مقالات

تلویزیون شهری ضد آب + قیمت

تلویزیون شهری ضد آب

تلویزیون شهری ضد آب، به نمایشگرهایی گفته می شود که از نوع تلویزیون های شهری اتدور یا LED Outdoor باشند. چون این نمایشگرها برای فضای باز در سطح شهر یا فضاهایی که در معرض رطوبت هستند بهینه شده اند، با نام تلویزیون شهری ضد آب نیز شناخته می شوند.

در این نمایشگرها از رزین های خاصی برای مقاومت در برابر آب استفاده شده است. اگر می خواهید بیشتر در مورد جزئیات این نمایشگرها از جمله مشخصات و قیمت آنها بدانید و به اطلاعات مفیدی قبل از خرید آنها دست یابید، همراه ما باشید.

تلویزیون شهری ضد آب چیست؟

همانطور که در قسمت بالا ذکر شد، به تلویزیون های تبلیغاتی که اختصاصا برای تبلیغات در فضای بیرونی و غیر سرپوشیده تولید شده اند تلویزیون شهری اوتدور ضد آب گفته می شود. گرچه این دو مورد، مجزا به نظر می رسند ولی در اصل هر دو یکی هستند و به یک محصول واحد اشاره می کنند و آن تلویزیون شهری LED اوت دور است.

این نمایشگرهای تبلیغاتی با استفاده از تکنیک های خاص و ابزارهایی چون رزین مخصوص، ضد آب می شوند تا به معنای واقعی در فضای اوتدور در برابر باران و برف مقاوم باشند.

کاربرد تلویزیون شهری ضد آب

به طور کلی، صفحه نمایش LED ضد آب مناسب تبلیغات دیجیتال در فضای باز با کیفیت پایدار است، اما این نمایشگرها، کاربردهای مفید دیگری نیز دارد. از جمله اینکه آنها ایده آل برای رسانه های تبلیغاتی در فضای باز چون فضاهای فرهنگی و گردشگری، پروژه های دولتی و سازمانی، رویدادهای ورزشی، تبلیغات املاک، تبلیغات تجاری، علائم راهنمایی و رانندگی و… می باشند.

مزایای تلویزیون شهری ضد آب

تصور اولیه این است که صفحه نمایش LED اوتدور در فضای باز دارای معایبی از نظر مقاومت در برابر شرایط جوی، روشنایی کم، اتلاف گرما، نگهداری و مصرف انرژی است، و نمایشگرهای ایندور ها بهتر هستند. اما در واقعیت این طور نیست.

تلویزیون شهری اوتدور به دلیل ضد آب بودن، قابل قیاس با نمایشگرای ایندور نیست و از این جهت خیلی سرتر است. مقاومت بالای اوتدور ضد آب نسبت به تلویزیون های شهری ایندور، آن را به انتخاب بی بدل در فضای بیرون شهری تبدیل کرده است.

البته در این بین خیلی از افراد ترجیح می دهند ویدئو وال یا همان LCD ها را نیز تجربه کنند. اما باید گفت از لحاظ ضد آب بودن، هیچ کدام از نمایشگرهای تبلیغاتی به گرد پای تلویزیون شهری اوت دور ضد آب نمی رسد و خودتان را در این انتخاب آسان خسته نکنید.

هر چند اوتدورها کیفیت تصویر و روشنایی پایین تری نسبت به ایندورها دارند اما در عوض مقاومت بالاتری دارند.

تلویزیون شهری ضد آب در فضای باز بیرون، به راحتی قابل جابجایی، نصب سریع کابینت و نگهداری آسان با هزینه کم است، این نمایشگرها با اینکه برای مکان های غیر سرپوشیده آماده شده اند اما با این حال روشنایی قابل تنظیم بالا، کنتراست بالا، نرخ تازه سازی بالا، تصویر خالص و طبیعی را ارائه می دهند.

ماژول های LED طوری طراحی شده اند که صرفه جویی در انرژی را داشته باشند. سیستم تنظیم روشنایی خودکار این نمایشگرهای تبلیغاتی می تواند مصرف برق را ۲۵٪ کاهش دهد و در هزینه استفاده برای شما صرفه جویی کند و با محیط سازگار باشند.

در کل، داشتن قاب نازک و باریک با روشنایی بالا، مصرف برق کم، اتلاف حرارت عالی، جلوه ضد آب عالی، ظاهر ساده و قاب آلومینیومی برای جبران همه ی کاستی های LED اوت دور کافی است.

قیمت تلویزیون شهری ضد آب

قیمت تلویزیون شهری ضد آب همان قیمت تلویزیون های شهری LED اوتدور می باشد که در رنج حدود قیمتی ۳۷ تا ۴۵ میلیون هستند. تعداد ماژول ها در همه ی انواعP4 ، P5، P6، P8 به تعداد ۱۸ عدد می باشد. چیزی که قیمت گذاری را متغیر می کند نوع ماژول، پاور، پروسسور و کارت کنترلر می باشد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *