مقالات

نمایشگر های شهری در مطب پزشکی

تلویزیون شهری در مطب پزشکی

تلویزیون شهری در مطب پزشکی چه کاربردی دارد؟ آیا استفاده از تلویزیون شهری در مکان‌ هایی مانند کلینیک ها و مطب‌ های پزشکی ضروری است؟ تلویزیون شهری می تواند برای کارهای متفاوت مورد استفاده قرار بگیرد که از جمله آن اطلاع رسانی، فرهنگ سازی، دادن آموزش در حوزه‌ های مختلف از جمله حوزه بهداشت و سلامت می‌ باشد که می‌ توان با نصب کردن یک تلویزیون شهری در مطب پزشکی و کلینیک ها اطلاعات و آموزش‌ های لازم در خصوص بهداشت و درمان را به بیماران و مراجعه کنندگان ارائه داد.

به این ترتیب سطح آگاهی آن ها افزایش پیدا کرده و اطلاعات لازم در حوزه پزشکی را به دست می‌ آورند. در این مقاله نصب تلویزیون شهری در مطب پزشکی را بررسی می‌ کنیم.

نصب تلویزیون شهری در مطب پزشکی

نصب تلویزیون شهری در مطب پزشکی می‌ تواند یکی از کاربردهای خوب این ابزار تبلیغاتی باشد و البته شما را به اهداف تان در خصوص استفاده از تلویزیون شهری نزدیک‌ تر کند، چون در مطب‌ های پزشکی و کلینیک‌ ها همواره مراجعه کنندگان بسیار زیادی با این تلویزیون‌ ها مواجه می‌ شوند، اما برای این کار به چند نکته و مورد ذکر شده در زیر را توجه کنید:

تلویزیون شهری در مطب پزشکی

تلویزیون شهری در مطب پزشکی

  • انتخاب نوع مناسب تلویزیون

چون تلویزیون‌ های شهری برای استفاده در محیط‌ های باز یا بسته با طراحی متفاوتی تولید می‌ شوند، بنابراین برای مکان‌ هایی مانند مطب‌ های پزشکی باید به دنبال تلویزیون شهری ایندور باشید که مخصوص فضاهای بسته می‌ باشد و مشخصات آن متناسب با چنین مکان‌ هایی است. تلویزیون‌ های شهری ایندور دارای قاب و فریم ظریفی هستند، چون معمولاً آن ها را در یک مکان کاملاً ثابت نصب می‌ کنند و در معرض هیچ گونه عامل خارجی مانند نور آفتاب، نم یا رطوبت و غیره نیستند.

موضوعی که در انواع تلویزیون شهری کاملا برعکس است، چون این تلویزیون‌ ها همواره در معرض تابش آفتاب، وزش باد، بارش برف و باران، رطوبت و غیره قرار دارند و حتماً باید قاب و فریم آن ها استحکام بسیار بالایی داشته باشد تا تلویزیون دچار آسیب و خرابی نشود.

تفاوت دیگر این است که تلویزیون‌ های شهری ایندور به شدت نور بالا نیاز ندارند، چون اگر شدت نور در آن ها بالا باشد، قطعاً موجب آزار چشم بیننده می‌ شوند، اما در نوع تلویزیون شهری اوتدور به علت فاصله زیادی که این تلویزیون‌ ها با بیننده دارند، ما به شدت نور بالایی نیاز داریم، بنابراین سعی کنید در هنگام خرید تلویزیون شهری یا حتی اجاره تلویزیون شهری برای مطب پزشکی نوع ایندور را انتخاب کنید.

تلویزیون شهری در مطب پزشکی

تلویزیون شهری در مطب پزشکی

  • مکان نصب مناسب تلویزیون شهری در مطب پزشکی

پس از آن که خرید تلویزیون شهری برای مطب را انجام دادید، حال نوبت به مکان نصب مناسب آن می‌ رسد، برای این کار شما باید مکانی را انتخاب کنید که در معرض دید کلیه بیماران و مراجعه کنندگان بوده باشد و آن ها بتوانند از تمام قسمت‌ های مطب نمایشگر تلویزیون شهری را ببینند، به این ترتیب بهتر می‌ توانند با محتواهای پخش شده از آن ارتباط برقرار کنند.

  • ابعاد مناسب

با وجودی که تلویزیون‌ های شهری را با عنوان نمایشگرهای غول پیکر و بزرگ می‌ شناسیم، اما به هر حال این نوع ابزارهای تبلیغاتی نیز اندازه‌ های مختلفی دارند، مسلماً برای مکانی مانند مطب پزشکی که به طور معمول وسعت و متراژ بالایی ندارد، انتخاب یک تلویزیون شهری غول پیکر گزینه خوبی نیست و یک تلویزیون کوچک می‌ تواند پاسخگوی استفاده شما باشد، به این ترتیب شما علاوه بر آن که هزینه بالایی برای خرید یا اجاره تلویزیون شهری نکرده‌ اید، از طرفی نیز فضای کمی برای نصب و راه‌ اندازی آن نیاز دارید، در عوض می‌ توانید محتواهای مورد نظر خودتان را در معرض دید افراد زیادی قرار دهید.

  • تولید محتواهای مناسب

به طور کلی هدف از طراحی و تولید تلویزیون‌ های شهری، کارهای مختلفی مانند اخبار و اطلاع رسانی، آموزش دادن، فرهنگ سازی، برندینگ و تبلیغ محصول و غیره می‌ باشد، اما موضوع مهم این است که ما بتوانیم در مکان‌ های مناسب محتواها و کلیپ‌ های متناسب با همان مکان را تولید و پخش کنیم. مسلماً مکانی مانند مطب پزشکی گزینه مناسب برای برندینگ یا تبلیغ کسب و کار و محصول نمی‌ باشد، در چنین مکان‌ هایی کلیپ‌ ها و محتواها بهتر است که در خصوص آموزش‌ های پزشکی، ارائه خدمات مختلف همان مطب، شیوه ‌های مختلف درمانی و غیره باشد که بتوانیم بهترین نتیجه را از آن به دست بیاوریم.

تلویزیون شهری در مطب پزشکی

تلویزیون شهری در مطب پزشکی

  • نحوه نصب و راه‌ اندازی تلویزیون شهری در مطب پزشکی

نحوه نصب و راه‌ اندازی تلویزیون شهری در مطب پزشکی برخلاف تلویزیون‌ های خانگی کمی دشوار است، یعنی شما پس از خرید ابتدا باید یک مکان مناسب برای آن انتخاب کرده و در نهایت با کمک نصابان ماهر در این زمینه نسبت به راه‌ اندازی آن اقدام کنید، هر چند که در این زمانه مهارت داشتید، اما به هر حال سعی کنید از دفترچه راهنما و هم چنین یک نصاب خوب و ماهر برای راه‌ اندازی آن استفاده کنید. علاوه بر آن که در کنار خرید تلویزیون شهری، باید برخی قطعات و لوازم جانبی مهم آن مانند کنترلر را نیز خریداری کنید.

در این خصوص دقت داشته باشید که به همان نسبتی که کیفیت و کارایی تلویزیون شهری مهم است، کیفیت قطعات آن مانند کنترلر نیز اهمیت دارد و حتماً باید این وسیله‌ های پرکاربردی را از برندهای شناخته شده و خاص تهیه کنید تا در طولانی مدت پاسخگوی استفاده شما باشد، چون تلویزیون‌ هایی که توسط برندهای غیر معتبر تولید می‌ شوند، واضح است که کیفیت بالای برندهای معروف را ندارند و نکته مهم دیگر توجه به تکنولوژی‌ ها و فناوری‌ های به کار رفته در ساخت تلویزیون می‌ باشد.

در این زمینه سعی کنید تلویزیونی را انتخاب کنید که از به روزترین تکنولوژی‌ ها در ساخت آن استفاده شده باشد. به این ترتیب می‌ توانید از شیوه‌ های نوینی برای تبلیغات و تولید محتوا استفاده کنید که قطعاً بیش تر مورد توجه مخاطب قرار می‌ گیرد و شما را به اهداف خودتان در خصوص استفاده از تلویزیون شهری نزدیک‌ تر می‌ کند.

نتیجه‌ گیری

در این مقاله تلویزیون شهری در مطب پزشکی و نکات مهم در خصوص استفاده و نصب آن را بررسی کردیم. یک تلویزیون شهری را می‌ توان برای کارهای مختلف و متفاوتی مورد استفاده قرار داد و در مکان‌ های خاص و ویژه‌ ای مانند مطب‌ ها و کلینیک‌ های پزشکی نصب کرد که در این مکان‌ ها می‌ توان برای ارائه دادن آموزش‌ های پزشکی، خدمات ارائه شده در حوزه بهداشت و درمان و غیره از این تلویزیون‌ ها استفاده کرد. در سایت ای اس آی لایت بیش تر با تتلویزیون شهری در مطب پزشکی، نحوه نصب و راه‌ اندازی کردن در چنین مکان‌ هایی و غیره آشنا شوید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *