مقالات

نمایشگرهای ویژه در هایپر مارکت‌ ها

تلویزیون شهری در هایپر مارکت‌ ها

چگونه می‌ توان از تلویزیون شهری در هایپر مارکت‌ ها به طرز درست استفاده کرد؟ فروشگاه‌ ها و هایپرمارکت‌ ها مکان مناسبی برای نصب تلویزیون شهری هستند؟ ماهیت استفاده از ویدئو وال، بیلبورد تبلیغاتی و انواع تلویزیون شهری این است که در مکان‌ های پرتردد نصب شوند تا مخاطبان زیادی را تحت تاثیر محتواها و تصاویر تولید شده قرار بگیرند.

بر همین اساس تلویزیون‌ های شهری نیز برای دو نوع محیط متفاوت سرپوشیده و فضاهای باز طراحی شده است که این دو نوع تلویزیون تفاوت‌ های آشکاری با یک دیگر دارند، اما اهداف استفاده از آن ها تقریباً مشابه می‌ باشد که نوع ایندور برای فضاهای بسته مانند هایپر مارکت‌ ها و فروشگاه‌ ها مناسب است. در این مقاله استفاده از تلویزیون شهری در هایپر مارکت‌ ها را بررسی می‌ کنیم.

استفاده از تلویزیون شهری در هایپر مارکت‌ ها

استفاده کردن از تلویزیون شهری در هایپر مارکت‌ ها و فروشگاه‌ های بزرگ برای تبلیغ هایپر مارکت مورد نظر، محصولات ارائه شده توسط آن و حتی برخی از کالاها و محصولات برندهای معروف می‌ باشد که البته برای راه‌ اندازی آن شما باید برخی نکات و موارد ضروری و مهم را رعایت کنید که عبارتند از:

تلویزیون شهری در هایپر مارکت‌ ها

تلویزیون شهری در هایپر مارکت‌ ها

  • نحوه صحیح خرید تلویزیون شهری در هایپر مارکت‌ ها

تلویزیون شهری در هایپر مارکت‌ ها جزو ابزارهای تبلیغاتی عظیم الجثه هستند که معمولاً قیمت بالایی نیز دارند، به همین دلیل بهتر است که با آگاهی و اطلاعات کافی نسبت به خرید آن اقدام کنید. در این خصوص ابتدا باید مکان نصب آن را مشخص کرده باشید. اگر هدف شما نصب آن در محیطی مانند آزمایشگاه باشد، در چنین حالتی باید یک تلویزیون با ابعاد معمولی را انتخاب کنید، یعنی هیچ نیازی نیست که شما مبالغ هنگفتی را برای خرید یک تلویزیون غول پیکر پرداخت کنید، مگر آن که محیط هایپر مارکت بسیار بزرگ بوده و ازدحام جمعیت در آن بالا باشد.

از طرف دیگر پیش از خرید، چند برند معتبر تولید کننده تلویزیون را با یک دیگر مقایسه کرده و از بین آن ها برندی را انتخاب کنید که محصولات خودش را با بالاترین کیفیت تولید ارائه می‌ دهد و توانسته است از جدیدترین تکنولوژی و فناوری برای ساخت تلویزیون خود بهره بگیرد، چون هر چه که تلویزیون شما بیش تر از تکنولوژی استفاده کرده باشد، قطعاً دست شما جهت تولید محتواهای خلاقانه و به روز بازتر خواهد بود.

موضوع دیگر توجه به قیمت‌ های این نوع وسیله‌ ها می‌ باشد. برای این کار نیز می توانید به نمایندگی‌ های رسمی و معتبر مراجعه کنید تا بتوانید این محصول را با قیمتی مناسب بخرید، البته هر چه که ابعاد تلویزیون بزرگ تر باشد، قیمت آن نیز بیش تر خواهد بود. شهرت و محبوبیت برند و تکنولوژی نوین به کار رفته در آن بی تاثیر بر روی قیمت نیستند.a

تلویزیون شهری در هایپر مارکت‌ ها

تلویزیون شهری در هایپر مارکت‌ ها

  • انتخاب مکان مناسب نصب

پس از خرید، نوبت به نصب کردن تلویزیون در هایپر مارکت می‌ رسد، برای این کار شما باید با دقت بالایی قسمت‌ های مختلف فروشگاه را بررسی کرده و مکانی را برای نصب انتخاب کنید که بیش تر از مکان‌ های دیگر در معرض دید مشتریان بوده و زاویه دید خوبی داشته باشد، به این ترتیب همزمان که مشتری شما در حال خرید کردن محصولات مختلف هایپر مارکت است، محتواها، کلیپ‌ها و تصاویر پخش شده از صفحه نمایشگر تلویزیون را نیز می‌ بیند.

انتخاب مکان نصب اهمیت بسزایی دارد و نباید آن را دست کم بگیرید، چون اگر صفحه نمایشگر از تمام زوایا و قسمت‌ های هایپر مارکت قابل رویت نباشد، قطعاً کم تر در معرض دید قرار می‌ گیرد که این موضوع می‌ تواند به ضرر شما تمام شود، چون احتمال دارد نتوانید به اهداف خودتان در روند اطلاع رسانی و تبلیغات برسید.

در این حالت فرض کنید که این مکان را برای اعلام برخی از اخبار بسیار مهم و اتفاقات روزانه انتخاب کرده باشید، اما تلویزیون شما در مکان مناسبی نصب نشده باشد، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ احتمال دارد در چنین وضعیتی بسیاری از خریداران بدون توجه به محتواهای پخش شده پس از خرید خودشان، هایپر مارکت را ترک کنند. پس سعی کنید مدت زمان بیش تری را جهت انتخاب مکان مناسب نصب در نظر بگیرید و حتی در این خصوص از راهنمایی و مشورت نصابان نیز استفاده کنید.

  • انتخاب محتواهای مناسب برای تلویزیون شهری در هایپر مارکت‌ ها

یک تلویزیون شهری در هایپر مارکت‌ ها می‌ تواند برای کارهای مختلفی از جمله اعلام اخبار روزانه، اطلاع رسانی به مردم، تبلیغ کسب و کارهای مختلف، برندینگ، ایجاد سرگرمی برای کودکان، فرهنگ سازی برای عموم مردم و غیره مورد استفاده قرار بگیرد. واضح است که محتواهای تولیدی برای هر کدام از موارد ذکر شده با یک دیگر کاملاً متفاوت باشد و برای کارهای مختلف ایده‌ ها و شیوه‌ذهای مختلفی برای ساخت محتوا به کار برود

مثلاً محتوایی که برای ایجاد سرگرمی کودکان ساخته می‌ شود با آن چه که به عنوان تبلیغ کسب و کار در نظر گرفته می‌ شود، بسیار متفاوت خواهد بود و باید ایده‌ های متفاوتی نیز برای ساخت آن ها در نظر داشته باشید تا بتوانید مخاطب را به خود جذب کرده و پیام خودتان را به آن ها منتقل کنید. پس از اجاره تلویزیون شهری و یا خرید آن شما یک مرحله دشوار دیگر نیز با عنوان ساخت محتوا در پیش دارید که برای این کار نیز باید بتوانید از توانایی‌ های افراد خبره و ماهر در این کار استفاده کنید.

موضوع مهم دیگر مکان مناسب برای پخش محتوای تولید شده می‌ باشد، مثلاً وقتی هدف استفاده از تلویزیون شهری در هایپر مارکت‌ ها است، مکانی برای تبلیغ محصولات مختلف گزینه ایده‌ آل و جذابی محسوب می‌ شود، چون معمولاً افراد برای خرید وارد چنین مکانی می‌ شوند، به همین دلیل به محتواهایی که در خصوص کالاها و محصولات مختلف باشد، توجه بیش تری خواهند داشت.

در این خصوص شما حتی می‌ توانید موضوع را به سمت تبلیغ محصولات ارائه شده همان هایپر مارکت سوق دهید که این موضوع قطعاً فروش بیش تر و بهتر محصولات را در پی خواهد داشت، چون مصرف کنندگان به تبلیغات پخش شده در تلویزیون‌ های شهری بیش تر اعتماد کرده و کالاهای تبلیغ شده از این نوع تلویزیون‌ ها را بهتر انتخاب می‌ کنند.

تلویزیون شهری در هایپر مارکت‌ ها

تلویزیون شهری در هایپر مارکت‌ ها

نتیجه‌ گیری

در این مقاله تلویزیون شهری در هایپر مارکت‌ ها را بررسی کردیم. هایپر مارکت‌ ها مکانی مناسب برای نصب تلویزیون شهری ایندور هستند که برای محیط‌ های سرپوشیده انتخاب می‌ شود، چون در طول روز افراد زیادی جهت خرید به این مکان‌ ها وارد شده و اگر تلویزیون در یک زاویه مناسبی نصب شده باشد، به اسانی می‌ توانند با محتواها و کلیپ‌ های تولید شده شما ارتباط برقرار کرده و از آن ها استفاده کنند که البته نکات مهمی برای استفاده کردن از تلویزیون ایندور در هایپر مارکت‌ ها وجود دارد و ما چند مورد مهم در این خصوص را ذکر کردیم.

در سایت ای اس آی لایت بیش تر در خصوص استفاده تلویزیون شهری در هایپر مارکت‌ ها و فروشگاه‌ ها و استفاده از دیگر ابزارهای تبلیغاتی مانند ویدئو وال یا بیلبورد تبلیغاتی آشنا شوید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *