مقالات

تاثیر بازاریابی و فروش بر تلویزیون شهری در سال ۱۴۰۳

تلویزیون شهری و تاثیر آن بر بازاریابی و فروش

تلویزیون شهری چه تاثیری بر بازاریابی و فروش محصولات دارد؟ آیا می‌توان جهت تبلیغات، بازاریابی و فروش بیشتر انواع محصولات بر روی تلویزیون‌های شهری حساب باز کرد؟ از مهم‌ترین اهداف و شاید بتوان گفت اولین و مهم‌ترین هدف طراحی و تولید تلویزیون شهری استفاده از آن به عنوان یک ابزار تبلیغاتی مدرن و پیشرفته می‌باشد که به این طریق می‌توان شیوه‌های سنتی تبلیغاتی را دور زد و یک روش نوین، کارآمد و با بازخورد بیشتر را جایگزین آن کرد.

یکی از مهم‌ترین کارهایی که می‌توان با تلویزیون شهری انجام داد بازاریابی و فروش می باشد که شما می‌توانید به شیوه‌های نوین تبلیغاتی محتواهای مورد نظرتان را تولید کرده و به تبلیغ کسب و کار خودتان از طریق تلویزیون شهری بپردازید. در این مقاله تلویزیون شهری و تاثیر آن بر بازاریابی و فروش را بررسی می کنیم.

 

 

تلویزیون شهری و تاثیر آن بر بازاریابی و فروش

گفتیم که یکی از موارد استفاده رایج و البته از اصلی‌ترین موارد استفاده تلویزیون شهری برای تبلیغات، بازاریابی و فروش بیشتر محصولات می‌باشد، به همین دلیل است که امروزه صاحبان بسیاری از مشاغل کلان و تولید کنندگان بزرگ خرید تلویزیون شهری را در راس بسیاری از کارهای خود قرار داده و با استفاده از آن در محیط‌های مختلف اقدام به تبلیغات و فروش بیش تر می‌ کنند. در واقع تلویزیون شهری یک راه موثر و مفید برای بازاریابی و فروش می‌ باشد، به طوری که در حال حاضر در روند تبلیغات، به نمایش درآوردن کلیپ‌های آموزشی و سرگرم کننده، اطلاع رسانی و اعلام اخبار روزانه و غیره گوی سبقت را از دیگر شیوه‌ها ربوده است.

استفاده از یک تلویزیون شهری به شیوه درست و مناسب و البته در مکانی کاملاً مناسب می‌ تواند تاثیرات زیر را در این زمینه داشته باشد:

 

تلویزیون شهری و تاثیر آن بر بازاریابی و فروش

بازاریابی برای گروه‌ذهای هدف

نصب تلویزیون شهری با ابعاد بزرگ در مکان‌های پرتردد و شلوغ شهر موجب می‌شود که برای روند تبلیغات گروه‌های هدف بیشتری با تبلیغ مورد نظر شما مواجه شوند که این امر به نوبه خود ارزش تبلیغات انجام شده در این نمایشگرها را بالاتر برده و می‌تواند به بازاریابی و فروش بهتر محصولات ختم شود. طبق آمارهای اعلام شده بیشتر مخاطبین تلویزیون‌های دیجیتالی که در فضاهای باز نصب می‌شوند، افرادی هستند که دارای مشاغل ثابت و همچنین پردرآمد می‌باشند، به طوری که ۶۰ درصد از این مخاطبین را مدیران ارشد، میانی و حتی کارمندان اداری تشکیل می‌دهند که از توان خرید بالایی برخوردار می‌باشند.

در واقع تلویزیون‌های شهری از جمله ابزارها و وسایل ارتباطی کاربردی و موثر هستند که دارای پتانسیل بسیار خوب و قابل توجهی می‌باشند. از قابلیت‌های خوب آن نیز پوشش دادن یک محدوده گسترده، به نمایش درآوردن ارزش اصلی یک برند و هدف قرار دادن گروه کثیری از مخاطبان می‌باشد. به این ترتیب اگر شما بتوانید تلویزیون را در ابتدا در یک مکان مناسب نصب کنید که حداکثر بازخورد از طرف مخاطبین را داشته باشد و در وهله بعدی نیز بتوانید به شیوه درست و موثر کلیپ‌های تبلیغاتی را تولید کنید، به جرات باید گفت که تبلیغ از طریق تلویزیون شهری کارآمدترین و بهترین روش تبلیغاتی در روند بازاریابی و فروش بیش تر خواهد بود.

 

تلویزیون شهری و تاثیر آن بر بازاریابی و فروش

 

فروش بیشتر و جذب مشتری

با توسعه یافتن فناوری و تکنولوژی امکان نمایش دادن بسیاری از تبلیغات به صورت سه بعدی از این نمایشگرها ایجاد شده است که به این ترتیب تاثیرگذاری آن در روند افزایش فروش محصول و جذب مخاطب قابل توجه می‌باشد. در بیشتر مواقع همین تبلیغات به شیوه درست است که می‌تواند فروش محصولات مختلف را برای ما رقم بزند که البته در این کار استعداد و خلاقیت نیز مطرح است، چون محتواهای تولید شده ارتباط مستقیمی با میزان رضایت و جلب توجه مخاطب خواهند داشت.

در این خصوص نیز شما می‌توانید با تولید محتواهای بسیار کوتاه و البته موثر به این هدف خود نیز نزدیک‌تر شوید. تاثیر محتواهای تولید شده آنقدر زیاد است که گاهی اوقات یک کار خلاقانه می‌تواند رهگذران عادی را به مشتریان دائمی شما تبدیل کند. تنها کافی است که در این زمینه مشتری از محتوای تولید شده شما خوشش بیاید و مدت زمانی را مقابل تلویزیون شهری درنگ کند.

 

تلویزیون شهری و تاثیر آن بر بازاریابی و فروش

 

قابلیت تبلیغات گسترده

تاثیر مهم دیگری که تلویزیون شهری در روند بازاریابی و فروش محصولات دارد، این است که می‌توان در سطح گسترده‌ای تبلیغات را انجام داد، چون این تلویزیون‌ها برخلاف برخی دیگر از شیوه‌ های تبلیغاتی پوشش دهی بالایی دارند، به این ترتیب مخاطبان زیادی با آن برخورد کرده و با تبلیغ محصولات مورد نظر آشنا می‌شوند، چون این تلویزیون‌ها به طور معمول در اماکن و معابر عمومی نصب می‌شوند که از جمله این مکان‌ها خیابان‌ها و میادین اصلی در کلان شهرها، سردرب برج‌ها و رستوران‌های بزرگ، ورودی بلوارها و غیره می‌باشد، به این ترتیب وقتی که شما بابت تبلیغات و بازاریابی از تلویزیون شهری هزینه می‌کنید.

این هزینه‌ها توجیه پذیر هستند، چون در کوتاه مدت می‌توانید به اهداف خود دست یافته و موفقیت بالایی در روند تبلیغات به دست بیاورید. موضوعی که در خصوص روش‌ های سنتی امکان‌پذیر نبود و همواره یکی از مشکلات رایج برای تبلیغ محصولات مختلف محسوب می‌ شد، چون تولید کنندگان مجبور بودند که از راه‌ هایی مانند چاپ بنر یا بروشور در این روند استفاده کنند که البته در این زمینه موفقیت‌ های قابل توجهی نصیب این کسب و کارها نمی‌ شد و تنها افراد محدودی می‌توانستند با چنین شیوه‌ های تبلیغاتی برخورد کرده و یا نسبت به خرید آنها اقدام کنند.

نتیجه‌ گیری

در این مقاله تاثیر تلویزیون شهری در بازاریابی و فروش محصولات مختلف را بررسی کردیم. از مهم‌ ترین اهداف جهت استفاده از وسیله‌ های مدرنی مانند ویدئو وال یا تلویزیون شهری بازاریابی و فروش محصولات است که توسط مشاغل کلان و بسیاری از تولید کنندگان انجام می‌شود، چون تجربه ثابت کرده است این شیوه تبلیغاتی قابل قیاس با دیگر شیوه‌ ها نیست و خروجی و بازخورد بسیار خوب و بالایی داشته است.

به همین دلیل است که استفاده از تلویزیون شهری روند رو به رشدی داشته و مورد توجه مشاغل مختلف قرار گرفته است. در سایت بیش تر با تاثیر تلویزیون شهری در بازاریابی و فروش محصولات، نحوه درست استفاده از تلویزیون شهری، نحوه درست تولید محتواها و کلیپ‌ های تبلیغاتی و غیره آشنا شوید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *