مقالات

تلویزیون شهری در بوشهر

تلویزیون شهری در بوشهر

آیا می‌ دانید تلویزیون شهری در بوشهر چیست و چه قابلیت‌ های دارد؟ شما برای تبلیغات بیلبورد تبلیغاتی را ترجیح می‌ دهید یا یک تلویزیون شهری را؟ ابزارهای تبلیغاتی پیشرفته و به روز اندکی پس از ورودشان به بازار توانستند جایگاه شان را در بین مصرف کنندگان تثبیت کنند، چون بسیاری از نواقص و ایرادات شیوه‌ های تبلیغاتی قدیمی را ندارند و می‌ توان از آنها بدون محدودیت زمانی و مکانی استفاده کرد.

این موضوع موجب شد که استفاده از تابلو روان، ویدئو وال و تلویزیون شهری در کلیه شهرها به ویژه شهرهای پرتردد و بزرگ مانند بوشهر گسترش یابد، چون بسیاری از صاحبان مشاغل و برندینگ‌ ها از استفاده آنها رضایت دارند. در این مقاله استفاده از انواع تلویزیون شهری در بوشهر را بررسی می‌ کنیم.

استفاده از انواع تلویزیون شهری در بوشهر

برای استفاده از انواع تلویزیون شهری در بوشهر توصیه می‌ کنیم پیش از آنکه فعالیت خودتان را شروع کنید، در خصوص این وسیله پرکاربرد و نحوه استفاده از آن اطلاعاتی را به دست بیاورید، چون این کار به موفقیت شما بیشتر کمک خواهد کرد. چند مورد زیر جهت استفاده از تلویزیون شهری یا دیگر وسیله‌ های تبلیغاتی مانند ویدئو وال و بیلبورد تبلیغاتی نیز صدق می‌ کند:

تلویزیون شهری در بوشهر

تلویزیون شهری در بوشهر

  • انتخاب درست تلویزیون شهری در بوشهر

وسیله بسیار پیشرفته تبلیغاتی که امروزه ما آن را با نام تلویزیون شهری می‌ شناسیم، در دو نوع برای محیط‌ های سر پوشیده و سرباز مناسب هستند، یعنی ویژگی‌ ها و آپشن‌ های آنها متناسب با این دو نوع محیط در نظر گرفته شده است، به همین دلیل قبل از آنکه شما خرید تلویزیون شهری در بوشهر را انجام دهید، لازم است محیط آن را مشخص کرده باشید.

نوع تلویزیون‌ هایی که برای محیط‌ های آزاد در نظر گرفته می‌ شوند با استحکام و دوام بالایی تولید شده‌اند که بتوانند در برابر تغییرات اقلیمی، نفوذ باران و رطوبت و حرکت‌ های شدید مانند ایجاد زلزله یا طوفان مقاومت داشته باشند، از طرفی نیز این تلویزیون‌ ها دارای دید گسترده در مقابل نور خورشید و همچنین شدت نور بالا هستند که مخاطب بتواند در هنگام تابش آفتاب و یا از فاصله‌های دور صفحه نمایشگر آن را به درستی ببیند که این موضوع در خصوص تلویزیون ایندور کاملاً متفاوت است.

این تلویزیون‌ها در محیط‌های بسته کمتر در برابر خطر هستند، بنابراین قاب آنها نیز ظریف است و با وجود رزولوشن خوب و بالایی که دارند شدت نورشان پایین است، چون ما در فاصله اندکی محتواهای نمایش داده شده از آن را می‌بینیم و نیازی به شدت نور بالا نداریم.

تلویزیون شهری در بوشهر

تلویزیون شهری در بوشهر

  • عوامل موثر بر قیمت تلویزیون شهری در بوشهر

شما هنگام خرید یک وسیله الکتریکی به چه نکاتی توجه می‌کنید؟ واضح است که همه ما وقتی یک وسیله الکتریکی را جهت خرید انتخاب می‌کنیم، در وهله نخست به کیفیت و کارایی آن، ولتاژ برق مصرفی آن، کیفیت قطعات به کار رفته در آن و غیره دقت می‌کنیم که این موضوع شامل حال تلویزیون‌های شهری نیز می‌شود. در یک تلویزیون شهری قطعاتی به نام ماژول به کار رفته است که هر چه کیفیت و تعداد آنها بالا باشد، تلویزیون کارایی بهتری خواهد داشت، اما در عوض قیمت آن بالاتر خواهد بود. رزولوشن و وضوح تصویر نیز موضوع مهمی در این زمینه می‌باشد و مطابق با آن قیمت‌ها نیز افزایشی یا کاهشی خواهند بود.

فاکتور مهم دیگر در خصوص تعیین قیمت تلویزیون شهری ابعاد آن است، تلویزیون‌های شهری نیز مانند هر نوع وسیله الکتریکی دیگری سایزهای متفاوتی دارند و این خریدار است که مشخص می‌کند تلویزیون را با چه ابعادی انتخاب کرده و چگونه مورد استفاده قرار دهد.

فراموش نکنید که در هنگام خرید تلویزیون شهری شما قطعاً هزینه‌های دیگری نیز مانند هزینه‌های خرید قطعات جانبی، ایجاد پایه و ستون برای تلویزیون، هزینه نصب کردن آن و غیره را خواهید داشت، پس نباید تنها قیمت یک تلویزیون را در نظر داشته باشید، چون بعدها ممکن است با کمبود بودجه مواجه شوید به همین دلیل اگر برای محیط‌ های کوچک و برخی اهداف کوتاه مدت به دنبال خرید تلویزیون شهری هستید، بهتر است دور تلویزیون‌ های غول پیکر را خط بکشید چون هزینه‌های هنگفتی را به شما تحمیل خواهند کرد.

تلویزیون شهری در بوشهر

تلویزیون شهری در بوشهر

  • نصب و اجرای تلویزیون شهری

پس از خرید تلویزیون شهری و قطعات جانبی آن، مشخص کردن مکان مناسب نصب و اخذ مجوز لازم برای فعالیت شما یک مرحله دشوار نیز در پیش دارید و آن هم اجرا و نصب تلویزیون است. اگر این وسیله را برای مکان‌های سرپوشیده مانند سالن آمفی تئاتر یا فروشگاه انتخاب کرده باشید قرار دادن آن بر روی میز، دیوار و یا یک پایه امکان‌پذیر است، اما در صورتی که هدف نصب آن در فضای بزرگ و عمومی مانند خیابان‌های پرتردد شهر باشد، در این حالت است که کار شما کمی دشوار خواهد بود، چون باید یک زیر ساخت مستحکم و قابل قبول برای آن به وجود بیاورید.

این سازه از موادی مانند بتن و آهن آلات ایجاد می‌شود و نقشه آن نیز باید به درستی و با دقت بالایی طراحی شود. استحکام سازه را دست کم نگیرید و حتماً متناسب با سایز تلویزیون‌ها آن را ایجاد کنید که تحمل وزن تلویزیون را داشته باشد. پس از اتمام نصب حال نوبت به تولید محتوا می‌رسد، برای آنکه بتوانید بیشترین و بهترین تاثیر را برای مخاطبان خود اعمال کنید به دنبال محتواهایی باشید که حرفی برای گفتن داشته باشند، یعنی به صورت خلاقانه ایجاد شده باشند که در چنین مواقعی مخاطب رغبت بیشتری برای دیدن آن خواهد داشت و حتی ممکن است به طرفداران دائم شما تبدیل شود.

نتیجه‌ گیری

در این مقاله نصب و اجرای تلویزیون شهری در بوشهر را بررسی کردیم. بوشهر یکی از شهرهای پر تردد است که علاوه بر اهالی آن همواره مسافران زیادی نیز در سطح شهر با نصب تلویزیون شهری مواجه می‌شوند، به این ترتیب می تواند گزینه‌ای مناسب جهت جلب توجه رهگذران بوده و ما را به اهداف خودمان در خصوص استفاده از تلویزیون شهری نزدیک‌تر کند. البته برای استفاده از تلویزیون شهری در بوشهر نکات و موارد مهمی وجود دارد که چند نمونه از آن را بررسی کردیم. در سایت ای اس آی لایت بیشتر با انواع تلویزیون‌های شهری و نحوه استفاده از آنها، اجاره تلویزیون شهری، کاربردها و قابلیت‌های ویدیو وال و بیلبورد تبلیغاتی و غیره آشنا شوید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *