مقالات

تلویزیون شهری در اهواز

تلویزیون شهری در اهواز

انواع تلویزیون شهری در اهواز کدامند؟ آیا می‌ دانید تلویزیون شهری چه کارایی و عملکردی دارد؟ نمایشگر شهری یا تلویزیون شهری در واقع نوعی نمایشگر غول پیکر است که از قرار گرفتن کابینت‌ ها با ابعاد کوچک در حدود یک متر در کنار دیگر تشکیل شده‌اند. هدف از تولید و عرضه تلویزیون شهری کارهای مختلفی مانند اطلاع رسانی و انجام تبلیغات به صورت کلیپ‌ های ویدیویی می باشد.

امروزه به دلیل اهمیت زیاد تبلیغات در حوزه کسب و کارهای کلان و همچنین کارایی خوب تلویزیون شهری استفاده از این وسیله گسترش زیادی یافته است، به طوری که در اکثر شهرها به ویژه شهرهای بزرگ نمونه‌هایی از آن را برای کارهای مختلف می‌بینیم، یکی از این شهرها نیز اهواز می‌باشد. در این مقاله استفاده از تلویزیون شهری در اهواز را بررسی می‌کنیم.

استفاده از تلویزیون شهری در اهواز

برای نصب تلویزیون شهری در اهواز ابتدا باید موقعیت این شهر را در نظر بگیرید و دقت کنید که نصب تلویزیون در این شهر به علت بزرگ بودن می‌تواند یکی از بهترین شهرها جهت تبلیغات گسترده و برقراری ارتباط موثر با مخاطبان باشد، اما پیش از نصب و استفاده از آن به موارد زیر توجه کنید:

تلویزیون شهری در اهواز

تلویزیون شهری در اهواز

نحوه خرید و انتخاب درست تلویزیون شهری در اهواز

برای استفاده از این وسیله تبلیغاتی در وهله نخست موضوعی که به ذهن همه ما می‌رسد، نحوه خرید و انتخاب درست آن است، چون این تلویزیون‌ها به دو نوع اوتدور برای محیط‌های سرباز و ایندور برای محیط‌های سرپوشیده تولید می‌شود، بنابراین اولین قدم این است که محیط نصب تلویزیون را مشخص کنید، حال باید مطابق با نوع مصرف خود اندازه آن را نیز انتخاب کنید، سپس به مواردی مانند کیفیت و قابلیت‌های تلویزیون و حتی برند سازنده آن توجه داشته باشید.

برندهای سازنده این وسیله پرکاربرد بسیار متنوع است، بنابراین پیش از خرید حتماً برندی را انتخاب کنید که محصولات آن قابلیت‌های بیشتری دارد، ضعف در برخی ابزارهای تبلیغاتی سابق و همچنین هزینه‌های بالا جهت تعویض کردن آنها برای مناسبت‌های مختلف از دلایل برتری نسل جدید ابزارهای تبلیغاتی مانند ویدئو وال و تلویزیون شهری بوده است، اما با این حال باید دقت کنید که در بین این ابزارها نیز نوع با قابلیت بالا را در انتخاب کنید.

توصیه می‌کنیم هیچگاه دو نوع ایندور یا اوتدور را به جای یکدیگر استفاده نکنید، چون نحوه طراحی آنها دقیقاً برای فضاهای باز یا بسته می‌باشد، مثلاً برای تلویزیون‌های شهری اوتدور استحکام بالای قاب و فریم آن در نظر گرفته شده است، این تلویزیون‌ها همواره در معرض برخی از آسیب‌های محیطی قرار دارند و نباید آب یا رطوبت به داخل آنها نفوذ کند. موضوعی که در تلویزیون‌های شهری ایندور حساسیت خاصی ندارد، چون به هیچ وجه این تلویزیون‌ها در محیط نصب این تلویزیون‌ها آبیار رطوبت نفوذ نمی‌کند.

تلویزیون شهری در اهواز

تلویزیون شهری در اهواز

ابعاد تلویزیون شهری در اهواز

ابعاد تلویزیون شهری در اهواز از عوامل مهم و تاثیرگذار بر روی قیمت آن است، یعنی هر چه که شما تلویزیون شهری را در ابعاد بزرگ‌تری انتخاب کنید، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود، از طرفی ستون و پایه نگهدارنده آن نیز باید بزرگتر و قوی‌تر باشد که حتماً باید بر روی فونداسیون‌های مناسبی نصب شوند، پس سازه‌ها و مصالح نیز هزینه‌های بیشتری در بر خواهد داشت.

موضوع دیگر ماژول‌هایی است که در تلویزیون شهری استفاده شده‌اند، حتی پاورها نیز با افزایش یافتن ابعاد افزایش پیدا می‌کنند که تمامی این موارد تعیین کننده قیمت در هنگام خرید تلویزیون شهری می‌باشد، پس با توجه به تمامی این موارد و نوع مصرف خودتان تلویزیون شهری را خریداری کنید، چون به همان نسبت که شما تلویزیون بزرگتری انتخاب کنید، قیمت‌ها نیز بالاتر خواهد بود، بنابراین اگر تلویزیون را برای یک محیط کوچک و یا برخی از فعالیت‌های جزئی در نظر گرفته‌اید، نیازی به خرید تلویزیون شهری بزرگ نیست.

آشنایی با نصب و راه‌اندازی تلویزیون

اجاره یا خرید تلویزیون شهری در اهواز پایان کار نیست، چون شما یک مرحله بسیار مهم دیگری را نیز باید پشت سر بگذارید و آن هم مرحله نصب و راه‌اندازی آن می‌باشد که اهمیت بسیاری دارد، چون شما باید ابتدا طرح و نقشه پایه و ستون تلویزیون را آماده کنید که این کار توسط مهندسین انجام می‌شود، پی از این مرحله نوبت به آماده سازی مصالح و مواد مورد نیاز جهت ساخت آن می‌رسد که برای آن از آهن و بتن استفاده می‌شود.

ساخت ستون و پایه حتماً باید متناسب با نوع و اندازه تلویزیون و کاملاً مستحکم باشد تا ما بتوانیم با خیال راحت تلویزیون را بر روی آن نصب و استفاده کنیم و این پایه در برابر مخاطرات طبیعی دوام و مقاومت داشته باشد، علاوه بر آنکه بهتر است برای دستیابی به اهداف مورد نظرمان کمی هم به زیبایی ظاهری آن توجه داشته باشیم، چون قطعاً وقتی که مخاطب ما با یک بیلبورد تبلیغاتی یا تلویزیون شهری برخورد می‌کند، ناخواسته پایه و ستون آن را نیز می‌بیند و اگر این سازه ظاهر نامناسبی داشته باشد، موجب دل زدگی آنها خواهد شد.

یک نکته مهم در این خصوص وجود دارد و آن هم این است که شما باید به جز از قیمت تلویزیون مبالغ دیگری را نیز برای خرید قطعات جانبی آن، خرید مواد و مصالح لازم برای ساخت ستون و پایه و همچنین هزینه‌ها و دستمزد نصاب را نیز پرداخت کنید، تمامی این‌ها به مبلغ تلویزیون شهری اضافه می‌شود.

تلویزیون شهری در اهواز

تلویزیون شهری در اهواز

ایجاد امنیت تلویزیون شهری

ایجاد امنیت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری نیز جهت استفاده از این نوع وسیله‌های مدرن اهمیت دارد، چون همواره در معرض حمله هکرها هستند و حتماً باید برخی از تجهیزات ایمنی را در هنگام نصب بر روی آن اجرا کنید تا بتوانید با امنیت بالایی از آن استفاده کنید، همچنین جهت محافظت کردن از جان اپراتور برای مواقع نگهداری و تعمیر تلویزیون حتماً از نرده‌ها و پلکان‌های مطمئن استفاده کنید.

نتیجه‌ گیری

در این مقاله استفاده از تلویزیون شهری در اهواز را بررسی کردیم. اهواز مرکز استان خوزستان و از شهرهای بزرگ کشورمان است که به علت وجود مسافران و گردشگران همواره تردد و عبور و مرور در آنجا بسیار زیاد است، بنابراین می‌تواند یک گزینه خوب و مناسب جهت استفاده ما از تلویزیون شهری و دستیابی به موفقیت در این زمینه باشد. در سایت ای اس آی لایت با اجاره تلویزیون شهری، آشنایی با قابلیت‌های انواع ویدئو وال و بیلبورد تبلیغاتی، خرید تلویزیون شهری و غیره آشنا شوید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *