مقالات

نمایشگرهای بزرگ و مناسب در آزمایشگاه

تلویزیون شهری در آزمایشگاه

کاربرد تلویزیون شهری در آزمایشگاه چیست؟ آیا می‌ توان از مکانی مانند آزمایشگاه برای نصب تلویزیون شهری استفاده کرد؟ ویدیو وال‌ ها، تابلو روان‌ ها و تلویزیون‌ های شهری نسل جدید و پیشرفته‌ ای از تجهیزات تبلیغاتی محسوب می‌ شوند که پس از تولید توانسته اند جایگاه خاصی را در حوزه ویزیتور، برندینگ و تبلیغات به دست بیاورند، به طوری که در مدت زمان اندکی جای انواع شیوه‌ های مختلف تبلیغاتی مانند بنرها و بروشورها را گرفته اند.

ماهیت این ابزارهای تبلیغاتی به این شکل است که باید در مکان‌ های پرتردد و شلوغ آن ها را نصب و راه‌ اندازی کرد که این مکان ها ممکن است فضاهای باز مانند خیابان‌ های شلوغ یا فضاهای بسته مانند فروشگاه‌ ها و غیره باشد. در این مقاله کاربرد تلویزیون شهری در آزمایشگاه را بررسی می‌ کنیم.

کاربرد تلویزیون شهری در آزمایشگاه

تلویزیون‌ های شهری را با کاربردهای گسترده و متنوع می‌ شناسیم، چون می‌ توان برای اهداف مختلف در محیط‌ های بسیار متنوع از آن ها استفاده کرد که از جمله این مکان‌ ها آزمایشگاه ها، کلینیک‌ های تخصصی، مطب‌ های پزشکی و غیره هستند. آزمایشگاه‌ ها مانند کلینیک‌ های مختلف و مطب‌ های پزشکی از مکان‌ های پرتردد هستند که همواره افراد زیادی در آن جا رفت و آمد دارند، به همین دلیل از گزینه‌ های مناسب برای نصب تلویزیون شهری محسوب می‌ شوند، اما جهت نصب کردن، راه‌ اندازی و استفاده درست از تلویزیون شهری باید به کاربردهای آن توجه کنید که چند نمونه از این کاربردها عبارتند از:

تلویزیون شهری در آزمایشگاه

تلویزیون شهری در آزمایشگاه

  1. تبلیغات و اطلاع رسانی

در مکانی مانند آزمایشگاه از تلویزیون شهری می‌ توان جهت انجام تبلیغات و اطلاع رسانی در خصوص نحوه فعالیت آزمایشگاه، اقدامات انجام شده در این مکان، زمان رزرو نوبت و مواردی از این قبیل استفاده کرد، که در این حالت اگر تلویزیون شهری بر سر درب آزمایشگاه نصب شده باشد، حتی در مواقع تعطیلی نیز مراجعه کننده می‌ تواند اطلاعات و موارد مهم را بر روی آن ببیند و از روند کار و خدمات رسانی آزمایشگاه مورد نظر مطلع شود. به این ترتیب می توان از ازدحام جمعیت در مواقع ساعات کاری آزمایشگاه‌ ها کم کرد، چون بسیاری از مراجعه کنندگان قطعا سوالات مختلفی در ذهن دارند و برای همین به آزمایشگاه مراجعه می‌ کنند.

اگر ما بتوانیم این اطلاعات را بر روی بیلبورد تبلیغاتی یا تلویزیون شهری قرار دهیم، مراجعه کننده به آسانی می‌ تواند با دیدن آن به پاسخ سوالات خود برسد و هیچ نیازی به پرسش و پاسخ در این خصوص نیست. این روند موجب می‌ شود تا کارکنان و اپراتورهای آزمایشگاه نیز فرصت بیش تر و بهتری جهت خدمات رسانی داشته باشند.

تلویزیون شهری در آزمایشگاه

تلویزیون شهری در آزمایشگاه

  1. آموزش

ارائه دادن آموزش‌ های پزشکی در حوزه بهداشت و سلامت می تواند تاثیر بسزایی بر روی سلامت جامعه و تک تک افراد داشته باشد. این آموزش‌ ها همواره وجود داشته‌ اند و به شیوه‌ های مختلفی مردم در جریان آن ها قرار می‌ گرفتند که مجلات پزشکی، روزنامه‌ ها، بروشورها، بنرها و غیره از جمله آن ها بودند، اما به هر حال اطلاع رسانی از این راه‌ ها به صورت مقطعی در سطح محدود انجام می‌ شد و افراد کمی در جریان آن قرار می‌ گرفتند.

این روند با به وجود آمدن تلویزیون‌ های شهری، ویدئو وال‌ ها و حتی تابلوهای روان و بیلبورد تبلیغاتی شکل دیگری پیدا کرد و در سطح گسترده تری آموزش‌ ها انجام می‌ شوند که یک مزیت در این زمینه محسوب می‌ شود، یعنی شما با نصب کردن یک تلویزیون شهری در مکانی مانند آزمایشگاه می‌ توانید آموزش‌ های مورد نظر خودتان را در معرض دید مخاطبان و بیماران قرار دهید و آن ها نیز بدون هیچ گونه محدودیتی محتواهای تولید شده شما را ببینند.

به این ترتیب افراد بدون هیچ گونه صرف هزینه و یا زمانی و در همان مدت زمانی که برای انجام کارهای خود وارد آزمایشگاه شده‌ اند، با اموزش‌ های شما نیز برخورد کرده و نکات لازم در این خصوص را می‌ آموزند.

تلویزیون شهری در آزمایشگاه

تلویزیون شهری در آزمایشگاه

نتیجه‌ گیری

در این مقاله کاربرد تلویزیون شهری در آزمایشگاه را بررسی کردیم. ماهیت تلویزیون‌ های شهری نصب و راه‌ اندازی کردن آن ها در مکان‌ های پرتردد از جمله کلینیک‌ های پزشکی، آزمایشگاه‌ ها، فروشگاه‌ ها، خیابان‌ های بزرگ و اصلی چهارراه‌ ها و غیره می‌ باشد، چون هدف از نصب آن ها به نمایش درآوردن کلیپ‌ ها و تصاویر مورد نظر برای اکثریت مخاطبان می‌ باشد که در این خصوص آزمایشگاه نیز می‌ تواند یک گزینه انتخابی جهت ارائه دادن بسیاری از محتواهای پزشکی و آموزش‌ ها در خصوص بهداشت و درمان باشد.

در سایت ای اس آی لایت بیش تر با کاربرد تلویزیون شهری در آزمایشگاه‌ ها، نحوه اجاره تلویزیون شهری، نکات مهم برای خرید تلویزیون شهری و غیره آشنا شوید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *