مقالات

تلویزیون شهری سیار یا پرتابل

تلویزیون شهری سیار یا پرتابل

تلویزیون شهری سیار یا پرتابل

تلویزیون شهری سیار چیست ؟

تلویزیون شهری سیار یک نمونه نمایشگر تبلیغاتی قابل حمل می باشد که برای نمایش یک برنامه از پیش ضبط شده یا آنلاین برنامه ریزی شده و قابلیت پخش انواع کلیپ های تبلیغاتی یا فیلم های آنلاین توسط پروسسور مخصوص خود را دارد یا بهتر بگوییم همان تلویزیون شهری معمولی است ولی با قابلیت جابجایی و نصب و راه‌اندازی سریع که امکان تعیین سایز به دلخواه را به شما میدهد.

 

تلویزیون شهری سیار چه کاربردی دارد؟

در برخی از موارد شما نیاز دارید تا نمایشگر خود را جابجا نمایید ولی بخاطر ابعاد و نوع سازه آن برای شما این مورد بسیار سخت و دشوار و همچنین زمان بر می باشد و هزینه زیادی را به شما تحمیل می نمایید. در این گونه مواقع بهتر است از تلویزیون شهری های مخصوص و به اصطلاح نمایشگرهای سیار شهری استفاده نمایید تا در همه موارد از زمان ، هزینه و نیروی انسانی صرفه جویی بسزایی را تجربه نمایید.

 

مزایای استفاده تلویزیون شهری سیار :

جابجایی آسان

عدم نیاز به سازه سنگین

راحتی در نصب و راه‌اندازی

قابلیت سایزبندی به دلخواه و محل استفاده

هزینه پاییت تر تغییرات نصبت به تلویزیون شهری ثابت

کار کردن آسان برای اپراتور

 

تفاوت نمایشگر های سیار شهری و نمایشگر ثابت:

در تلویزیون شهری ثابت شما امکان جابجایی را نخواهید داشت و در نمونه سیار خود این امکان برای شما فراهم می باشد.

در نسخه ثابت تلویزیون شهری شما تغییر ابعاد را به‌صورت سریع و دلخواه نخواهید داشت ولی در تلویزیون شهری سیار این امکان را دارید تا نصبت به سایز دلخواه در زمان کمتر از یک ساعت نمایشگر های تبلیغاتی سیار خود را چیمان نموده و راه‌اندازی نمایید

 

نمایشگر سیار شهری:

با توجه به استفاده گوناگون از برنامه های تبلیغاتی استفاده انواع نمایشگر شهری سیار بسیار شده است که در ادامه به انواع تلویزیون های شهری سیار می پردازیم. راحتی در نصب این نمایشگر ها ، راحتی در تعمیر و سهولت در نگهداری آن باعث محبوبیت آن در میان مصرف کننده ها شده است.

 

انواع نمایشگر های تبلیغاتی :

نمایشگر ها و انواع آن بسته به سلیقه شما متفاوت است. بیشتر انواع تلویزیون شهری ها سیار را به‌صورت کابینتی تهیه می نمایند تا در محلی که نیاز هست و با توجه به پارامترهای محل نصب و نیاز اجرای ، نصب نمایید و به اصلاح سرهم بندی کنند.

تلویزیون شهری سیار به چند دسته تقسیم می شوند، تلویزیون شهری سیار کوچک که در ادامه به شما محل ها مورد استفاده را توضیح خواهیم داد، تلویزیون شهری سیار بزرگ که معمولا رو لوازم و ماشین های متحرک نصب می شوند و مانند تلویزیون شهری ثابت از یک سازه دائمی استفاده می شود و نصب و راه‌اندازی تلویزیون شهری سیار روی تریلر دقیق همان مراحل تلویزیون شهری عادی را دارد.

 

محل استفاده یا همان محل نصب تلویزیون شهری سیار :

بیشتر مورد استفاده از این گونه نمایشگر های تبلیغاتی متحرک در مراسمات ، جشن ها ، مراکز خرید می باشد که بعد از اتمام برگذاری مراسم یا افتتاحیه دیگر به این سازه نیاز نخواند داشت.

 

تلویزیون شهری سیار کاملا اتوماتیک :

در این مدل از نمایشگر ها تمامی مراحل سر هم بندی و نصب توسط سیستم و مکانیزه انجام می گردد. بیشتر مواقع این امکان وجود دارد که نمایشگر که در کامیونت یا تریلر مخصوص خود هست بزرگ‌تر باشد و به‌صورت خودکار بعد از بیرون آمدن و قرارگیری در محل نصب خود، باله های چپ و راست آن باز شده و ابعاد نمایگشر را تا دو برابر بزرگتر نماید. این مدل از نمایشگر های سیار حتما باید در روی کامیونت و یا تریلر مخصوص نصب گردد تا در زمان فعالیت با وزش باد شدید سازه صدمه ندیده و مشکلاتی بعدی را برای نمایشگر و سازه ایجاد نکند. در صورتی که ماشین شما امکان متحرک شده را نداد سعی نمایید از کرکره برقی برای محافظت از صفحه نمایشگر خود استفاده نمایید.

 

تلویزیون شهری داخل سالن متحرک سیار تاشو :

اگر شرکتی یا مجموعه ای هستید که در همه نمایشگاه ها شرکت می کنید و نیاز به نمایشگر تبلیغاتی دارید که برای همیشه در اختیار شما باشد می توانید از نمایشگر های تاشو استفاده نمایید و نمایشگر را بر روی یک سازی با قبالیت دو تیکه شده و تا شدن باشد و بر روی یک سازه دارای چرخ های متحرک و دارای جک پارک هستند پیاده نموده و برای تمام نمایشگاه ها  مراسمات خود از یک نمایشگر بزرگ و با کیفیت بهره ببرید.

 

تلویزیون شهری سیار یا پرتابل

تلویزیون شهری سیار یا پرتابل

 

 

اجاره تلویزیون شهری سیار

تلویزیون شهری سیار یا MOBILE LED TV را حتی می توانید اجاره نمایید که برای اجاره اینترنتی تلویزیون شهری سیار به این لینک مراجعه نمایید.

 

بهترین کارخانه تولید تلویزیون شهری سیار

برای تهیه تلویزیون شهری سیار باید به چند نکته دقت کرد تا هزینه های مازاد گریبان گیر ما نشود، یکی از این موارد شرکت وارد کننده تلویزیون شهری سیار است و شرکت سازنده تلویزیون شهری سیار که از برند های معتبر باشند وگرنه در دراز مدت باعث افزایش هزینه های شما می شود. یکی از وارد کننده گان اصلی تلویزیون شهری سیار شرکت ای اس آی لایت است که با وارد کردن از سازند معتبر به‌صورت مستقیم و ارائه در ایران توانسته ببیشترین سهم بازار را داشته باشد.

 

تلویزیون شهری سیار در تهران

برای تهیه تلویزیون شهری در استان تهران کافی است به صورت مستقیم به کارخانه یا دفتر فروش مجموعه ای اس آی لایت مراجعه نمایید و در غیر اینصورت می تواند با تماس با بخش فروش مجموعه ای اس آی لایت درخواست مشاوره و خرید نمایید.

 

قطعات تلویزیون شهری سیار

قطعات تلویزیون شهری سیار عبارتند از ماژول ، پاور ، کارت کنترلر ، پروسسور ، کابینت که با توجه به حوزه کاری و نیاز شما سفارش سازی می شود و مدل دیگر تلویزیون شهری سیار  استفاده از کابینت های P3.9 است که تمامی قطعات داخل یک کابیت به‌صورت حرفه ای آماده شده و نیاز به دانش خاصی ندارد و امکان دارد تا به هر مدلی که نیاز داشتید چیدمان نمایید. شما با استفاده از کابینت P3.9 این امکان را دارید که تلویزیون شهری سیار کرو یا همان تلویزیون شهری سیار گرد یا منحنی را داشته باشید.

 

مراحل نصب و ساخت تلویزیون شهری سیار Urban mobile TV

مراحل نصب تلویزیون شهری سیار را می توانید در عکس و فیلم زیر مشاهده نمایید.

 

برای استعلام از قیمت تلویزیون شهری سیار میتوانید با تیم فروش مجموعه ای اس آی لایت تماس حاصل فرمایید.

 

برای استعلام خرید تلویزیون شهری سیار میتوانید با تیم فروش مجموعه ای اس آی لایت تماس حاصل فرمایید.

 

برای استعلام فروش تلویزیون شهری سیار میتوانید با تیم فروش مجموعه ای اس آی لایت تماس حاصل فرمایید.

 

 

در اینجا به ۱۰ سؤال رایج در مورد تلویزیون شهری سیار پاسخ داده شده است:

 

تلویزیون شهری سیار چگونه کار می کند؟

یک تلویزیون شهری سیار با استفاده از یک سری دیودهای ساطع نور کوچک برای ایجاد یک صفحه نمایش بصری کار می کند که ما به آن ماژول می گوییم . هر ال ای دی با عبور جریان الکتریکی از خود نور ساطع می کند و رنگ ها و روشنایی ال ای دی ها را می توان به صورت الکترونیکی کنترل کرد تا تصاویر و متن های مختلف ایجاد شود.

 

مزایای استفاده از تلویزیون شهری سیار چیست؟

تلویزیون های شهری سیار بسیار متنوع هستند و می توانند برای طیف گسترده ای از برنامه ها، از تبلیغات گرفته تا رویدادهای زنده استفاده شوند. آنها روشنایی و کنتراست بالایی را ارائه می دهند و حتی در نور شدید خورشید نیز قابل مشاهده هستند. آنها همچنین می توانند برای نمایش طیف وسیعی از محتواها، از جمله ویدئو، تصاویر و متن سفارشی شوند.

 

انواع مختلف تلویزیون شهری سیار چیست؟

انواع مختلفی از تلویزیون شهری سیار وجود دارد، از جمله نمایشگرهای نصب شده روی تریلر، نمایشگرهای سوار بر کامیون و نمایشگرهای مدولار. هر نوع دارای ویژگی ها و مزایای منحصر به فرد خود است.

 

اندازه های مختلف تلویزیون شهری سیار چیست؟

صفحه‌ تلویزیون شهری سیار در اندازه‌های مختلف، از صفحه‌ نمایش‌های کوچک و قابل حمل گرفته تا نمایشگرهای بزرگ مدولار هستند که می‌توان آن‌ها را برای ایجاد یک صفحه نمایش با اندازه سفارشی مونتاژ کرد.

 

چگونه محتوای نمایش داده شده روی تلویزیون شهری سیار را کنترل می کنید؟

تلویزیون شهری سیار را می توان با استفاده از روش های مختلفی از جمله نرم‌افزار کامپیوتر، برنامه های موبایل و کنترل از راه دور کنترل کرد. برخی از صفحه‌ها همچنین دارای پخش‌ کننده‌های داخلی هستند که می‌توانند محتوا را از درایوهای USB یا کارت‌های SD پخش کنند.

 

طول عمر تلویزیون شهری سیار چقدر است؟

طول عمر تلویزیون شهری سیار به عوامل مختلفی از جمله کیفیت قطعات و دفعات استفاده بستگی دارد. با این حال، یک صفحه نمایش LED که به خوبی نگهداری می شود می تواند چندین سال دوام بیاورد.

 

چگونه تلویزیون شهری سیار را نگهداری می کنید؟

تلویزیون شهری سیار برای اطمینان از عملکرد مطلوب نیاز به تعمیر و نگهداری منظم دارد. این شامل تمیز کردن صفحه و قطعات، بررسی آسیب یا سایش، و به روزرسانی نرم افزار و سیستم عامل در صورت نیاز است.

 

آیا می توان از تلویزیون شهری سیار برای جشن و مراسمات داخل سالن استفاده کرد؟

بله، تلویزیون شهری سیار را می توان برای جشن ها و مراسمات داخل سالن و همچنین جشن ها و مراسمات بیرون از سالن استفاده کرد. با این حال، آنها ممکن است به تنظیمات و تجهیزات اضافی مانند سیستم های صوتی و روشنایی نیاز داشته باشند.

 

چگونه یک تلویزیون شهری سیار را حمل می کنید؟

تلویزیون شهری سیار را می توان با استفاده از روش های مختلفی از جمله تریلر، کامیون ، کانتینر ، نیسان ، وانت و ماشین شخصی حمل و نقل حمل کرد. روش حمل و نقل به اندازه و وزن صفحه نمایش بستگی دارد.

 

قیمت تلویزیون شهری سیار چقدر است؟

هزینه تلویزیون شهری سیار بسته به اندازه، ویژگی ها و کیفیت صفحه نمایش می تواند بسیار متفاوت باشد. قیمت ها می تواند از چند هزار دلار برای یک صفحه نمایش کوچک و قابل حمل تا ده ها هزار دلار یا بیشتر برای یک صفحه نمایش بزرگ و باکیفیت متغیر باشد.

 

mobile led display screen asilight

 

 

فیلم

 

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۹ رای

4 دیدگاه در “تلویزیون شهری سیار یا پرتابل

 1. عبدالله جمشیدی گفت:

  سلام وقت بخیر،میزان نورپسوندی صفحه نمایش این تلویزیون شهری به چه مقدار هست؟
  میشه لطف کنید درباره میزان نورپسوندی صفحه نمایش این تلویزیون توضیح بدین؟؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   اگر منظورتون نور back light هست در تلویزیون های شهری نور back light وجود نداره و هر led خودش جداگونه روشن میشه و نور back light در ویدئو وال های صنعتی مورد استفاده قرار میگیره.

 2. بهمن عبدالکریمی گفت:

  سلام وقت بخیر،امکانات ارتباطی مانند بلوتوث و وای‌فای این تلوزیون به چه صورت هست؟
  قابلیت وصل شدن به بلوتوث و وای فای را دارد؟

  1. ادمین گفت:

   سلام و عرض ادب
   با توجه به ویدئوپروسسور استفاده شده این امکان وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *