مقالات

تلویزیون شهری سبز تر

تم

تلویزیون شهری سبز تر : چگونه نوآوری های هایک ویژن مصرف انرژی را کاهش می دهد و طول عمر را افزایش می دهد؟

هایک ویژن اثرات زیست محیطی را با دقت در نظر می گیرد و پایداری را در مرکز عملیات تجاری و استراتژی های توسعه محصول خود قرار می دهد. یکی از نمونه ها آخرین نسل نمایشگرهای LED هایک ویژن است که از فناوری پیشرفته برای کاهش مصرف انرژی تا ۵۰%*، افزایش چرخه عمر محصول و کمک به کاهش انتشار کربن استفاده می کند.

اکنون این یک مسئولیت اجتماعی برای هر سازمان است که ردپای کربن و سایر اثرات منفی زیست محیطی خود را به حداقل برساند. در هایک ویژن، این مسئولیت برای استراتژی زیست‌محیطی، اجتماعی و حاکمیتی بسیار مهم است و در حال بهینه‌سازی روش کار و توسعه فن‌آوری‌ها و محصولات جدید هستند تا به همه – از مشتریان گرفته تا شرکا – کمک کنند تا با هم همکاری کنند تا از منابع خود حداکثر استفاده را ببرند و تاثیر ما بر محیط زیست را به حداقل برسانند.

در همین حال، HIKVISION به طور مداوم برای کاهش ردپای کربن خود در مراحل مختلف توسعه محصول و عملیات تجاری – از مواد و انتخاب های طراحی گرفته تا تولید سبز و شیوه های پارک اداری کم کربن کار می کند.

یکی از راه‌های مهم مراقبت از محیط‌زیست هایک‌ویژن، بهینه‌سازی کارایی و پایداری محصولات است – از طراحی اولیه تا ساخت و تحویل به نصاب‌ها و مشتریان نهایی. یکی از نمونه‌های این طیف محصولات LED ما است که مصرف انرژی و انتشار کربن کلی را تا ۵۰% کاهش می‌دهد*.

تلویزیون شهری یا ویدئو وال؟

نوآوری برای سبزتر کردن نمایشگرهای  LED

هایک ویژن تعدادی نوآوری مهم در فناوری را اجرا کرده است که تلویزیون های شهری را سازگارتر با محیط زیست می کند.

۱ فناوری Flip-Chip CoB برای افزایش کارایی نمایشگرها

Flip-Chip CoB (Chip on Board)  نیاز به اتصال سیم‌های تراشه به برد مدار چاپی را از بین می‌برد و به پانل‌های LED اجازه می‌دهد مستقیماً به پایه بچسبند. این رویکرد سیم اتصال را از مسیر نور نمایشگر حذف می کند و از فاصله سطح تراشه LED ها در صفحه پشتیبانی می کند و درخشندگی و وضوح تصویر را به حداکثر می رساند. مهمتر از همه، حذف اتصالات سیم با Flip-Chip CoB، کارایی انرژی تلویزیون شهری را برای عملیات سبزتر افزایش می دهد. در عین حال، دمای تلویزیون شهری ۵ تا ۱۰ درجه کاهش می یابد و خطر آسیب به دانه های LED را کاهش می دهد و طول عمر محصول را افزایش می دهد.

 

۲ فناوری کاتد مشترک برای کاهش مصرف انرژی

این فناوری منبع تغذیه، که در نمایشگرهای LED هایک ویژن استفاده می‌شود، یک سیستم واحد را قادر می‌سازد تا ولتاژ صحیحی را برای تغذیه مهره‌های LED قرمز، سبز و آبی تامین کند. از آنجایی که دانه‌های قرمز به ولتاژ کمتری نیاز دارند، این فناوری به ما امکان می‌دهد مصرف انرژی را تا ۵۰%* در مقایسه با سیستم‌های منبع تغذیه سنتی کاهش دهیم. همچنین به این معنی است که صفحه نمایش ها خنک تر کار می کنند و دوام و در نتیجه پایداری آنها را به حداکثر می رساند.

 

۳ الگوریتم PixMaster برای تنظیم دقیق روشنایی تلویزیون شهری

PixMaster  از تجزیه و تحلیل سطح پیکسل استفاده می کند تا تشخیص دهد که چه نوع محتوایی در یک صفحه LED در زمان واقعی نمایش داده می شود و بر اساس آن روشنایی، کنتراست و سایر پارامترهای کلیدی را تنظیم می کند. این کار تجربه تماشا را بهبود می بخشد، اما – به طور بحرانی – مصرف انرژی و انتشار آلاینده های مرتبط را نیز کاهش می دهد.

 

۴ کابینت های آلومینیومی برای به حداکثر رساندن اتلاف گرما

کابینت های آلومینیومی نمایشگرهای هایک ویژن را پوشانده و محافظت می کند و از آنها در برابر همه عناصر محافظت می کند و از گریس سیلیکونی و هیت سینک برای به حداکثر رساندن اتلاف گرما استفاده می کند. این کار کابینت را قادر می‌سازد بدون تهویه مطبوع زیر ۶۰ درجه سانتیگراد* کار کند که می‌تواند مصرف انرژی و انتشار کل سیستم LED را تا حد زیادی کاهش دهد.

 

با عزم تزلزل ناپذیر برای افزایش بهره وری انرژی و پایداری همه محصولات، هایک ویژن به نوآوری نمایشگرهای LED خود برای دستیابی به عملیات سبزتر و حتی عملکرد بهتر ادامه خواهد داد.

منبع : هایک ویژن

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *