردازی تبلیغات باز تر باشد! در اینصورت، استفاده کنندگان از تلویرون های شهری، می توانند از انیمیشن ها و یا تیزر های تبلیغاتی گرافیکی استفاده کنند. علاوه بر این، تلویزون های LED ، فضای نصب منعطفی دارند! می توانید آن را روی یک پایه در میدان شهر نصب کنید و یا حتی روی دیوار یک ساختمان! همچنین شما می توانید سایز های مختلف تلویزون (کوچک، متوسط و بزرگ) را انتخاب و استفاده کنید. در بازار ایران حتی تلویزون های شهری را اجاره نیز می دهند.

نمایشگر خارج سالن

۴-انعطاف پذیری بیشتر در زمان‌بندی و نمایش تبلیغات

یک تلویزیون شهری، می تواند چندین پیش نمایش یا تیزر تبلیغاتی از کسب و کار شما را در زمان های متفاوتی نمایش دهد. برخلاف بیلبورد های سنتی که ۲۴ ساعت روز، تنها یک تصویر از یک تبلیغ خاص را نمایش می دهند. شاید زمان های خاصی نیاز داشته باشید که تبلیغاتتان پخش شود. به طور مثال در هنگام پخش بازی ایران – قطر، بهترین زمان برای تبلیغ کفش ها و لباس های ورزشیست. اگر فروشنده این دست کالا باشید، می توانید نتیجه فوق‌العاده ای از تبلیغ در تلویزیون های شهری بگیرید. در این حالت، شما می توانید با هزینه ای ثابت، تعداد نا محدودی از تصاویر و ویدئو های تبلیغاتی خودتان را نمایش دهید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳۹۱ رای

139 دیدگاه در “تلویزیون شهری | قیمت تلویزیون شهری + راهنمای کامل خرید و نصب

 1. حسن گفت:

  باسلام و خسته نباشید واقعا تیم نصب عالیی دارید

 2. احسان گفت:

  سلام وقت بخیر خدمت گروه پشتیبانی تیم asilight میخواستم یک تشکری بکنم ازتون بابت پشتیبانی عالی و مشتری مداریتون، واقعا از آشنایی با این تیم خیلی خوشحالم، ممنون بابت زحماتی که میکشید

  1. مدیر سایت گفت:

   با سلام و ارادت بابت نظر دل گرم کننده شما و این محبت شما رو میرسونه

 3. یزدان محمدی گفت:

  سلام آموزش نصب تلویزیون شهری هم میگذارید؟

  1. مدیر سایت گفت:

   با سلام و احترام
   بله حتما این مورد را به سایت اضافه خواهیم کرد و آموزش نصب تلویزیون شهری را برای عموم قرار خواهیم داد.

 4. آرین مومن زاده گفت:

  وقت بخیر
  آیا تلویزیون های تبلیغاتی به صورت دیجیتال هستند یا از فناوری های خاصی برای نمایش تبلیغات استفاده میکنند؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب بله دیجیتال هستند.

 5. بهادر شریعتمداری گفت:

  سلام و وقت بخیر،مزایای استفاده از تلویزیون های شهری نسبت به سایر روش های تبلیغات محیطی چیست؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   مزیت های زیادی داره که در مقاله بالا به آنها اشاره شده است.

 6. جابر گودرزی گفت:

  هزینه نصب و راه اندازی تلویزیون شهری چقدر هست؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   نسبت به ابعاد و شرایط نصب تلویزیون قیمت متغیر هست
   برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *