مقالات

دلایل استفاده از ویدئو وال در اتاق های کنفرانس

استفاده از ویدئو وال

چرا از ویدئو وال در اتاق کنفرانس استفاده می‌ شود؟ مزیت‌ ها و دلایل استفاده کردن از ویدیو وال در سالن‌ های کنفرانس چیست؟ ویدئو وال یکی از ابزارهای پیشرفته و مدرن تبلیغاتی است که امروزه جهت نمایش دادن ویدیوها، تصاویر، فیلم‌ ها و غیره استفاده می‌ شود. استفاده از این وسیله به شما امکان می‌ دهد تا محتوای مورد نظر را به صورت یکپارچه و در ابعاد بزرگ به نمایش بگذارید. یکی از مکان‌ هایی که ویدئو وال مورد استفاده قرار می‌ گیرد سالن‌ های کنفرانس می‌ باشد که برای استفاده از آن نیز دلایل زیادی وجود دارد. در این مقاله دلایل استفاده از ویدئو وال در سالن کنفرانس را بررسی می‌ کنیم.

دلایل استفاده از ویدئو وال در اتاق های کنفرانس

استفاده کردن از ویدئو وال در سالن‌ های کنفرانس برای شرکت کنندگان این امکان را به وجود می‌ آورد به آسانی به کلیه اطلاعات گرافیکی تسلط داشته باشند، اما به طور کلی دلایل و مزیت‌ های استفاده از ویدئو وال در اتاق‌ های کنفرانس به شرح زیر هستند:

  • پخش ویدیویی با کیفیت بالا

یکی از اصلی‌ ترین دلایل استفاده از ویدئو وال در سالن‌ های کنفرانس تبلیغات و پخش ویدیویی به صورت رنگی و با کیفیت بسیار بالا می‌ باشد، یعنی شما با استفاده از این دستگاه قادر به پخش کلیه ویدیوهای ضبط شده خواهید بود، از طرفی چون این تصاویر به صورت رنگی و با کیفیت هستند مخاطب ارتباط خوبی با آن ها برقرار می‌ کند.

استفاده از ویدئو وال

استفاده از ویدئو وال در اتاق های کنفرانس

  • قابلیت پخش آنلاین

ویژگی دیگری که ویدئو وال مانند تلویزیون شهری از آن برخوردار می باشد، این است که قابلیت پخش زنده و مستقیم کلیه ویدیوها را دارد. این ویژگی چنین امکانی را برای شرکت کنندگان به وجود می‌ آورد تا بتوانند با مکان‌ های مختلفی در ارتباط باشند. برای مثال فرض کنید که یک برنامه ویژه فرهنگی در شهرهای مختلف در حال برگزاری می‌ باشد. در حالت عادی این امکان برای شرکت کنندگان وجود ندارد که در تمامی شهرها حضور داشته باشند، اما وقتی از یک ویدئو وال با کیفیت خوب و بالا در سالن کنفرانس استفاده شود، افراد می‌ توانند از روند برنامه مورد نظر در کلیه شهرها مطلع شوند.

  • رزولوشن بالای نمایشگر

یکی دیگر از دلایل استفاده از ویدئو وال‌ ها در سالن‌ های کنفرانس این است که این وسیله بسیار پیشرفته است و طبق متدها و تکنولوژی‌ های روز طراحی ساخته شده است. به همین دلیل نمایشگرهای آن دارای رزولوشن و کیفیت تصاویر بالایی هستند. کیفیت تصاویر بالا در چنین وسیله کاربردی اهمیت بسیار زیادی دارد، چون هدف معرفی محتوای تولید شده به مخاطب است و یک کیفیت تصویر و رزولوشن بالا است که می‌ تواند مخاطب را به خود جلب کند.

استفاده از ویدئو وال

استفاده از ویدئو وال در اتاق های کنفرانس

  • طراحی مدولار ویدئو وال‌ ها

در کلیه ویدیو وال‌ های جدید از طراحی مدولار جهت نمایشگرها بهره گرفته می‌ شود که یک گزینه مثبت و قابل توجه در این ابزارهای تبلیغاتی محسوب می‌ شود.

  • کنتراست بالای تصاویر

این که شما بتوانید یک محتوای تولید شده را در کنار رزولوشن بالا با کنتراست و کیفیت بالای تصاویر پخش کنید، اهمیت بسیار زیادی دارد، چون هدف شما هنگام استفاده از ویدئو وال در واقع ایجاد یک ارتباط متقابل با مخاطب می‌ باشد. مانند زمانی که شما در حال شرکت در یک برنامه زنده تلویزیونی هستید و از طریق ویدئو وال با مراکز بسیاری از استان‌ ها در ارتباط می‌ باشید. حال تصور کنید در چنین حالتی کیفیت و کنتراست ویدئو وال بالا نباشد، چه اتفاقی می‌ افتد؟ قطعاً شرکت کنندگان در چنین حالتی نمی‌ توانند ارتباط کافی با دیگر مکان‌ ها داشته باشند و عدم وضوح و کنتراست بالای تصویر در روند ارتباط تداخل ایجاد خواهد کرد.

  • با دوام بودن

ویدئو وال‌ ها از با دوام‌ ترین و مستحکم‌ ترین ابزارهای تبلیغاتی مدرن محسوب می‌ شوند که می توانید به وفور از آن ها استفاده کنید، بدون آن که هیچ گونه مشکلی پیدا کنند. این ویژگی موجب شده است که استفاده از آن ها در مکان‌ هایی مانند اتاق‌ های کنفرانس رواج پیدا کند، چون بازدید کنندگان این اطمینان را دارند که ویدیو وال آن ها می‌ تواند جوابگوی استفاده مکرر آن ها باشد.

  • قابلیت ایجاد نمایش ال ای دی

ویدیو وال‌ ها این قابلیت را دارند که بتوانیم نمایشگرهای ال ای دی را با آن ها ایجاد کنیم. یعنی می‌ توان با استفاده از آن ها به تغییر شکل محتواها یا بزرگ کردن آن ها پرداخت.

این ویژگی در هنگام به نمایش گذاشتن محتواهای مختلف اهمیت پیدا می‌ کند که هدف نشان دادن جزئیات بیش تر در آنها می‌ باشد.

استفاده از ویدئو وال

استفاده از ویدئو وال در اتاق های کنفرانس

  • قابلیت کنترل از مرکز

ویدیو وال را می‌ توان با نمایشگرهای ال ای دی ترکیب کرد و در نهایت نیز امکان کنترل کردن آنها از مرکزی کاملاً واحد وجود دارد. به این ترتیب بدون نیاز در سالن‌ های کنفرانس به صورت جداگانه می‌ توان محتواهای پخش شده از چندین سالن را به طور هم زمان از مرکز کنترل کرده و در صورت نیاز آن ها را تغییر داد.

  • مجهز به ال ای دی‌های روشن

ویدیو وال ال ای دی‌ های بسیار روشنی دارد که می‌ تواند دید خوب و بالایی را در شرایط مختلف به وجود بیاورد، بنابراین این امکان را برای اپراتور ایجاد می‌ کنند تا از نمایشگرها در اتاق‌ های روشن و حتی مقابل نور و خورشید استفاده کنند.

  • حفظ کنتراست در نور مستقیم

اگر شما از ویدئو وال در مکانی استفاده کنید که در معرض نور مستقیم است و یا هدف شما استفاده از فیلترهای خاکستری باشد که موجب تضعیف نور خارجی می‌ شوند، هیچ نگرانی جهت کیفیت و کنتراست تصاویر نداشته باشید، چون نمایشگر ال ای دی ویدئو وال در چنین شرایطی به هیچ وجه کنتراست خودش را از دست نخواهد داد.

نتیجه‌ گیری

در این مقاله دلایل استفاده از ویدئو وال در اتاق‌ های کنفرانس را بررسی کردیم. ویدیو مانند تلویزیون شهری، بیلبورد تبلیغاتی و غیره از جمله مدرن‌ ترین ابزارها و وسیله‌ های تبلیغاتی محسوب می‌ شود که در مکان‌ های متفاوتی مانند سالن‌ های کنفرانس مورد استفاده قرار می‌ گیرد. در واقع قابلیت‌ های خوب این وسیله است که امکان استفاده از آن را برای چنین مکان‌ هایی فراهم کرده است. در مجموعه ای اس آی لایت بیش تر با مزیت‌ های استفاده از ویدئو وال در اتاق کنفرانس، خرید انواع وسیله‌ های تبلیغاتی مانند خرید تلویزیون شهری، ویدئو وال، بیلبورد تبلیغاتی و غیره آشنا شوید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *