مقالات

تلویزیون شهری در کاشان

تلویزیون شهری در کاشان

تلویزیون شهری در کاشان چیست و انواع آن کدام است؟ آیا با کاربردها و نحوه استفاده از تلویزیون شهری در کاشان آشنا هستید؟ یک تلویزیون شهری چه کارایی‌ ها و ویژگی‌ هایی دارد؟ با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از ابزارهای تبلیغاتی ساده و ابتدایی مانند بنر یا بروشور کم کم جای خودشان را به ابزارهای تبلیغاتی پیشرفته دادند که از آن جمله می‌ توان ویدئو وال، انواع تلویزیون شهری و بیلبورد تبلیغاتی را نام برد.

این ابزارها مانند راه‌ های تبلیغاتی ساده محدود نیستند و سطح وسیعی را تحت پوشش خود قرار می‌ دهند. به همین دلیل است که استفاده از آنها مدت اندکی پس از ورودشان به بازار گسترش چشمگیر پیدا کرد و در حال حاضر در بسیاری از شهرهای بزرگ یا کوچک این وسیله‌ها را می‌بینیم. در این مقاله نیز استفاده از تلویزیون شهری در کاشان را بررسی می‌کنیم.

استفاده از تلویزیون شهری در کاشان

اگر برای استفاده از تلویزیون شهری در کاشان را انتخاب کرده‌اید، پیش از هر اقدام دیگری ابتدا باید اطلاعات جامع و کاملی درباره نحوه خرید تلویزیون شهری مناسب، نحوه نصب و راه‌اندازی کردن آن و غیره داشته باشید. برخی از این اطلاعات لازم عبارتند از:

تلویزیون شهری در کاشان

تلویزیون شهری در کاشان

  • خرید تلویزیون شهری در کاشان

تلویزیون‌های شهری با اهداف مختلف و به دو صورت ایندور برای فضاهای بسته و اوتدور برای فضاهای باز طراحی شده‌اند که ویژگی‌های آنها با یکدیگر متفاوت بوده و شما باید متناسب با محیط نصب آنها را انتخاب کنید. موضوع مهم دیگر برندی است که تلویزیون شهری را تولید کرده است. در حال حاضر برندهای زیادی این وسیله کاربردی را تولید می‌کنند، بنابراین شما پیش از آنکه خرید کنید ابتدا اطلاعات کاملی در خصوص این برندها به دست بیاورید، اپشن‌ها و قابلیت‌های هر کدام را با یکدیگر سنجیده و سپس خرید خودتان را انجام دهید.

موضوع قیمت بحث دیگری است که در ارتباط با خرید و اجاره تلویزیون شهری مطرح می‌شود. برند و ابعاد تلویزیون در تعیین قیمت بسیار تاثیرگذار هستند، بنابراین سعی کنید به دنبال ابعادی از تلویزیون شهری بروید که به کارتان می‌آید، چون در صورت خرید تلویزیون‌های شهری غول پیکر با ابعاد و اندازه‌های بسیار بزرگ ناگزیر باید مبالغ هنگفتی را نیز پرداخت کنید، این در حالی است که گاهی ممکن است شما تنها برای برخی از فعالیت‌های جزئی نیاز به تلویزیون شهری داشته باشید، بنابراین خرید تلویزیون بیش از ابعاد مورد نظر مقرون به صرفه نیست.

تلویزیون شهری در کاشان

تلویزیون شهری در کاشان

  • خرید قطعات و لوازم جانبی تلویزیون

هر گونه وسیله الکتریکی قطعا دارای برخی قطعات و لوازم جانبی می‌باشد که وجود آنها برای استفاده از آن وسیله ضروری می‌باشد، که شما باید آنها را نیز تهیه کنید. تلویزیون شهری نیز به همین شکل است و نیاز به برخی قطعات جانبی مانند کنترلر دارد که یک قطعه بسیار کاربردی در تلویزیون‌های شهری می‌باشد و بدون وجود آن نمی‌توانید از تلویزیون شهری استفاده کنید. کنترلر جهت کنترل کردن محتواهای تولید شده در تلویزیون استفاده می‌شود، بنابراین کیفیت و کارایی آن بسیار مهم است و باید بتواند از از برنامه‌های مختلف پشتیبانی کند. البته قیمت آن جدا از قیمت تلویزیون شهری می باشد و شما باید آن را به صورت جداگانه تهیه کنید.

  • طی کردن مراحل قانونی نصب

تلویزیون شهری وسیله‌ای است که در اماکن عمومی مانند خیابان‌های بزرگ، چهارراه‌ها، پارک‌ها، بلوارها و میادین نصب می‌شود، به همین دلیل است که شما پیش از اقدام به نصب آن حتماً باید هماهنگی‌های لازم با شهرداری را انجام داده و مجوز این کار را دریافت کرده باشید. برای گرفتن مجوز نیز نباید هیچگونه بدهی به شهرداری داشته باشید، از طرفی نیز فعالیت شما باید زیر نظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و محتواهای تولید شده شما کاملاً مطابق با قوانین و مقررات کشور باشد، پس برای این منظور پس از آنکه مکان مناسب را جهت نصب انتخاب کردید، نسبت به طی کردن مراحل قانونی آن نیز اقدام کنید.

تلویزیون شهری در کاشان

تلویزیون شهری در کاشان

  • مراحل نصب تلویزیون شهری در کاشان

مرحله آخر و البته بسیار مهم استفاده از تلویزیون‌ های شهری نصب و راه‌اندازی آنها می‌باشد. در این مرحله ابتدا باید طرح و نقشه ستون و پایه تلویزیون توسط مهندسین ارائه شود، سپس مطابق با این نقشه شما مواد و مصالح لازم را آماده کرده و پایه مورد نظر را بسازید. توجه کنید که این پایه باید بسیار اصولی و دقیق ساخته شود، از طرفی می‌توانید زمان بیشتری جهت نمای بیرونی پایه صرف کنید تا ظاهری زیبا به وجود بیاید.

فراموش نکنید که ساخت ستون و پایه تلویزیون شهری چه اهمیت بالایی دارد، چون باید استحکام و دوام کافی را داشته باشد تا بر اثر عوامل طبیعی مانند باران، باد یا زلزله آسیب نبیند. برای ساخت ستون و پایه از موادی مانند بتن و آهن استفاده می‌شود، یعنی ابتدا با استفاده از میلگردها آرماتوربندی انجام شده و سپس مرحله بتن‌ریزی آن شروع می‌شود، گاهی اوقات تنها در این سازه میلگرد و تیرآهن را می‌بینیم، پس دیگر مصالح ساخت و ساز مانند بتن استفاده نمی‌شود. به هر حال سازه شما باید استحکام و دوام کافی را داشته باشد. کلیه مراحل نصب را می‌توان به صورت زیر عنوان کرد:

  1. اجرا کردن فونداسیون
  2. اجرای صفحه پلیت و آرماتوربندی
  3. بتن ریزی
  4. فیکس کردن پایه‌ها و ستون
  5. نصب کردن تلویزیون

با توجه به سبک بودن وزن تلویزیون‌های شهری، نصب آنها آسان است و تنها شما باید بتوانید کمی حوصله و مهارت به خرج دهید که در این حالت نیز نصابان اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. پس از به اتمام رسیدن مراحل نصب نیز حال نوبت به تولید محتوا و پخش آن از تلویزیون شهری می‌رسد. در مورد محتواهای تولید شده خلاقیت و نوآوری را فراموش نکنید، چون هرچه محتواها و کلیپ‌های شما خلاقانه‌تر باشد قطعاً در جذب مخاطب موفق‌تر خواهید بود.

نتیجه‌ گیری

در این مقاله استفاده از تلویزیون شهری در کاشان را بررسی کردیم. اگر جهت استفاده از تلویزیون شهری در کاشان گزینه ایده آل شما می‌باشد، باید بگوییم که این شهر نیز جز شهرهای بزرگ محسوب می‌شود که در طول سال گردشگران فراوانی به آنجا سفر می‌کنند. به این ترتیب شما می‌توانید بهتر با استفاده از یک تلویزیون شهری ارتباط موثرتر با مخاطبان برقرار کنید و به اهداف خودتان در خصوص استفاده از این وسیله نزدیک‌تر شوید. در سایت ای اس آی لایت بیشتر با استفاده از تلویزیون شهری در کاشان، نکات خرید و مراحل نصب آن آشنا شوید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۶ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *