مقالات

تلویزیون شهری در قم

تلویزیون شهری در قم

تلویزیون شهری چیست؟ تلویزیون شهری در قم به چه صورت است؟ آیا با نحوه استفاده، نصب و راه‌ اندازی انواع مختلف تلویزیون های شهری آشنا هستید؟ این تلویزیون‌ ها چه مزایا و کاربردهایی دارند؟ امروزه تلویزیون‌ های شهری که به دو نوع تلویزیون شهری ایندور و اوتدور موجود هستند، توانسته‌ اند جایگزین خوبی برای ابزارهای تبلیغاتی سنتی مانند بروشور یا بنرها باشند که با اهداف مختلفی مانند برندینگ و تبلیغات پا به عرصه وجود گذاشته اند و در حال حاضر این تلویزیون‌ ها نه تنها به کلان شهرها که حتی به شهرهای کوچک و محیط‌ های کوچک نیز راه پیدا کرده اند به طوری که نمونه‌ هایی از آن را می‌ توانید در هر شهری ببینید.

موضوع قابل توجه درباره تلویزیون‌ های شهری نحوه خرید، راه‌ اندازی و حتی نحوه تولید محتوا و کلیپ‌ های مفید و موثر با آنها می‌ باشد. در این مقاله نیز نصب و راه‌ اندازی تلویزیون شهری در قم را بررسی می‌ کنیم.

نصب و راه اندازی تلویزیون شهری در قم

گفتیم که تلویزیون‌ های شهری از بهترین و موثرترین راه‌ ها برای انجام دادن کارهای متفاوتی مانند فرهنگ سازی، اطلاع رسانی عمومی، پخش اخبار، برندینگ و تبلیغات محصول و غیره می‌ باشند که روز به روز استفاده از آنها رو به گسترش است، به طوری که در تمامی شهرها راه پیدا کرده‌ اند، یکی از این شهرهای بزرگ نیز شهر قم است. اما برای نصب و راه‌ اندازی کردن تلویزیون شهری در قم و استفاده بهینه از آن چند نکته مهم زیر را مدنظر داشته باشید:

تلویزیون شهری در قم

تلویزیون شهری در قم

  1. انتخاب مکان مناسب

پس از اجاره تلویزیون شهری یا خرید تلویزیون شهری، اولین موضوع مهمی که در خصوص استفاده بهینه از آن مطرح می‌ شود، انتخاب کردن یک مکان مناسب برای نصب می‌ باشد. این موضوع نیز با نوع محتوای تبلیغی ما در ارتباط مستقیم است، یعنی شما باید متناسب با موضوع مورد تبلیغ تان مکان مناسبی را برای نصب انتخاب کنید.

مثلاً فرض کنید هدف شما تبلیغ کسب و کار یا یک برند خاص است، در این حالت می‌ توانید هر مکانی از جمله بلوارها، میادین، خیابان‌ های پرردد، چهارراه‌ ها و حتی فضاهای بسته مانند فروشگاه‌ ها، رستوران‌ ها، مراکز خرید و غیره را برای نصب تلویزیون انتخاب کنید، به بیانی می‌ توان گفت که هیچ گونه محدودیتی در این کار ندارید، اما گاهی اوقات شما با یک هدف خاص مانند ایجاد سرگرمی برای کودکان و ایجاد فرهنگ سازی عمومی تلویزیون را انتخاب می‌ کنید که در چنین مواقعی حتماً باید به دنبال مکانی متناسب با آن باشید تا بتوانید نتیجه مطلوب از نصب آن و تبلیغ محتوای خود به دست بیاورید.

  1. اجاره یا خرید تلویزیون شهری در قم

جهت استفاده از تلویزیون شهری در قم می توانید علاوه بر خرید، آن را به صورت اجاره‌ ای نیز یا در اختیار داشته باشید که این موضوع نیز به مدت زمان استفاده شما از تلویزیون شهری بستگی دارد، مثلاً گاهی اوقات تلویزیون شهری را تنها برای یک محدوده زمانی خاصی نیاز داریم و پس از آن تلویزیون کاملاً بی‌ استفاده خواهد بود، در این حالت بهتر است اجاره تلویزیون شهری را جایگزین خرید آن کنید که قطعاً هزینه‌ های آن نیز کمتر خواهد بود، اما برعکس گاهی اوقات شما برای مدت زمان طولانی و یا حتی مداوم قصد نصب کردن یک تلویزیون شهری را دارید.

مانند مواقعی که صاحب یک کسب کار یا برند بزرگ هستید و هدف شما اطلاع رسانی و تبلیغات به صورت مستمر و دائم است که در این حالت خرید تلویزیون شهری مقرون به صرفه بوده و گزینه مناسب‌ تری می‌ باشد.

چون در این حالت تنها یک بار مبلغی را جهت خرید تلویزیون شهری و نصب و راه‌ اندازی آن خواهید پرداخت و پس از آن شما نیاز به هیچ گونه هزینه‌ ای جهت تبلیغات مختلف خود ندارید، اما اگر تلویزیون به صورت اجاره‌ ای باشد، مدت زمان مشخص و معینی برای آن در نظر گرفته می‌ شود که پس از این زمان شما موظف هستید تلویزیون را تحویل دهید.

تلویزیون شهری در قم

تلویزیون شهری در قم

  1. تلویزیون شهری اوتدور یا ایندور

یکی دیگر از نکات مهم در خصوص خرید تلویزیون شهری این است که به نوع آن برای فضای باز یا بسته توجه کنید. دو نوع متفاوت تلویزیون شهری اوتدور برای فضاهای باز و ایندور برای فضاهای بسته طراحی شده است که البته این دو نوع تلویزیون تفاوت‌ های چشم گیری با یک دیگر دارند. مثلاً تلویزیون شهری اوتدور بسیار مقاوم است، به طوری که به تلویزیون ضد آب نیز معروف می‌ باشد که می‌ تواند در برابر عوامل مختلف از جمله تغییرات جوی کاملاً مقاوم بوده و هیچ گونه آسیبی نبیند، اما در عوض وضوح تصاویر در آن کمی پایین است.

این موضوع در انواع تلویزیون شهری ایندور کاملاً برعکس است، یعنی این نوع تلویزیون‌ ها از ظرافت بیش تری برخوردار هستند، اما در عوض دارای یک رزولوشن و وضوح تصویر بسیار خوب و بالا می‌ باشند، بنابراین توصیه می‌ کنیم هیچ گاه این دو تلویزیون را به جای یک دیگر استفاده نکنید، چون قطعاً نوع تلویزیون شهری ایندور در فضاهای باز مورد آسیب و خرابی قرار گرفته و در مدت زمان کوتاه از بین خواهد رفت.

تلویزیون شهری در قم

تلویزیون شهری در قم

  1. ابعاد و اندازه

موضوع دیگر در خصوص نصب و راه‌ اندازی تلویزیون شهری در قم، توجه به ابعاد و اندازه آن است که این موضوع نیز باید حتماً مطابق با محیط مناسب جهت نصب محتواهای مورد نظر برای تبلیغات و میزان بودجه و سرمایه ما انتخاب شود. چون تلویزیون‌ های شهری ابعاد مختلفی دارند و شما برای کارهای کوچک می توانید ابعاد کوچک‌ تر را نیز در نظر بگیرید، اما برای برخی برندها و کسب و کارهای کلان واضح است که تلویزیون در ابعاد بزرگتر بسیار مناسب‌ تر است و خروجی بهتری خواهد داشت.

نتیجه‌ گیری

در این مقاله نصب و راه‌ اندازی تلویزیون شهری در قم را بررسی کردیم. از آن جایی که امروزه تلویزیون‌ های شهری به کلیه شهرهای بزرگ و کوچک راه پیدا کرده‌ اند، رفته رفته جایگزین ابزارهای تبلیغاتی پیشین می‌ شوند که البته نحوه نصب و راه‌ اندازی کردن، انتخاب ابعاد و اندازه مناسب و غیره جهت استفاده از آن بسیار مهم هستند. در سایت ای اس آی لایت  بیش تر با نحوه اجاره تلویزیون شهری و ویدیو وال، نحوه خرید و راه‌ اندازی بیلبورد تبلیغاتی و غیره آشنا شوید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۷ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *