مقالات

مزیت‌ های استفاده از تلویزیون شهری در تبلیغات

تلویزیون شهری در تبلیغات

مزایای استفاده از تلویزیون شهری در تبلیغات چیست؟ آیا امکان استفاده کردن از تلویزیون شهری برای تبلیغات مختلف و برندینگ وجود دارد؟ امروزه پیشرفت تکنولوژی با سرعت قابل توجهی در حوزه تبلیغات و برندینگ نیز ورود پیدا کرده و در مدت زمان اندکی توانسته است در این زمینه رشد خوبی نیز داشته باشد که این پیشرفت مدیون وسایل و ابزارهای تبلیغاتی به روز و پیشرفته‌ ای مانند ویدئو وال‌ ها و تلویزیون‌های شهری است که توانسته اند تغییرات و موفقیت‌های چشم گیری را در این زمینه به دست بیاورند.

البته استفاده از تلویزیون شهری در تبلیغات تنها نمونه‌ ای از کاربردهای آن است و این وسیله در حوزه‌های دیگر نیز راه پیدا کرده است، اما ‌بهترین و شاید بتوان گفت اصلی‌ترین هدف آن تبلیغات می‌باشد که مزیت‌های خوبی را نیز به همراه داشته است. در این مقاله مزیت‌ های تلویزیون شهری در تبلیغات را بررسی می‌ کنیم.

مزیت‌ های استفاده از تلویزیون شهری در تبلیغات

گفتیم که تلویزیون شهری به علت داشتن ویژگی‌ ها و آپشن‌ های خاص خودش توانست تغییر چشم گیری در روند تبلیغات ایجاد کند، به طوری که پس از تولید و عرضه این وسیله غول پیکر و البته پیشرفته صاحبان صنایع و بسیاری از مشاغل ترجیح دادند برای تبلیغات برند خود از آن استفاده کنند و در این زمینه موفقیت‌ های چشم گیری را نیز به دست آورده‌ اند. از مزیت‌هایی که استفاده از تلویزیون شهری در روند تبلیغات و برندینگ دارد، موارد زیر هستند:

 

تلویزیون شهری در تبلیغات

تلویزیون شهری در تبلیغات

 

به روز بودن

اولین مزیت خوبی که تلویزیون شهری دارد و در این زمینه به هیچ وجه قابل مقایسه با روش‌های تبلیغاتی قدیمی‌تر مانند بنرها یا بروشورها نیست، به روز و مدرن بودن آن است. تلویزیون‌های شهری نسل جدید و پیشرفته ابزارهای تبلیغاتی هستند که در تولید آنها از فناوری و تکنولوژی نوین استفاده شده است و بسیاری از آن ها نیز به سیستم‌های هوشمند مجهز هستند، به این ترتیب شما می‌توانید انواع کلیپ‌های تبلیغاتی را متناسب با نوع کسب و کار خود و کاملاً منطبق بر تکنولوژی روز طراحی کنید.

همین موضوع موجب می‌شود که بین تلویزیون شهری و دیگر روش‌ های تبلیغاتی تفاوت چشم گیری وجود داشته باشد. به روز بودن کلیپ‌ها و محتواهای تبلیغاتی تاثیر موثری بر روند موفقیت شما در حوزه فروش محصولات و ارائه هر نوع خدماتی خواهد داشت.

 

تلویزیون شهری در تبلیغات

تلویزیون شهری در تبلیغات

 

قابلیت استفاده گسترده تلویزیون شهری در تبلیغات

مزیت دیگری که در روند استفاده از تلویزیون شهری وجود دارد و به همین دلیل بسیاری از مشاغل نسبت به خرید تلویزیون شهری اقدام می‌کنند، قابلیت استفاده گسترده از آن است. پیش تر جهت انجام تبلیغات ابزارهایی مانند بنرهای تبلیغاتی استفاده می‌شدند، این ابزارها بسیار محدود بودند، یعنی تنها یک محدوده و فضای اندکی را پوشش دهی می‌کردند و به این ترتیب مخاطبان کم تری نیز می‌توانستند با آن ها برخورد داشته باشند، به همین دلیل بود که معمولاً صاحبان صنایع و مشاغل کلان بازخورد مثبت و قابل توجهی را از آنها نداشتند.

اما تلویزیون شهری در تبلیغات با ظهور خودشان این مشکل بزرگ را برطرف کردند، چون قابلیت استفاده گسترده از آن ها وجود دارد و شما می‌توانید یک تلویزیون شهری بزرگ را در مکان‌های مختلف و معابر عمومی از جمله میادین اصلی شهر، نمایشگاه‌های بین‌المللی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ، ابتدا و انتهای خیابان‌های اصلی و بلوارها، سردرب مکان‌های عمومی مانند رستوران‌ها و هتل‌ها و غیره نصب کنید.

به این ترتیب رهگذران بیشتری در طول یک روز می‌توانند از مقابل تلویزیون شما عبور کرده و محتواهای مورد نظرتان را ببینند، از طرفی چون محتواهای پخش شده از این تلویزیون‌ها به صورت پویا و تصویری می‌باشد، بنابراین مخاطب نیز رغبت بیشتری جهت دیدن آن دارد و قطعاً می‌تواند بسیار موثرتر از روش‌های غیر پویا مانند چاپ بنر یا بروشور باشد.

 

 

تلویزیون شهری در تبلیغات

تلویزیون شهری در تبلیغات

 

چشم گیر و قابل توجه بودن

فرض کنید که برای یک تبلیغات شما از راهی مانند بروشور یا بنر تبلیغاتی استفاده کرده اید، حال همان تبلیغات را برای زمانی تصور کنید که از یک ویدئو وال یا تلویزیون شهری استفاده کرده باشید، این دو چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟ واضح است که در بیشتر مواقع بروشور یا بنر تبلیغاتی مورد نظر نمی‌تواند رضایت شما را جلب کند، چون تنها امکان درج مطالب یا تصاویر به صورت غیر پویا و محدود بر روی آنها وجود دارد.

به همین دلیل است که کمتر نیز مورد توجه قرار می‌گیرند، حتی گاهی اوقات ممکن است صاحبان صنایع و مشاغل در این روند هیچ گونه موفقیت به دست نیاورند، اما همین موضوع را در هنگام استفاده از یک تلویزیون شهری در تبلیغات در نظر بگیرید که در یک مکان عمومی و پر تردد مانند میادین اصلی نصب شده باشد.

شما در این چنین حالتی می‌توانید با به کارگیری اندک استعداد و نوآوری کلیپ‌های مختلف را به صورت تصویری تولید کنید و هر چه که خلاقیت شما در زمینه تولید محتواهای تبلیغاتی بیشتر باشد، به همان نسبت نیز در این امر موفق‌تر خواهید بود، چون انسان‌ها همواره طالب تغییر و تحول و البته نوآوری و خلاقیت هستند و زمانی که کلیپ‌ های خلاقانه و جدیدی را از شما ببینند، از آن استقبال می‌ کنند.

در چنین حالتی است که احتمال دارد رهگذران عادی با دیدن این کلیپ‌ ها به مشتریان دائمی و پروپا قرص شما تبدیل شوند که البته در این زمینه ابعاد بزرگ تلویزیون‌ های شهری نیز بی‌ تأثیر نیست، چون موجب می‌ شود که محتوای مورد نظر بیش تر مقابل چشم باشد و رهگذر بدون آنکه در مقابل آن توقف کند، همچنان که به فعالیت‌ های روزمرگی خودش ادامه می‌دهد، این تبلیغات را نیز ببیند.

نتیجه‌ گیری

در این مقاله مزیت‌ های استفاده از تلویزیون شهری در تبلیغات را بررسی کردیم. تبلیغات و برندینگ از اهداف و کاربردهای مهم تلویزیون‌ های شهری است که امروزه صاحبان صنایع بزرگ و مشاغل کلان و حتی گاهی اوقات مشاغل خرد نیز از آن استقبال می‌ کنند، چون این شیوه نسبت به دیگر روش‌ های تبلیغاتی توانسته است برتری و محبوبیت خودش را به اثبات برساند و همواره با مزیت‌ های خوبی مواجه بوده است که نمونه‌ هایی از این مزیت‌ ها را توضیح دادیم.

در سایت ای اس آی لایت بیشتر با مزیت‌ های استفاده از تلویزیون شهری در تبلیغات، خرید یا اجاره تلویزیون شهری، مقررات و قوانین استفاده از تلویزیون‌ های شهری در معابر عمومی و غیره آشنا شوید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *