دسته بندی ها
وب سایت رسمی شرکت ASI

تلویزیون شهری مجتمع تجاری و تفریحی

تلویزیون شهری مجتمع تجاری و تفریحی

تلویزیون شهری مجتمع تجاری و تفریحی

تلویزیون شهری مجتمع تجاری و تفریحی یکی از امکاناتی است که در مجتمع‌های تجاری و تفریحی مانند مجتمع‌های خرید و سرگرمی و مراکز تجاری مختلف قابل دسترسی است. این تلویزیون‌ها عموماً در نقاط عمومی مانند سالن‌های ورزشی، پارکینگ‌ها، سالن‌های منتظران، رستوران‌ها، فست‌فودها و غیره نصب می‌شوند.

تلویزیون شهری برای اطلاع‌رسانی به جامعه محلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این اطلاع‌رسانی شامل اطلاعاتی مانند برنامه‌های رویدادها، اعلان‌های شهری، تبلیغات محلی و خدمات محلی است. برخی تلویزیون‌های شهری همچنین اخبار محلی و اطلاعات را به روز می‌کنند.

استفاده از تلویزیون شهری به عنوان یک روش ارتباطی مؤثر برای جامعه محلی است و می‌تواند به ترویج تجارت محلی کمک کند. همچنین، این تلویزیون‌ها می‌توانند به عنوان یک وسیله تفریحی برای مراجعه‌کنندگان مجتمع‌های تجاری و تفریحی نیز مورد استفاده قرار گیرند.

 

چه مدل تلویزیون‌ها در مجتمع تجاری و تفریحی استفاده می‌شود؟

بسته به نوع محیط شما نوع نمایشگر های تبلیغاتی مجتمع تجاری و تفریحی فرق دارد اگر مکانیت شما سرپوشیده است باید از تلویزیون شهری های ایندور و مخصوص داخل سالن استفاده نمایید و اگر هم محیط کوچکی دارید و نیاز به نمایشگر های کوچک تبلیغاتی دارید و فاطله دید مشتری با تلویزیون شهری مجتمع تجاری و تفریحی کم است بهتر است از ویدئو وال برای این منظور استفاده نمایید، ولی اگر فضای شما در محیط باز قرار دارد بهتر است از تلویزیون شهری های اوت دور استفاده نمایید که مناسب این محیط ها هستند.

 

تلویزیون شهری مجتمع تجاری و تفریحی

تلویزیون شهری مجتمع تجاری و تفریحی

 

چگونه می‌توان تلویزیون‌ها را به صورت بهینه در مجتمع تجاری و تفریحی قرار داد؟

بحث بر سر این موضوع زیاد است و اگر قرار باشد یک حالت بهینه را در نظر بگیرید باید به چند نکته اساسی توجه فرمایید.

 1. محتوای جذاب: برای جذب نظر مخاطبان، محتوای تلویزیون باید جذاب، متنوع و با کیفیت باشد. برای مثال، می‌توانید فیلم‌های تبلیغاتی، تصاویر با کیفیت از محصولات یا خدمات خود را به صورت چرخشی و در مدت زمان مناسبی بر روی صفحه نمایش تلویزیون نمایش دهید.
 2. محتوای ارزشمند: بهتر است محتوای تلویزیون شما برای مخاطبان ارزشمند باشد و مورد توجه آن‌ها قرار گیرد. برای مثال، می‌توانید اخبار و اطلاعات مربوط به صنعت یا نشان دادن فیلم‌های آموزشی در حوزه کسب و کار خود را به نمایش بگذارید.
 3. مکان‌گذاری: مکان‌گذاری تلویزیون در محیطی با رویکرد بهینه می‌تواند تاثیر بسیاری در جذب مخاطبان داشته باشد. بهتر است تلویزیون در جایی قرار داده شود که افراد بتوانند به راحتی به آن دسترسی پیدا کنند و بهترین زاویه دید را داشته باشند. همچنین می‌توانید برای جلب توجه بیشتر، تلویزیون را در نزدیکی محل‌هایی که تردد افراد بیشتری دارند، قرار دهید.
 4. در نهایت تنظیمات تلویزیون شهری مجتمع تجاری و تفریحی به صورت اصولی است.

 

تلویزیون شهری مجتمع تجاری و تفریحی

تلویزیون شهری مجتمع تجاری و تفریحی

 

برخی از سوالاتی که در چندین سال از ما پرسیده شده است:

 

آیا مجتمع‌های تجاری و تفریحی معمولاً از سیستم‌های ماهواره‌ای برای دریافت برنامه‌های تلویزیونی استفاده می‌کنند؟

خیر برنامه ها از قبل تولید شده و در لیست پخش مجتمع قرار میگیرد و توسط اپراتور خود به‌صورت آفلاین و یا آنلاین کنترل می شود.

 

چگونه می‌توان به صورت مؤثر از نمایشگر تبلیغاتی مجتمع تجاری و تفریحی در راه‌اندازی تبلیغات در مجتمع تجاری و تفریحی استفاده کرد؟

استفاده از نمایشگر تبلیغاتی در مجتمع تجاری و تفریحی می‌تواند به عنوان یکی از روش‌های مؤثر برای تبلیغات و ترویج کسب و کار شما باشد. در اینجا به تعدادی از روش‌های مؤثر برای استفاده از نمایشگر تبلیغاتی در مجتمع تجاری و تفریحی را بررسی می‌کنیم:

 1. انتخاب موقعیت مناسب: در انتخاب موقعیت نمایشگر تبلیغاتی باید دقت کنید که آن را در جایی قرار دهید که به شدت دیده شود. به عنوان مثال، شما می‌توانید نمایشگر تبلیغاتی خود را در محل ورودی به مجتمع تجاری و تفریحی قرار دهید.
 2. استفاده از تصاویر جذاب: در تبلیغات خود از تصاویری جذاب و پویا استفاده کنید. تصاویری که بتوانند توجه مخاطب را به خود جلب کنند و احساس ارتباط و همبستگی با کسب و کار شما را القا کنند.
 3. نمایش ویدئوهای تبلیغاتی: ویدئوهای تبلیغاتی می‌توانند جذابیت بیشتری برای تبلیغات شما به ارمغان آورند. در این حالت باید مطمئن شوید که ویدئو شما جذاب و پویا باشد و به شدت دیده شود.
 4. استفاده از متن‌های کوتاه و جذاب: اطمینان حاصل کنید که متن تبلیغاتی شما کوتاه، جذاب و روان باشد. مخاطبان کوتاه‌ترین زمان ممکن را صرف مشاهده تبلیغات می‌کنند، بنابراین باید از عبارات کوتاه و جذاب استفاده کنید تا ارتباط مخاطب با تبلیغات شما بیشتر شود.
تلویزیون شهری سیار یا پرتابل
ادامه مطلب

در کل، استفاده از نمایشگر تبلیغاتی در مجتمع تجاری و تفریحی اگر با توجه به موقعیت، تصاویر جذاب، ویدئوهای تبلیغاتی، متن کوتاه و جذاب و استفاده از نمایشگرهای تبلیغاتی هوشمند انجام شود، می‌تواند به عنوان یکی از روش‌های مؤثر برای تبلیغات و ترویج کسب و کار شما باشد.

 

چه انواع محتوای تلویزیونی در مجتمع تجاری و تفریحی پخش می‌شود؟

اصلی ترین محتوایی که در تلویزیون شهری های مجتمع تجاری و تفریحی پخش می شود طبق صحبت های قبلی بسته به هدف شما از تهیه این نمایشگر های تبلیغاتی و نوع محیط شما دارد، در ادامه با ذکر چند مثال بیشتر توضیح می دهیم.

شما اگر دارای یک پاساژ بزرگ باشید پس نیاز به پخش تبلیغات کسبه ای که دارید و محصولات و نشانی دقیق آنها در پاساژ خود دارید و عکس ، کلیپ تبلیغاتی این دوستان را پخش می نمایید ولی اگر یک مجتمع تفریحی آبی باشید نوع محتوای شما کاملا تغییر خواهد کرد و بخش های مختلف مجتوع آبی خود را به حضار به نمایش در میاورید که با مراجعه مخاطب بیشتر اقدام به فروش بلیط بیشتر یا بازدید و استفاده از بخش مختلف مجتمع آبی شما کنند . اگر یک مکان تفریحی بزرگ داشته باشید که مکان ی بازدیدی و تفریحی زیادی داشته باشید اطلاع رسانی ها ، نمایش و امکانات مختلف مکان هایی که در اختیار دارید رابه مخاطب خود نمایش می دهید تا آنها با بازدید و مراجعه به آن محل ها از همه امکان تفریحگاه شما بهره ببرند.

در کل در نمایشگر های تبلیغاتی تصاویر ، فیلم ، کلیپ ، تیزر های تبلیغاتی را نمایش می دهیم تا مخاطب هدف را بیشتر جذب نماییم.

 

چگونه می‌توان برای کاهش هزینه‌های تلویزیون در مجتمع تجاری و تفریحی اقدام کرد؟

شما قبل از خرید باید به چند نکته توجه فرمایید .

1- هدف از خرید تلویزیون شهری مناسب مجتمع تجاری و تفریحی

2- نوع فضا نصب تلویزیون شهری مجتمع تجاری و تفریحی

3- بودجه خرید تلویزیون شهری مجتمع تجاری و تفریحی

4- فاصله دید نمایشگر مجتمع تجاری و تفریحی با مخاطبین

اینها بخشی از نکات مهم قبل از خرید تلویزیون شهری مجتمع تجاری و تفریحی است تا هزینه های اولیه شما به شدیت پایی بیایید و درنظر داشته باشید برخی از قطعات تلویزیون های شهری مجتمع تجاری و تفریحی هزینه نگهداری بالایی دارد و باید شرایط خاصی را برایشان فراهم نمایید. پس این نکات در آینده به شما کمک خواهد کرد با هزینه نگهداری کمتری مواجه شوید و هزینه های بعدی را در بر نداشته باشد.

تلویزیون‌ تعاملی چیست؟
ادامه مطلب

حتما شرایط نگهداری این نمایشگر های تبلیغاتی مجتمع تجاری و تفریحی را از بخش فنی مجموعه ای اس آی لایت بپرسید و به اپراتور مخصوص این نمایشگر ها یاد بدهید تا دچار مشکلات نا خواسته نشوید.

برنامه ریزی برای دریافت هزینه نیز می تواند بخش زیادی از هزینه های نمایشگر را جبران کند و پیشنهاد می کنیم حتما در این باره با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید تا راهنمایی ها و تجارب خود را در اختیار شما قرار دهند.

 

آیا در مجتمع تجاری و تفریحی از تلویزیون‌های تعاملی استفاده می‌شود؟

بله، در بسیاری از مجتمع‌های تجاری و تفریحی، از تلویزیون‌های تعاملی برای ارائه خدمات و سرگرمی به مشتریان استفاده می‌شود. این تلویزیون‌ها، که به عنوان تلویزیون‌های هوشمند شناخته می‌شوند، قابلیت اتصال به اینترنت و دسترسی به برنامه‌های مختلف را دارا هستند.

برخی از کاربردهای تلویزیون‌های تعاملی در مجتمع‌های تجاری و تفریحی عبارتند از:

 • نمایش آگهی‌ها و تبلیغات: تلویزیون‌های تعاملی به مجتمع‌های تجاری و تفریحی این امکان را می‌دهند تا آگهی‌های تبلیغاتی را به نمایش بگذارند و با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند.
 • ارائه خدمات اطلاعاتی: تلویزیون‌های تعاملی می‌توانند به عنوان منبعی برای ارائه اطلاعات و خدمات مورد نیاز مشتریان، مانند دستورالعمل‌های ایمنی، نقشه‌های مکانی و فرصت‌های شغلی، استفاده شوند.
 • ارائه سرگرمی: تلویزیون‌های تعاملی می‌توانند به عنوان منبعی برای سرگرمی مشتریان در مجتمع‌های تجاری و تفریحی استفاده شوند، مانند بازی‌های آنلاین و فیلم‌های پخش شده.
 • بهبود تجربه مشتری: تلویزیون‌های تعاملی می‌توانند بهبود تجربه مشتری در مجتمع‌های تجاری و تفریحی را فراهم کنند، به عنوان مثال، با ارائه دسترسی به برنامه‌های تلویزیونی ورزشی، اخبار، و رویدادهای زنده.

در صورت نیاز به تلویزیون های تعاملی می توانید با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نمایید و سفارش خود را در این زمینه ثبت نمایید.

 

چه اقداماتی برای تضمین ایمنی و سلامت کاربران تلویزیون شهری در مجتمع تجاری و تفریحی انجام می‌شود؟

رعایت فاصله مناسب از دسترسی افراد غیر مرتبط با فضای تلویزیون شهری مجتمع تفریحی و تجاری

محل نصب درست و سازه مقاوم در برابر اتفاقات ناخواسته مثل زلزله ،

مهار نمایشگر مجتمع تفریحی و تجاری تا در صورت اتفاقات ناخواسته ایمینی مردم را تا حد زیادی را تضیمن کند.

نصب تابلو های راهنما در اطراف نمایشگر تبلیغاتی مجتمع تفریحی و تجاری تا با رعایت این نکات از اخطرات احتمالی مطلع شوند.

 

چگونه می‌توان مانیتورهای دیجیتالی را در مجتمع تجاری و تفریحی برای نمایش تلویزیونی استفاده کرد؟

مانیتورهای دیجیتال یا همان ویدئو وال ها بیشتر برای فضایی که کوچک هستند و مخاطب فاصله کمی با این نمایشگر ها دارد استفاده می شوند و حتما برای این نمایشگر های دیجیتال محافظ از صفحه قرار دهید تا در صورت شیطنت افراد خسارتی به صفحه نمایشگر تبلیغاتی شما وارد نشود.

 

هزینه تبلیغات در تلویزیون شهری مجتمع تجاری و تفریحی چقدر است؟

این یک نکته خیلی شخصی است و بسته به هزینه های خرید ، نگه داری و مکانیت مجتمع و میزان مخاطب و نوع فعالیت آن مکان دارد و همچنین مدت زمان نمایش آن تبلیفات تاثیر دارد و نمی شود قیمتی برایش به صورت عمومی در نظر گرفت. برای مثال یک پاساژ با 10 طبقه در منطقه یک شهر تهران با حداقل 500 واحد تجاری که یک نمایشگر با ابعاد شش متر در پنج متر دارد و بازدید کنندگان این مجتمع بیش از 5000 نفر در روز است را در نظر بگیرید بخواهد برای 15 ثانیه یک تبلیغات را در این مجتمع پخش کند با یک پاساژ 3 طبقه با حدود 40 واحد صنفی که همه تولیدی هستند و در حدود 800 مراجعه کنند در پایین شهر تهران است و نمایشگر تبلیغاتی این مجتمع در ابعاد دو متر در دو متر است آیا یکی است؟ مثلاً خیر چون همه موراد متغییر است و حتی در بیشتر مواقع نزدیک به هم نیستند.

تابلو روان
ادامه مطلب

 

چگونه می توانم محتوای تبلیغاتی خود را برای نمایش در تلویزیون شهری مجتمع تجاری و تفریحی طراحی کنم؟

بهتر است که از یک نفر که حرفه اصلی اش تهیه و تولید محتوای تبلیغاتی است بخواهید این کار را برای شما انجام دهد .

اما در کل برای طراحی محتوای تبلیغاتی برای نمایش در تلویزیون شهری مجتمع تجاری و تفریحی، می توانید به مراحل زیر توجه کنید:

۱. هدف تبلیغاتی خود را مشخص کنید:

در ابتدا باید هدفی که می خواهید با تبلیغات خود دست یابید را مشخص کنید. برای مثال، آیا می خواهید فروش محصولات خود را افزایش دهید یا بیشترین آگاهی را درباره برند خود برای مخاطبان به ارمغان بیاورید؟

۲. مخاطبان خود را بشناسید:

باید با دقت مخاطبانی که می خواهید به آنها اعلامیه کنید را بشناسید. آیا این مخاطبان مشتریان حالی شما هستند یا می خواهید بیشتر مخاطبان جدید به خود جذب کنید؟

۳. پیام تبلیغاتی خود را طراحی کنید:

حالا که هدف خود را مشخص کرده و مخاطبان خود را شناخته اید، می توانید پیام تبلیغاتی خود را طراحی کنید. برای این کار، باید پیام خود را ساده و واضح نگه داشته و از تصاویر جذاب و جذاب استفاده کنید.

۴. برنامه تبلیغاتی خود را برای تلویزیون شهری مجتمع تجاری و تفریحی طراحی کنید:

با توجه به هدف، مخاطبان و پیام تبلیغاتی خود، می توانید برنامه تبلیغاتی خود را برای نمایش در تلویزیون شهری مجتمع تجاری و تفریحی طراحی کنید. برای مثال، باید زمان نمایش تبلیغات خود را برای هر روز و ساعت روز برنامه ریزی کنید.

5. پخش تبلیغات خود را نظارت کنید:

پس از تولید محتوای تبلیغاتی، باید پخش آن را نظارت کنید تا مطمئن شوید که محتوای تبلیغاتی شما به درستی در تلویزیون شهری مجتمع تجاری و تفریحی نمایش داده می شود.

6. ارزیابی عملکرد تبلیغات خود:

پس از پخش تبلیغات، باید عملکرد تبلیغات خود را ارزیابی کنید و بررسی کنید که آیا هدف تبلیغاتی خود را به دست آورده اید یا خیر. برای این کار، می توانید از ابزارهای ارزیابی تبلیغاتی و نظارت بر بازخوردهای مخاطبان استفاده کنید. با توجه به این بازخوردها، می توانید اقداماتی برای بهبود تبلیغات خود انجام دهید.

در کل، برای طراحی محتوای تبلیغاتی در تلویزیون شهری مجتمع تجاری و تفریحی، باید هدف، مخاطبان، پیام تبلیغاتی، برنامه تبلیغاتی، تولید محتوا، پخش و ارزیابی عملکرد تبلیغاتی را در نظر داشته باشید. همچنین می توانید از تجربیات شرکت‌های دیگر در این زمینه نیز استفاده کنید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با مجموعه ای اس آی لایت تماس بگیرید یا در انتهای این بخش سوال خود را مطرح نمایید تا به سوال شما در اسرع وقت پاسخ دهیم.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
0 مقایسه
خانه