مقالات

۹ مکان مناسب برای نصب تلویزیون شهری

مکان مناسب برای نصب تلویزیون شهری

چه مکان‌ هایی برای نصب تلویزیون شهری مناسب هستند؟ چگونه می‌ توان یک مکان مناسب را برای نصب این نوع تلویزیون‌ ها انتخاب کرد؟ شما چه ایده‌ ها و پیشنهاداتی دارید؟ تلویزیون تبلیغاتی یک وسیله تبلیغاتی مدرن و البته پرکاربرد است که در حال حاضر جهت کارهای مختلفی از جمله اطلاع رسانی، تبلیغ برندها و محصولات مختلف مورد استفاده قرار می‌ گیرد، اما موضوع بسیار مهم در این خصوص نحوه نصب و جایگاه درست برای نصب آن می‌ باشد، چون یک جایگاه خوب می‌ تواند بیش ترین و بالاترین تاثیر را در موفقیت از استفاده تلویزیون شهری داشته باشد. در این مقاله ۹ مکان مناسب برای نصب تلویزیون شهری را معرفی می‌ کنیم.

۹ مکان مناسب برای نصب تلویزیون شهری

گفتیم که نصب کردن تلویزیون در یک مکان مناسب تاثیر مستقیمی در روند موفقیت ما جهت استفاده از این ابزار تبلیغاتی مفید و پرکاربرد دارد، به همین دلیل هنگام نصب حتما باید به مکان مناسب آن توجه داشته باشید که بهترین مکان‌ ها برای این کار گزینه‌ های زیر هستند:

مکان مناسب

خیابان پرتدد مکان مناسب برای نصب تلویزیون شهری

  1. خیابان‌ های پرتردد

از آن جایی که یکی از اهداف مهم تبلیغات جمعیت و شهروندان هستند، بنابراین یکی از مکان‌ های بسیار مهم و موثر خیابان‌ های پرتردد می‌ باشند، چون در این مکان‌ ها درصد بالایی از افراد هدف دسترسی قرار گرفته، بیش تر با محتواهای تولید شده ما در ارتباط هستند و از لحاظ الگوی رفت و آمد، میزان تردد، تعداد و نوع افراد و غیره یک انتخاب ایده آل محسوب می‌ شوند. موضوع مهم در خصوص خیابان‌ های پرتردد این است که در این مکان می‌ توان محتواهای مختلفی از جمله اخبار و اطلاع رسانی، تبلیغ محصول، فرهنگ سازی و هر گونه کلیپ دیگری را به نمایش گذاشت.

مکان مناسب

مراکز خرید یک مکان مناسب برای نصب تلویزیون شهری

  1. مراکز تجاری و خرید

یکی دیگر از مکان‌ هایی که با بازدید کنندگان و تردد بالا مواجه می باشد، مراکز تجاری و خرید است که گزینه بسیار خوب جهت نصب تلویزیون شهری می‌ باشد و می‌ توان نتیجه دلخواه را از این کار به دست آورد، چون همواره افرادی که در این مکان‌ ها سرگرم خرید هستند، می‌ توانند به آسانی محتواهای تولید شده ما را ببینند. مراکز تجاری و خرید بیش تر برای تبلیغ محصولات و برندها مناسب‌ تر هستند چون افراد را ترقیب به خرید آن ها خواهند کرد و آن ها به آسانی به محتواهای پخش شده از تلویزیون‌ های شهری اعتماد می‌ کنند.

  1. مراکز شهر

مراکز شهر مانند بلوارها و میدان‌ ها گزینه‌ ای بسیار ایده‌ آل جهت نصب تلویزیون شهری، ویدیو وال، بیلبورد تبلیغاتی و غیره محسوب می‌ شوند، چون از جمله مهم‌ ترین مکان‌ ها جهت تجمع مردم و تردد بالا می‌ باشند، به طوری که ما گاهی اوقات در طول روز بارها در این مکان‌ ها عبور می‌ کنیم. به همین دلیل جایگزینی یک تلویزیون در چنین مکانی فرصتی خوب جهت انتقال دادن پیام‌ های تبلیغاتی، اطلاع رسانی و اخبار و حتی فرهنگ سازی محسوب می‌ شود.

یعنی در مراکز شهر می توان هر گونه محتوای تولید شده را به نمایش گذاشت، چون معمولاً در چنین مکانی افراد با علایق و سلیقه‌ های مختلفی در حال عبور و مرور و تردد هستند.

  1. ایستگاه‌ های حمل و نقل

احتمالاً برای شما هم اتفاق افتاده باشد که گاهی اوقات در ایستگاه حمل و نقل مانند مترو، قطار، اتوبوس و حتی فرودگاه برای مدتی منتظر باشید، در این حالت وجود یک تلویزیون شهری، بیلبورد تبلیغاتی یا ویدئو وال می‌ تواند شما را سرگرم کند، به طوری که متوجه گذر زمان نشوید.

در واقع برای محتواهای بسیار مهم ایستگاه‌ های حمل و نقل گزینه بسیار خوبی محسوب می‌ شوند، چون بیش تر از مکان‌ های دیگر مورد توجه قرار می‌ گیرند، بنابراین مخاطب ارتباط موثرتری با آن برقرار می‌ کند. در این مکان‌ ها می‌ توان اطلاعات مهم در خصوص نحوه حمل و نقل عمومی، زمان حرکت وسیله مورد نظر، تبلیغ مکان‌ های توریستی و گردشگری و غیره را از تلویزیون شهری یا ویدیو وال پخش کرد.

  1. فروشگاه‌ های زنجیره‌ ای

امروزه بسیاری از مردم فروشگاه‌ های زنجیره‌ ای را برای خرید خود انتخاب می‌ کنند، در واقع این مکان‌ ها به یکی از قطب‌ های خرید شهروندان تبدیل شده‌ اند، به همین دلیل است که معمولاً در داخل فروشگاه یا مقابل آن ها تلویزیون‌ های شهری نصب شده را می‌ بینیم که معمولاً نیز از آن جهت تبلیغات فروشگاه خود و محصولات عرضه شده در آن جا استفاده می‌ کنند.

  1. مکان‌ های گردشگری

اگر قصد خرید تلویزیون شهری و یا اجاره تلویزیون شهری را دارید، مکان های گردشگری را برای نصب آن فراموش نکنید، چون در این مکان‌ ها توریست‌ های داخلی و خارجی همواره در تردد هستند و می‌ توان برند یا محصول مورد نظر و یا حتی مکان‌ های گردشگری مختلف را از طریق این تلویزیون‌ ها به نمایش درآورد که قطعاً مورد توجه بسیاری از این افراد قرار می گیرد.

مکان مناسب

مکان ورزشی مکان مناسب برای نصب تلویزیون شهری

  1. مکان‌ های ورزشی و تفریحی

سالن‌ های ورزشی استادیوم‌ ها برای سرگرمی و پارک‌ ها از دیگر مکان‌ های مناسب جهت نصب کردن تلویزیون شهری می‌ باشند، چون امروزه بسیاری از افراد بخشی از زمان خود را در مکان‌ های تفریحی و ورزشی می‌ گذرانند و در این حالت وجود یک تلویزیون شهری یا بیلبورد تبلیغاتی می‌ تواند نوعی وسیله سرگرم کننده خوب و مفید برای آن ها باشد.

  1. هتل‌ ها و رستوران‌ ها

امروز بسیاری از هتل‌ های بزرگ و معروف در قسمت لابی و سالن انتظار خود دارای تلویزیون شهری و یا بیلبوردهای تبلیغاتی هستند، بنابراین اگر شما مجبور باشید، مدتی را در این مکان‌ ها بگذرانید، وجود تلویزیون می‌ تواند برای شما مفید باشد.

  1. برج ها

برج‌ ها نیز مکانی ایده‌ آل برای نصب کردن انواع تلویزیون‌ های شهری، بیلورد تبلیغاتی و ویدئو وال هستند، به طوری که می‌ توان محتواهای قوی و خاص را در چنین مکان‌ هایی به نمایش گذاشت که از جمله آن ها معرفی برندهای خاص و معتبر است.

نتیجه‌ گیری

در این مقاله ۹ مکان مناسب برای نصب تلویزیون شهری را بررسی کردیم. گفتیم که وجود مکان مناسب جهت نصب ارتباط مستقیمی با موفقیت ما در این کار دارد، به همین دلیل بهتر است که بر روی این موضوع دقت کافی داشته باشید. در سایت ای اس آی لایت بیش تر با نحوه نصب تلویزیون شهری، مکان مناسب جهت نصب و غیره آشنا شوید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۶ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *