مقالات

ویدئو وال در قم

ویدئو وال در قم

ویدئو وال در قم چیست؟ آیا می‌ دانید ویدیو وال چه کاربردی دارد و جهت چه نوع فعالیت‌هایی مناسب است؟ ویدیو وال نیز مانند تلویزیون شهری یک وسیله تبلیغاتی مدرن است که در حال حاضر با اهداف مختلفی مانند نمایش دادن تبلیغات و برندینگ، اطلاع رسانی کردن و غیره در مکان‌های مختلف سرپوشیده یا فضاهای باز کاربرد دارد، حتی می‌توانید از این وسیله در منازل و فضاهای کوچک نیز استفاده کنید، چون تکنولوژی که در ساخت ویدئو وال به کار رفته است، موجب شده است یک وسیله بسیار مهم در حوزه تبلیغات باشد که در حال حاضر نیز استفاده از آن به شهرهای مختلف راه یافته است و استفاده از آن رو به روز در حال گسترش است. یکی از این شهرها نیز قم می‌باشد که شما می‌توانید برای کارهای مختلفی مانند اطلاع رسانی، برندینگ و کسب و کار مورد نظرتان در آنجا راه‌اندازی کنید. در این مقاله نحوه خرید، راه‌اندازی و استفاده از ویدئو وال در قم را بررسی می‌کنیم.

نحوه خرید و راه‌اندازی ویدئو وال در قم

اگر جهت راه‌اندازی و استفاده از ویدئو وال در قم را انتخاب کرده‌اید، پس پیشنهاد می‌کنیم قبل از آنکه خرید و راه‌اندازی آن را انجام دهید، به مواردی که در ادامه توضیح خواهیم داد، توجه داشته باشید:

ویدئو وال در قم

ویدئو وال در قم

  • نکات مهم برای خرید ویدیو وال

ویدیو وال یک وسیله گران قیمت با ابعاد بزرگ است که شما باید برای خرید آن مبلغ بالایی را پرداخت کنید که این موضوع در خصوص خرید تلویزیون شهری و بیلبورد تبلیغاتی نیز صدق می‌کند. پس لازم است که قبل از انجام خرید حتماً آشنایی خوبی با برند تولید کننده آن، نحوه استفاده از آن و غیره داشته باشید تا پس از خرید متحمل پرداخت هزینه‌های هنگفت نشوید. در این خصوص می‌توانید محصولات تولید شده توسط برندهای مختلف را با یکدیگر مقایسه کرده و از بین آنها برندی را انتخاب کنید که در عین داشتن کیفیت خوب و بالا از تکنولوژی جدید نیز در ساخت محصول خود استفاده کرده باشد، چون هرچه ویدیو وال انتخابی شما به روزتر باشد، قطعاً شما می‌توانید ایده‌های خلاقانه‌ای را با آن تولید کرده و با استفاده از آن به نمایش بگذارید. از طرفی نیز شما باید همین اطلاعات را در خصوص قطعات و لوازم جانبی آن مانند کنترلر داشته باشید. چون کنترلر از ابزارهای بسیار مهم ویدئو وال و تلویزیون شهری محسوب می‌شود که با استفاده از آن می‌توانید محتواهای تولید شده را هدایت و مدیریت کنید و کیفیت آن به اندازه کیفیت یک ویدیو وال اهمیت دارد. چون وسیله‌ای مانند تلویزیون شهری یا ویدئو وال برای استفاده‌های مکرر و مداوم انتخاب می‌شوند، ایجاب می‌کند شما یک کنترلر با کیفیت را برای آن انتخاب کنید که جوابگوی مصرف مداوم شما باشد. در این خصوص توجه داشته باشید که سیگنال‌های ورودی و خروجی در این وسیله قابل تنظیم نیستند و این شما هستید که باید تعیین کنید از hdml استفاده می‌کنید یا دیگر سیگنال‌ها.

ویدئو وال در قم

ویدئو وال در قم

  • انتخاب تعداد نمایشگرها در ویدیو وال

پس از آنکه اطلاعات لازم در خصوص برندهای مختلف را به دست آورده و توانستید گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید، حال نوبت آن است که تعداد نمایشگرها در ویدئو وال را نیز انتخاب کنید، در این خصوص ابتدا شما باید مساحت همان محلی را به دست بیاورید که تصمیم دارید ویدئو وال را در آنجا نصب کنید. عامل دوم در تعیین کردن تعداد نمایشگرها در واقع تعداد مخاطبانی می‌باشد که شما تصمیم دارید محتواهای تولید شده خودتان را برای آنها به نمایش بگذارید. پس برای اینکه بتوانید یک تجربه کاربری متفاوت و خوب را به وجود بیاورید، حتماً باید اندازه ویدیو وال با توجه به تعداد مخاطبان به گونه‌ای انتخاب شود که همه آنها بتوانند از این وسیله استفاده لازم را ببرند.

به این ترتیب می‌توانید ابعاد نصب را خودتان تنظیم و انتخاب کنید و این ابعاد دارای طول و یا عرض کاملاً متفاوت و یا یکسانی باشند. انتخاب طول و عرض یکسان احساسی شبیه به تماشای صفحه نمایشگر تلویزیون را ایجاد می‌کند که این ویژگی برای به تصویر کشیدن فیلم‌ها مناسب است.

از طرفی نحوه نصب را می‌توانید به صورت افقی یا عمودی در نظر بگیرید که این موضوع نیز دقیقاً به محیط مورد نظر شما و اهدافی که برای دستیابی به آنها از ویدئو وال استفاده می‌کنید و حتی محتواهای تولید شده، بستگی دارد.

ویدئو وال در قم

ویدئو وال در قم

  • نحوه صحیح نصب و راه‌اندازی ویدئو وال در قم

حال که توانستید نوع ویدئو وال، ابعاد و اندازه و حتی کنترلر مناسب آن را انتخاب کنید، در این مرحله باید به فکر نصب کردن و راه‌اندازی درست آن باشید که مرحله‌ای بسیار مهم و حساس جهت استفاده از ویدئو وال محسوب می‌شود. این موضوع حتی در خصوص اجاره تلویزیون شهری و خرید آن یا حتی خرید بیلبورد تبلیغاتی اهمیت دارد. در این مرحله شما نیاز به یک سازه خوب و مستحکم دارید که حتماً توسط یک فرد ماهر به صورت کاملاً فنی و مهندسی طراحی و اجرا شود. اجرای درست یک سازه را دست کم نگیرید، چون به همان اندازه مهم است که نصب و استفاده از ویدئو وال اهمیت دارد. از طرفی تنها مستحکم بودن سازه کفایت نمی‌کند و سازه مورد نظر شما باید زیبایی بصری نیز ایجاد کند تا نظر رهگذران و مخاطبان به آن جلب شود.

پس پیشنهاد می‌کنیم اگر خودتان فردی ماهر و آچار به دست هستید، اما همچنان از افراد متخصص در این زمینه استفاده کنید تا مجبور نشوید پس از نصب متحمل پرداخت هزینه‌ های هنگفتی جهت برطرف کردن عیوب و یا تعمیرات مجدد سازه شوید. این افراد حتی می‌توانند در خصوص استفاده درست و نگهداری صحیح ویدئو وال به شما کمک کنند.

نتیجه‌ گیری

در این مقاله راه‌اندازی و استفاده از ویدئو وال در قم را بررسی کردیم. اگر شما برای نصب ویدئو وال در قم را انتخاب کرده‌اید، این شهر یکی از شهرهای پرتردد و بزرگ کشور است که همواره مخاطبان زیادی محتواهای تولید شده شما را خواهند دید، بنابراین اگر بتوانید ویدیو وال را در یک مکان مناسب و ایده‌آل نصب کنید، قطعاً نتایج مطلوبی را از این کار به دست می‌آورید. در سایت ای اس آی لایت بیشتر با نکات و موارد مهم در خصوص راه‌اندازی کردن ویدئو وال، انتخاب محیط مناسب برای نصب آن، نکات مهم در خصوص نحوه خرید آن و غیره آشنا شوید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *