مقالات

تلویزیون شهری تالار عروسی و باغ تالار

تلویزیون شهری تالار عروسی و باغ تالار

تلویزیون شهری تالار عروسی و باغ تالار

تلویزیون شهری مخصوص تالار عروسی، یک تلویزیون با صفحه نمایش بزرگ است که به طور معمول در تالارهای عروسی برای نمایش فیلم ها، تصاویر و ویدیوهایی که به عنوان بخشی از مراسم عروسی مورد استفاده قرار می گیرند، استفاده می شود. این تلویزیون ها معمولاً دارای صفحه نمایش بزرگ، کیفیت تصویر بالا و انعطاف پذیری بالایی در ارائه محتوا به مهمانان هستند.

همچنین، برای ارائه بهترین تجربه بصری به مهمانان، تلویزیون های شهری مخصوص تالار عروسی معمولاً در مناطقی با نور کم نصب می شوند، به منظور کاهش تداخل با نور طبیعی و نمایش بهتر تصاویر و فیلم ها.

اگر شما به دنبال خرید یک تلویزیون شهری مخصوص تالار عروسی هستید، می توانید با تماس و گرفتن از تیم پشتیبانی اقدام به خرید کنید تا تمام مراحل و زوایا با شما چک شده و بعد بهترین نوع تلویزیون شهری مخصوص تالار عروسی به شما پیشنهاد شود. ما در این بخش به موضوعات زیر خواهیم پرداخت و مقداری نیز توضیح خواهیم داد.

پخش کلیپ عروسی در تالار

یکی از محبوب‌ترین فناوری‌های سمعی و بصری که اخیراً مورد توجه قرار گرفته است، استفاده از دیوارهای  LED برای پخش کلیپ عروسی در تالار است که بهترین راه برای خاطرانگیزتر شدن عروسی شماست. تلویزیون شهری یا ویدئو وال که در پخش این کلیپ ها استفاده می شود، مجموعه‌های بزرگ و بهم پیوسته از صفحه‌نمایش‌های LED هستند که با هم ترکیب می‌شوند تا تصاویر گسترده‌ای را ایجاد کنند تا مخاطبان را شگفت‌زده و جادو را به جشن‌ها اضافه کند.

چرا باید در مراسم عروسی خود یک دیوار ویدئویی LED داشته باشید؟

پخش کلیپ در عروسی با ویدئو وال

در عروسی‌های بزرگ، به‌ویژه آنهایی که مکان‌های باز یا فضای باز دارند، با استفاده از LCD یا LED می‌توانند مهمان‌ها را در سراسر محوطه ببینند و همه را هماهنگ کنند. دیوارهای ویدئویی LED بسیار بزرگ و قابل توجه هستند و یک رسانه عالی برای شیفته نگه داشتن همه در مراسم هستند.

صفحه نمایش های ویدئویی LED را می توان به گونه ای ترتیب داد که روش های متعددی برای سرگرم کردن و درگیر کردن مخاطبان و مهمانان شما ایجاد کنند. با تلویزیون شهری یا ویدئو وال هایی که تصاویر واضح و باکیفیت را ارائه می دهند، می توانید نمایش دلخواه خود را در هر تعداد مکان عجیب و غریب و خارق العاده از چشم انداز کنار صخره تا حلقه های زحل، پخش کنید.

در عروسی های بزرگ، برای هر مهمانی، مشکل است که دید واضحی از عروس و داماد داشته باشد. دیوارهای ویدئویی LED یکی از راه‌هایی است که می‌توان این مشکل را حل کرد و حتی مهمان‌های پشت سالن می‌توانند از نزدیک در مراسم شرکت کنند و همه چیز را ببینند.

راه‌اندازی تلویزیون شهری مخصوص تالار عروسی چگونه است و به نحوی از آن استفاده کنیم؟

در راه‌اندازی تلویزیون شهری چند مورد باید رعایت شود یک زاویه دید مخاطب با نمایشگر مخصوص تالار عروسی است.

در مرحله بعد فاصله نمایشگر تالار با مخاطبین می باشد و نیاز دارد تا با تنظیماتی که تیم فنی به شما آموزش خواهند داد کیفیت تصاویر را با بالاترین حد خود به نمایش در آورید.

مزایای استفاده از تلویزیون شهری مخصوص تالار عروسی در مراسم عروسی

تلویزیون شهری مخصوص تالار عروسی یا تلویزیون شهری مخصوص باغ تالار ها می توانند با نمایش تصاویر و فیلم‌هایی از دوران عاشقی و نامزدی، یا فیلم‌هایی از خاطرات جالب جشن عروسی مورد استفاده قرار گیرد که لحظه خاطره انگیزی در مراسم خود داشته باشند.

مقایسه تلویزیون شهری مخصوص تالار عروسی با دیگر تجهیزات نمایش تصویر در تالارهای عروسی

برخی از ویدئو پروژکتور تالار عروسی برای نمایش تصاویر آن مراسم استفاده می کنند که در صورت خرابی دیگر دسترسی به تعمیرکار و رفع خرابی آن نخواهند داشت و تمام برنامه نمایشی کاملا منتفی خواهد شد ولی در نمایشگر مخصوص تالار عروسی در صورت خرابی یک قطعه بدون نیاز به داشتن فنی خاصی میتوانید قطعه معیوب را در کمتر از ۲ دقیقه تعویض کرد و به ادامه مراسم پرداخت، برخی از تالار ها نیز از نمایشگر های ویدئو وال برای این کار استفاده می کنند که از لحاظ کیفیت بتوانند خروجی کار را در بالاترین حد خود نگه دارند و در صورت نیاز مجموعه ای اس آی لایت ویدئو وال مخصوص تالار عروسی و ویدئو وال مخصوص باغ تالار را ارئه می کند ولی باید شرایط نگه داری این قطعات را یاد بگیرید و در غیر اینصورت ویدئو وال پیشنهاد نمی شود.

راهنمای درخواست استفاده تلویزیون شهری مخصوص تالار عروسی

با توجه به نیازهای خود و میزان بودجه، چه نوع تلویزیونی برای استفاده در مراسم هایی که در تالار خود برگزار می نمایید ، زاویه دید ، فاصله صفحه نمایش تا مخاطبین، مقدار نور، رطوبت محیط ، دمای محیط انتخاب کنید.

روش‌هایی برای بهینه‌سازی کیفیت تصویر تلویزیون شهری مخصوص تالار عروسی

نمایش تصاویر با کیفیت یکی از مواردی است که میزان رضایت مشتری شما را بالا خواهد برد و منجر به انتخاب تالار یا باغ تالار شما از سوی مشتریان یا شرکت های تشریفاتی می شود، پس در نظر داشته باشید که این مورد یکی از حساس ترین موارد است. انتخاب ماژول هایی با دات پیچ پایین ، خروجی با کیفیت تصاویر و کلیپ های مخصوص که قرار است در مراسم پخش شوند.

 

حتماً از زمان عقد قرارداد با مشتری خود با ایشان هماهنگی های لازم جهت سایز تصاویر ، کیفیت تصاویر ، فرمت های قابل پخش را انجام دهید و چند روز قبل از شروع مراسم نیزبا مشتری خود فایل های نهایی چک شود. استفاده از نرم افزارهای حرفه ای کمک شایانی به شما خواهد کرد.

 

تلویزیون شهری تالار عروسی و باغ تالار چیست؟

تلویزیون شهری یک نوع تلویزیون خاص است که به‌طور اختصاصی برای استفاده در سالن‌های بزرگ و تالارهای عروسی طراحی شده است. این تلویزیون‌ها از طراحی خاص و محکمی برخوردار هستند که برای نصب و استفاده در محیط‌های بسیار بزرگ و پرجمعیت مناسب هستند.

مزایایی تلویزیون شهری در تالار

تلویزیون شهری دارای مزایای فراوانی است که می‌توان به عمر طولانی، کیفیت تصویر بسیار بالا، پوشش تصویری بزرگ، صدای قوی و همچنین امکان نمایش تصاویر با رزولوشن بالا را نام برد. برای استفاده در تالارهای عروسی، تلویزیون شهری همچنین می‌تواند به‌ عنوان یک وسیله دیداری مهم و قابل اعتماد به شمار بیاید.

معایب تلویزیون شهری در تالار

یکی از معایب اصلی تلویزیون شهری هزینه‌ی بالای آن است. همچنین به دلیل این که این تلویزیون‌ها برای استفاده در سالن‌ها و تالارهای بزرگ طراحی شده‌اند، حمل و نصب آن‌ها نیز نیازمند کار گروهی و تجربه‌ی فنی است. همچنین، به دلیل این که این تلویزیون‌ها بسیار بزرگ هستند، در صورت عدم قرار گرفتن در محل مناسب، ممکن است برای تماشاگران آزاردهنده باشد.

چگونه می‌توان صدای تلویزیون شهری را با افکت های صوتی بهبود داد؟

صدای تلویزیون شهری با استفاده از افکت های صوتی مختلفی مانند equalizer و compressor بهبود داده می‌شود. برای مثال، استفاده از equalizer به شما کمک می‌کند تا فرکانس‌های مختلف صدا را با توجه به شرایط و محتوای صدا، بهینه کنید و با استفاده از compressor، می‌توانید حجم صدای بلند و کم را تعادل بخشید و باعث کاهش سطح نویز در تلویزیون شوید.

تلویزیون شهری تالار عروسی و باغ تالار

تلویزیون شهری تالار عروسی و باغ تالار

تلویزیون شهری باغ تالار

تلویزیون شهری به عنوان یک وسیله ارتباطی بین مهمانان و عروس و داماد در مراسم عروسی، بسیار مفید است. اما در فضای باز مانند باغ تالار، استفاده از تلویزیون شهری می تواند به دلایلی محدود شود. به طور معمول، تلویزیون شهری باغ تالار در فضای باز برای ارائه فیلم ها و ویدئو های خاطره انگیز از جشن عروسی استفاده می شود، بنابراین برای استفاده از نمایشگر باغ تالار در فضای باز باید از یک صفحه نمایش مناسب با وضوح بالا و در برابر نور خورشید مقاوم استفاده شود. همچنین، باید توجه داشت که در فضای باز ممکن است صدا و تصویر تلویزیون شهری به دلیل نویزهای خارجی و حضور مهمانان دچار اختلال شود. لذا برای استفاده بهینه از تلویزیون شهری در فضای باز، بهتر است از نمایشگرهای مخصوص فضای باز با ویژگی هایی مانند ضد آب، مقاوم در برابر نور خورشید و با وضوح بالا استفاده شود.

استفاده از تلویزیون شهری در مراسم‌های خارج از سالن در تالارهای عروسی

تلویزیون شهری های مخصوص باغ تالار در برابر گرما ، سرما و رطوبت مقاومت بالایی دارند و با توجه به شدت نوری که دارند  در زمان برگذاری مراسم کمک فروانی به نور محیط شما خواهد کرد. معمولا در فضای بیرونی که باغ تالار ها برای پذیرایی استفاده می کنند خسته کنند می باشد که با قرار دادن نمایشگر مخصوص می توانید هیجان و شادابی بیشتری را به حضار هدیه نمایید.

بررسی مزایا و معایب استفاده از تلویزیون شهری در فضای باز برای جشن عروسی

با توجه به توضیحات داده شده باز اقدام به مزایا و معایب تلویزیون شهری باغ تالا خواهیم کرد.

مزایا :

 • مقاوم در برابر گرما شدید
 • مقاوم در برابر رطوبت بالا
 • مقاوم در برابر سرمای شدید
 • تا حد زیادی مقاوم در برابر ضربه
 • داشتن نور زیاد و کم کردن هزینه نور پردازی در شب بخار نور نمایشگر

معایب :

 • زاویه دید کم
 • فاصله دید زیاد برای نمایش بهتر تصاویر
 • هزینه زیاد اولیه

نکاتی که در نصب تلویزیون شهری در فضای باز باید مد نظر قرار داد

سازه تلویزیون شهری مخصوص باغ تالار از اهمیت بالایی برخوردار است تا سلامت نمایشگر را در برابر باد و طوفان ها تضمین نماید. مورد بعد زاویه دید مخاطب با صفحه نمایشگر می باشد. میزان نور محیط در روز و شب مورد بعدی است که باید در نظر گرفته شود.

چگونگی انتخاب تلویزیون شهری مناسب برای استفاده در فضای باز در تالارهای عروسی

این مورد را در بالا نیز توضیح دادیم و بیشتر به محیط شما و نحوه استفاده و کاربری شما و در نهایت بودجه ای که برای تلویزیون شهری باغ تالار کنار گذاشته اید. در صورتی که سوالی دارید و در این مقاله ذکر نشده اعلام کنید تا به آن پاسخ دهیم یا با کارشناسان فروش یا فنی مجموعه ما در ای اس آی لایت تماس بگیرید تا راهنمای شما باشند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۲ رای

12 دیدگاه در “تلویزیون شهری تالار عروسی و باغ تالار

 1. داریوش طبیب‌زاده گفت:

  سلام وقت تون بخیر باشه، ُ

  آیا تلویزیون های شهری تالار عروسی و باغ تالار میتوانند تاثیر مثبتی بر صنعت عروسی داشته باشند؟؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   بله باعث رونق این صنف میشه به طوری که در آینده ای نزدیک تمامی تالار ها از تلویزیون شهری استفاده خواهند کرد.

 2. ارژنگ خوئینی‌ گفت:

  دوستان سوالی داشتم؟
  این تلویزیون در برابر شرایط آب و هوایی سخت، مقاوم هست؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   هر ماژول دمای کارکرد معین شده ای داره که در مشخصات هر ماژول ذکر شده است.

 3. حمیدرضا شیرمحمدی گفت:

  سلام و خدا قوت خدمت دوستان عزیز،
  چه فناوری ای جدیدی در تلویزیون های شهری تالار عروسی و باغ تالار مورد استفاده قرار خواهد گرفت؟؟؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   تکنولوژی متفاوت و جدیدی نسبت به سایر تلویزیون ها بکار نرفته است.

 4. حمیدرضا صابری گفت:

  این تلوزیون شهری که برای تالار عروسی و… هستش چه ویژگی هایی دارد که این تلویزیون رو مختص برای تالار عروسی در نظر گرفته اید؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   تفاوتی با سایر تلویزیون های شهری ندارند و ما فقط در این مقاله نکات ، مزایا و معایب استفاده از این تلویزیون ها را در تالار ها ذکر کرده ایم.

 5. محمد مجرد گفت:

  با سلام
  ایا در این تلویزیون ها می توان چند تصویر همزمان داشت ؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   بله بستگی به ویدیو پروسسوری که استفاده میکنید داره.

 6. مجرد گفت:

  سلام
  برای سن تالار پیشنهاد شما چه مدل تلویزیون شهری و چه ابعادی می باشد؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   بستگی به مکان نصب تلویزیون داره.
   ولی باید از ماژول های ایندور استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *